Jeste li besni?

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Što nije sve po vašem na ljubavnom planu, što ljudi nisu po vašim aršinima kad je sex u pitanju?
Evo reče mi kolega pre neki dan: "Ja da sam žensko, ***** bih se svaki dan, ovako se mučim."
Ima i ekstrema u drugu stranu.
 
Био сам ортаку у болници у посети и видео како пролазе ликови који су често бесни као што сам ја био, миииићо од сад прст у уво и ајмо.
 
Ako Holandija može da ima udruženje pedofila, što ti ne bi mogla da osnuješ udruženje serijskih ubica...:lol:

svidZa mi se kako razmisljas

broj ziro racuna cu ti poslati na pp, da me kukaju moodovi da se besplatno reklamiram :manikir:
 
pa ne znam, mene eto to cini besnom, izmedju ostalog...iritara me
pa reko sto tebe ne, u cemu je tajna :lol:

Е, мене је то цимало, типа зашто је овај пријавио овог па овај пао, зашто је тај ортак за*ебао тог, зашто је та риба преварила овог лика, зашто је овај лик украо од оних који и иначе немају, зашто највећи кретени возе бембаре, зашто ово зашто оно, зашто се рибе је*у за динар, зашто тај дебели накарадни фура 20 риба, зашто ово зашто оно, то док сам био млађи, и онда схватиш да је то тако свидело се то теби или не, и да заправо не треба да те занима зашто је то тако, просто оно што те не дотиче не гледаш и то је то..
 
Е, мене је то цимало, типа зашто је овај пријавио овог па овај пао, зашто је тај ортак за*ебао тог, зашто је та риба преварила овог лика, зашто је овај лик украо од оних који и иначе немају, зашто највећи кретени возе бембаре, зашто ово зашто оно, зашто се рибе је*у за динар, зашто тај дебели накарадни фура 20 риба, зашто ово зашто оно, то док сам био млађи, и онда схватиш да је то тако свидело се то теби или не, и да заправо не треба да те занима зашто је то тако, просто оно што те не дотиче не гледаш и то је то..

a ne za druge...nego zasto meni neko nesto...to...da gledam tudja posla me zabole...sve dok mene ne nacepi, e kad me nacepi nek moli boga da zakon o zabrani ubijanja ostane sto duze....

- - - - - - - - - -

Pa sta znam umoris se s godinama pa te zabole ?

pa kako moze da te bas briga da te neko zajjebe pa ti sad ispastas...
 

Back
Top