ciscenje wc - a kao excllusivno zenski posao .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dok je opce poznato da muskarci bolje kuuhaju od zena , neki i peru sude , usisavaju , brinu za djecu ali zene su jos uvjek zadrzale monopol u wc - u . :bye:



C!
Nea sansi.
Ako su muskarci najbolji kuvari i najbolje peru sudje, najbolje sve...onda garant najbolje ribaju i wc solju.
Ja bih svome rekla "dragi, ti to tako dobro radis, da ti se ja necu petljati, obecavam :kiss:"
 
Ko izmisli masinu za sudje,ruke mu se pozlatile.
Onomad kad htedoh da je kupim, batrgao se ko lud!
Sta ce ti to? Znas ti kolko to struje trosi? (a kolko trosi protocni bojler vise puta na dan?)
Elem, da njima treba da olaksa ne bi imalo cenu, a ovako se pita - a sta ces ti da radis?

pa ne znam za masinu al kazu moras prvo da operes masne tepsije i sl pa onda u masinu...ebes to ako cu da perem masnu tepsiju pre nego je stavljam u masinu koj ce mi moj masina...to ko kad bi rucno prala ves pa stavljala u masinu :lol:
e sad ne znam ove nove dal i za njih mora...al zapusi se ako to ne uradis...ma nisam pametna....i ja patim za njom al sam se popismanila kad sam cula za ovo
 
pa ne znam za masinu al kazu moras prvo da operes masne tepsije i sl pa onda u masinu...ebes to ako cu da perem masnu tepsiju pre nego je stavljam u masinu koj ce mi moj masina...to ko kad bi rucno prala ves pa stavljala u masinu :lol:
e sad ne znam ove nove dal i za njih mora...al zapusi se ako to ne uradis...ma nisam pametna....i ja patim za njom al sam se popismanila kad sam cula za ovo

:zcepanje:
ima sveki pa uključujem i ja
mašina je majka za čaše i recimo providne tanjire i to
ali hebeš ti to kad šoljice od turske kafe moram prvo da plaknem
pa kad to uradim, operem ih do kraja :lol:
ali znači kad nemaš vremena pa gurneš sve što možeš i moliš boga da se ne zapuši :mrgreen:
 
pa ne znam za masinu al kazu moras prvo da operes masne tepsije i sl pa onda u masinu...ebes to ako cu da perem masnu tepsiju pre nego je stavljam u masinu koj ce mi moj masina...to ko kad bi rucno prala ves pa stavljala u masinu :lol:
e sad ne znam ove nove dal i za njih mora...al zapusi se ako to ne uradis...ma nisam pametna....i ja patim za njom al sam se popismanila kad sam cula za ovo




Aj ne zajebaji! Tepsija nije svaki dan. A case , tanjiri i escajg?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top