Pomoć oko iznenađenja u Novom Sadu!

Babelfish

Početnik
Poruka
2
Pozdrav ljudi, nadam se da će neko moći da mi odgovori na ovo, mnogo bi mi značilo! :-)

Planiram jedno iznenađenje za devojku, nemamo mnogo prilike da se vidimo pošto sam ja u Kraljevu a ona u Novom Sadu, pa bih hteo da sledeći put napravim nešto posebno.

Ovako, postoji izvesna boja koja se ne vidi na običnom svetlu, ali svetli pod uv svetlom, ispostavilo se da je to onaj sprej sto se prska na glasanju. Nabavio sam ga od nekog lika iz glasačke komisije :D i kupio UV lampu na Ebay-u, super radi sve. :-) Plan je da se njena drugarica dogovori s njom da se nađe na nekom mestu, gde će je ustvari čekati UV lampa i prvi trag, i onda da osvetljava strelice i na kraju dođe na neko kul mesto sa dobrim pogledom, gde ću je čekati. Sve imam, osim lokacije. Dakle neko mesto u NS gde nema mnogo svetla, da bi se videli tragovi, i da je neobično. (neka priroda, mesto sa kul pogledom, napuštena zgrada...)

Hvala! :-)
 
Kakva bre lampa UV zraci i kakvi bakrači .Dok ti to smišljaš i čekaš da te ona traži ovi mangupi novosadski je uhfatili za ruku i već odveli negde.Neće ona neko mesto u Novom Sadu ona zna to već sto ti neznaš ,tebi treba putokazi i ostale džidže džadže ,njoj treba nešto drugo i nemoj se ljutiš idi tamo uhvati za ruku pa u neki hotelćić ili na neko tajno mesto gde vas niko ne poznaje da budete sami.
 
Hvala ti na odgovoru, ali ipak mislim da treba biti originalan, pogotovo zato što ona uživa u tome. A tih stvari će biti. ;-)

Zavisi od mesta, ili ću je sakriti pa da joj ta drugarica kaže da pogleda tu, ili će joj neko dati, videću već. Ali nije mi to problem, problem mi je ta lokacija. :-)
 
Ja bi ti savetovao da poslusas ovu pesmu
. Jer je vise od 90% Novosadjanki vakve, tako da njoj ne vrede ta iznenadjenja i gluposti... Pazi ovo ja imam druga koji je ubica u krevetu moze po 3,4 sata bez prestanka a palija 20+. I devojka mu o5 ide kod drugih. Ne vredi tebi nista ako je ona takva a budi siguran da te ni jedna Novosadjanka nece cekati dok ti dodjes iz kraljeva. Mora da si neko dete od 15 godina pa da ne znas sta se danas radi u Srbiji. Svakako pozdrav... I opameti se na vreme (: Nista pogresno nemoj da razumes ovo je samo realnost!
 
izlet u fantast?

1970563_232362053554860_399039272_n.jpg
 

Back
Top