Ulični muzičari

Lily Anne

Veoma poznat
Poruka
14.852
Ima daleko talentovanijih muzičara na ulici nego na estradi.Dajmo im šansu da dokažu svoje kvalitete :D

Naravno,tema je otvorena za sve ulične pevače i svirače... Ako nađete nešto smešno,zanimljivo,kvalitetno.. Podelite sa nama :)

 
Ima kvalitetnih muzičara na ulici to je činjenica, ali ima i totalnih idiota. U Srbiji nema nikakve kontrole nad njima, može bilo ko da radi taj posao što se svodi na prosjačenje. Međutim, u Milanu ili npr. za rad u pariskom metrou je neophodna dozvola i prolazak neke audicije što podržavam. U pariskom metrou sam se i lično oprobao, onako iz fazona, da vidim kako sve to izgleda. Tu možete čuti jedinstvene muzičare ali i jedinstvene obrade hitova kakvih nigde nema. U Milanu sam upoznao uličnog gitaristu koji je valjao neki bluz i džezz bez premca. Taj čovek je bio vanzemaljac.
 

dobro je ovo, samo za ove latinose (koji samo glume indijance jer nisu ni videli severnu ameriku) znam da 70% njih ni ton ne zna da ubode, u većini slučajeva je to plej bek, a i muzika je sa južnoameričkim motivima
 

Back
Top