Srebreničke majke: Zbog ovakvih presuda ponovo će biti rata
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: Srebreničke majke: Zbog ovakvih presuda ponovo će biti rata

Primećen član
    Učlanjen
    23.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Srebreničke majke: Zbog ovakvih presuda ponovo će biti rata

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2312

Podrazumevano Re: Srebreničke majke: Zbog ovakvih presuda ponovo će biti rata

Rat do istrebljenja, naravno. Vise ni ne moraju da nas podsecaju, znamo, zapamtili smo zauvek.

Domaćin Kapetan Dusan Radovic (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Rat do istrebljenja, naravno. Vise ni ne moraju da nas podsecaju, znamo, zapamtili smo zauvek.
    Dobro si rek'o. Samo sto smo mi ovog puta slabiji nego ikad!
    "Закон живота јесте мјера и ко мјеру наруши мора мјери научен бити, милом или силом, или у случају тврдовратог непокајања, пропасти" !!!

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    570

Citat Original postavio Kapetan Dusan Radovic Pogledaj poruku
    A oni su kao ojačali?
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3010

zvanichno...a nezvanichno?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Tenkre Pogledaj poruku
    A oni su kao ojačali?
    aha!duplo!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Domaćin mikoyan (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Najbitnije je da sada znamo sa kim imamo posla i sta mozemo da ocekujemo. "Komsije" su nam '42. dobro uterale pamet u glavu za sva vremena.
    Ako ne možeš da im se pridružiš, pobedi ih.

Elita
    Učlanjen
    17.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

а овај независни.цом је дозвољенији од Видовдана.огр јел да?

Elita Tenkre (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    570

Munira obrijala brkove
    NAŠ KRAJ,NAŠA PRAVILA!!!

Učlanjen
    25.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

A u stvari, u takvoj situaciji smo bili i 1914 i 1941. Nista novo za nas. Bitno je samo da budmeo na oprezu!
    "Закон живота јесте мјера и ко мјеру наруши мора мјери научен бити, милом или силом, или у случају тврдовратог непокајања, пропасти" !!!

Poznavalac stvari nije na forumu
    Уништитељ мрачњака,незналица и секташа.
    Legenda Poznavalac stvari (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

Пелемиш нити је крив, нити су то други часни српски официри из ВРС, Сребреницу је наместила француска обавештајна служба по наређењу светског Сатане САД које већ више од три деценије воде непријатељску политику према Србима.
    Муслимански мигранти не долазе у Европу да раде већ да се накаче на социјалу-Милош Земан, Председник Чешке Републике.

Aktivan član jokoonoko (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

iskljucivo gledati u pravcu prema hrvatima i siptarima.
    ti 'bosnjaci' su ustvari Srbi muslimanske veroispovesti. greh je protiv njih se boriti. te 'majke' imaju jos 5-10 godina zivota max, nakon toga ce nastati mir.
    Nametnut je ponovo izbor - između dva zla. Treba da biramo manje zlo. Tako smo prevareni već nekoliko puta. Ko je kriv što nam oni to rade? Mi, građani Srbije, mi smo jedini krivci. - Branko Dragas

Učlanjen
    25.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

Citat Original postavio jokoonoko Pogledaj poruku
    ti 'bosnjaci' su ustvari Srbi muslimanske veroispovesti. greh je protiv njih se boriti. te 'majke' imaju jos 5-10 godina zivota max, nakon toga ce nastati mir.
    Jos samo "bosnjacima" da objasnis da su Srbi i bice sve lepo

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

Не само те мајке већ далеко комплекснији пропагандни апарат посејао је трајно зло и уз инострану подршку одржава га и шири.
    Уосталом ни 45 година комунистичке репресије није искоренило усташлук и балијук.
    Муслимански мигранти не долазе у Европу да раде већ да се накаче на социјалу-Милош Земан, Председник Чешке Републике.

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2620

Citat Original postavio Poznavalac stvari Pogledaj poruku
    Пелемиш нити је крив, нити су то други часни српски официри из ВРС, Сребреницу је наместила француска обавештајна служба по наређењу светског Сатане САД које већ више од три деценије воде непријатељску политику према Србима.
    Pa nisu valjda Amerikanci naredili streljanje, vec Srbi...

kakvi su to Srbi sto sve slusaju Amerikkance?

Znaci i Mladic je bio ...americki covek?
    Najveca tajna zivota je da je zivot - poklon.....

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku

Срби су смакли само злочинце, вероватно око хиљаду, а још око 2,5К су смакли француски оперативци, а све преко тога је надувано.
    Уосталом на изборима после Дејтона преко 500 ,,убијених" из Сребренице је гласало + што су многи већ имали азил широм света, највише у Шведској.

Učlanjen
    25.03.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    228

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku

Jako mi je zao sto ne mogu taj klip da nadjem na yt, gledao sam ga pre dve godine na nekoj tv iz RS gde je bio neki visi oficir VRS koji je eksluzivno rekao sta se tih dana zbivalo u Srebrenici. Rekao je da je Mladic dosao sa jos jednim oficirom i poceo da sprecava vojsku da se sveti ali je zavladala takva atmosfera i tenzija da je ovaj oficir rekao Mladicu da udje u kola i da beze sto pre jer je falio sekund da vojska ubije i samog Mladica.

Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Poznavalac stvari Pogledaj poruku
    Не само те мајке већ далеко комплекснији пропагандни апарат посејао је трајно зло и уз инострану подршку одржава га и шири.
    Уосталом ни 45 година комунистичке репресије није искоренило усташлук и балијук.
    slazem se, ali to je posledica siromastva za koji se zavojevaci love. sad da imaju svi po 1000evra platu, da vidis kako bi bio mir izmedju Srba pravoslavaca i muslimana. dakle fokus treba biti na ekonomiji a oruzje uperiti iskljucivo prema krvatima i sipcima. sa njima imamo nerasciscene racune. (jasenovac i kosovo)
    Nametnut je ponovo izbor - između dva zla. Treba da biramo manje zlo. Tako smo prevareni već nekoliko puta. Ko je kriv što nam oni to rade? Mi, građani Srbije, mi smo jedini krivci. - Branko Dragas

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2620

Jako mi je zao sto ne mogu taj klip da nadjem na yt, gledao sam ga pre dve godine na nekoj tv iz RS gde je bio neki visi oficir VRS koji je eksluzivno rekao sta se tih dana zbivalo u Srebrenici. Rekao je da je Mladic dosao sa jos jednim oficirom i poceo da sprecava vojsku da se sveti ali je zavladala takva atmosfera i tenzija da je ovaj oficir rekao Mladicu da udje u kola i da beze sto pre jer je falio sekund da vojska ubije i samog Mladica.
    Ta pica je perfektna.

Ali za decu ISPOD SEDAM GODINA.
    Najveca tajna zivota je da je zivot - poklon.....

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

slazem se, ali to je posledica siromastva za koji se zavojevaci love. sad da imaju svi po 1000evra platu, da vidis kako bi bio mir izmedju Srba pravoslavaca i muslimana. dakle fokus treba biti na ekonomiji a oruzje uperiti iskljucivo prema krvatima i sipcima. sa njima imamo nerasciscene racune. (jasenovac i kosovo)
    Нема то везе, благостање и висок стандард је био и у СФРЈ, али то није сметало да се земља распадне.
    Уосталом по тој логици никада не било сукоба изнеђу Британац и Француза, грађанског рата у САД, француско немачког рата 1870.,првог светског рата(потукле су се најбогатије земље света!) итд.

Veoma poznat Moračanin (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ne treba ratovati ali treba napraviti podjelu i između kineski zid.
    I zapamtite nešto;
    ko jednom pređe na islam, on i njegovi potomci će biti zakleti neprijatelji hrišćanstva.
    To nije moguće više promijeniti ni sa kakvim sredstvima - ni sa popuštanjem ni sa silom.
    Piši-izgubljena stvar zanavijek i tome se prilagoditi i organizirati dalji život.
    Oni ne razmišljaju kao drugi hrišćani, budisti, jevreji..... i zato mnogi od nas to ne mogu da shvate.
    Za njih je najgora stvar koja ih može zadesiti ako im se slučajno sin ili ćerka oženi ili uda za nemuslimana.
    To je neka prokleta vjera koja u korenu promijeni ljude i njihovu svijest. To je potpuno isto kod najobičnijih ljudi ili kod profesora univerziteta - sve isto.
    Zato samo bježati od njih i ne imati ništa zajedničko.

Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

pa potukli su se oko kolonija (citaj para)...

kazem, nezavisna Srpska uz pristojan standard na obe strane i serijatski zakon kod Srba muslimana bi bili obecavajuci...

Domaćin Mandrake (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Citat Original postavio sinisa123 Pogledaj poruku
    Iskreno... Meni je ovih muslimana žao.. Oni su definitivno najviše najebali u ovom ratu... Daleko od toga da su bili cvećke, ali nismo bili ni mi.... Jednostavno smo imali više mogućnosti da im nanesemo zla i to smo učinili, mada mi nikad neće biti jasno zašto su krenulu u razbijanje Jugoslavije...

Poznata je stvar da smo mi i oni najveći jugonostalgičari...
    Svaka čast Vučiću i Dačiću!!!

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3727

pa potukli su se oko kolonija (citaj para)...

kazem, nezavisna Srpska uz pristojan standard na obe strane i serijatski zakon kod Srba muslimana bi bili obecavajuci...
    Нису се потукли око колонија Французи и Немци 1870, нити је то био амерички грађански рат, а и у СФРЈ је било прилично благостање па је свеједно дошло до рата.
    Та флоскула да богатство елиминише рат се показала безвредном.

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1652

Majka Srebrenice živi kao lord, ima kuće u Sarajevu i vozi džip UN!

Imam primanja 4.000 KM mesečno. Je*em mu majku, može mi, vala, biti 2.000 da trošim i da uživam kao lord – kaže žena koja je nedavno u UN verbalno napala Tomislava Nikolića. Munira subasic 4 3Predsednica Udruženja “Majke Srebrenice“ Munira Subašić, koja je na nedavnoj debati u Ujedinjenim nacijama o radu Tribunala u Hagu prilikom govora predsednika Srbije Tomislava Nikolića napravila incident, zbog čega je izbačena sa sednice, veoma je imućna i u svom posedu ima dve višespratne kuće u Sarajevu, platu od 4.000 KM, kao i 60 duluma zemlje – šest hektara, a pritom vozi džip koji je dobila od UN.
    Munira Subašić skrenula je pažnju na sebe kada je izvedena iz sale u kojoj se održavala javna debata o radu međunarodnih krivičnih sudova, jer je tokom govora predsednika Srbije Tomislava Nikolića podigla transparent na kojem je pisalo “Republika Srpska, genocidna”.
    Kako saznaje naš portal, Munira Subašić, predsednica Udruženja “Majke Srebrenice“, koje okuplja žene koje su tragično nastradale prilikom genocida u Srebrenici, veoma je imućna žena, koja se nakon rata naglo obogatila.
    Ona od svoje imovine ima dve višespratne kuće u Sarajevu, jednu koja je izgrađena pre rata, a druga posle ratnih dešavanja. Zanimljivo je i to što ona čitav sprat iznajmljuje i od toga uzima kiriju, a javno se i hvalila da je smeštaj svojevremeno iznajmljivala i jednom ministru BiH.
    - Svi mi koji radimo u udruženju imamo kuće i stanove. Tačno je da imam dve kuće, a jedan čitav sprat sam i iznajmljivala i jednom ministru u Vladi BiH za novac, jer šta da radim sa tolikom kućom. Nije to sve imam, pored samog puta posedujem 50-60 duluma zemlje – kaže Munira.
    Ona dalje nastavlja da je deo te zemlje poklonila svom rođaku Hamdu, koji je bio direktor Telekoma BiH da sebi ozida vikendicu.
    - Dala sam mu plac, jer od njega smo dobili 300.000 KM, a pored toga dobijamo pare za pomoć povratnicima, kao i za rad našeg udruženja – objašnjava ona.
    Prema njenim rečima, na računu udruženja ostalo je još samo 100.000 KM, a većina para otišla je na održavanje zgrade.
    - Renovirali smo prostorije koje smo dobili od Vlade BiH, a na krečenje smo dali 15.000 KM – tvrdi ona.
    Munira se javno hvali da ima mesečna primanja u visini od 4.000 KM i da ne može da postigne sve da potroši.
    - Verovali ili ne, ja imam primanja 4.000 KM mesečno. Je*em mu majku, može mi, vala, biti 2.000 da trošim i da uživam ko lord – hvali se ona.
    Munira pored svih ovih pogodnosti koristi i džip, koji je to udruženje dobilo kao donaciju odUN.
    - Njega ne mogu da držim u udruženju, već mi stoji kod kuće u mojoj garaži. Moj sin nema auto, pa nekad uzme njega. Šta je tu čudno?! – pita se ona.

http://www.google.de/imgres?q=majke+...r:20,s:0,i:149

Debele masne nindze, krstare svetom i kukaju dzenosajd, a na racunu milioni

"Genocid" ..

majku da vam ...

Ziveo General Ratko Mladic!

Domaćin Mandrake (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

S druge strane, ne mogu a da ne pomislim za trenutak, da su sami krivi za svoju zlehudu sudbinu...
    Svaka čast Vučiću i Dačiću!!!

Slične teme

1. RAZVESCU SE MAJKE MI!!
    Autor ISKRENA u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 17.04.2012., 21:39
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.01.2012., 17:31
  3. Srebrenički muslimani ponovo napadaju
    Autor scot u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 11.07.2009., 00:08