Zasto momci lizu?

zato sto sve zene kad imas prvi susret i pokusavas stici do pupka vuce ti glavu na gore...:lol:
od pupka sklanjaju ruke,,,
od pojasa sire noge i guraju ti glavu na dole...:njam:
ovaj:prstic:
hteo sam objasniti lizu ih jer one to jednostavno obozavaju:kez:
 
ne znbam što momci ližu, ja znam što ja ližem...a volim da ližem...ližem jer volim da je gledam kako uživa, da slušam kako stenje, kako mi traži još, kako mi traži da joj metnem svog pitončića a ja baš neću :mrgreen:
 
zavisi na koga naidjes inace ces samo jednom da neces
kad me scapila sa obe ruke za usi i kosu, tad sam imao dugu kosu i kad me povukla gore
tri sata mi sijale usi u mraku
od tad kad ocu da ih mucim vezem ih :lol:
 
Jer lizu samo kad je devojka vec vlazna, ili lizu i kada nije?

Ja npr.kad sam decku davala oral, to sam radila i kad je trvrd a i kad nije... a kako je s muskima?


Mislim da je ovo lizanje na suvo retkost. Ako uzmemo u obzir da je nemoguće čim ju vidiš da se baciš na liz ko raketa, već ćeš prvo da ljubneš koji put, malo pomaziš, dirneš telo, stomak, grudi, digneš suknju, zubima skineš gaće, ...

Da je od kamena mora da se ovlaži pre nego i takneš jezikom njenu lizalicu. :mrgreen:
 
Права Српкиња одбије момка ако љубећи је по телу
превише склизне доле,
мада вероватно јој је драго кад је тако понуди ...
 
Jbt kakva tema ... ne znam da l' da se smijem il' da placem :D


Lako tebi sad s ove pozicije i posle tolikih godina provedenih na svetski čuvenoj Akademiji seksualnih znanja, praktičnih aktivnosti i mogućnosti, tj LJISu Krstarice, tako pisati.

Tema je iz 2013. Seti se šta si onda znao i gde si bio s lizanjem. :lol:

Izvinjavam se ako grešim i ako si već onda sve znao šta sad znaš i nisi se u proteklih sedam (7) godina razvijao po tom pitanju. :pivce:
 
Lako tebi sad s ove pozicije i posle tolikih godina provedenih na svetski čuvenoj Akademiji seksualnih znanja, praktičnih aktivnosti i mogućnosti, tj LJISu Krstarice, tako pisati.

Tema je iz 2013. Seti se šta si onda znao i gde si bio s lizanjem. :lol:

Izvinjavam se ako grešim i ako si već onda sve znao šta sad znaš i nisi se u proteklih sedam (7) godina razvijao po tom pitanju. :pivce:

Tad sam bio u Isusovim godinama, sto znaci da mi je jezik vec poodavno bio izdefinisan, bar sto se tice misica, mada jedna stara latinska kaze:
Una lingua numquam sufficit :D
 

Back
Top