Horoskop.....

Horoskop?!Ma to su gluposti...
Koja normalna osoba bi volela da mu neko drugi govori koga ce sutra da sretne, kako ce se osecati bla bla bla...
Zivot je nepredvidiv i to je jedna od najbitnijih njegovih drazi! :roll: :lol: :P

A da ne zaboravim glavni argument :arrow: KO JE LUD DA POVERUJE DA NEKO STVARNO MOZE DA PREDVIDJA BUDUCNOST I GLEDA U ZVEZDE???Stupidarija...

A ono ja sam lav ti si ovca (pardon, ovan!) i to je po meni apsolutno irelevnatno, podseca me na neku besmislenu paganiju! :roll: :P
 
shinoda, napravi razliku izmedju dnevnog/mesechnog/poslovnog/ljubavnog/erotskog horoskopa iz raznih novina i sa televizija, i horoskopa koji rade ljudi iza kojih stoji cela nauka.

mislim, a kako planete ne mogu imati uticaj kad je ceo univerzum u sprezi i sve ima uticaja na sve?
evo samo da ti kazhem, moj natalni horoskop mi je "rekao" kad sam bio klinac u osnovnoj i kad nisam znao shta cju sa sobom i shta mi odgovara, rekao da cju se baviti ovim shto danas i studiram. nije to nikakvo "chitanje sudbine". to je jednostavno otkrivanje veza izmedju ne-znam-ni-ja-chega sa zvezdama, planetama, datumima, brojevima, preko kojih se otkrivaju neke stvari i predvidjaju mogucjnosti za neke druge stvari. a ovo shto ti vidish po novinama to ti je onako malo "komercijalna" varijanta :)
 
Ne znam coveche, meni je to sve malko sumnjivo... :?
Ali opet :arrow: zasto bi nekoga zanimala svoja sudbina (u koju btw takodje ne verujem!) :?:
Oops zaboravio sam da si napomenuo da to nije "citanje sudbine", ali ja ne znam kako to drugacije da definisem!
 
to ti nije sudbina choveche.
nije tamo pisalo da cju ja sigurno upisati arhitekturu.
tamo je pisalo da ja imam sklonosti prema arhitekturi.
jel kontash razliku?
horoskopi se ne bave proricanjem sudbine, vecj otkrivanjem nekih veza i afiniteta i..... o bozhe, ima li neko da se razume dobro u ovo da objasni ovoj zabludeloj ovci ..... :P
zna shinoda da se shalim ;-)
 
ja sam bik i tvrdoglava sam ko bik,i jos imam dosta "bikovskih" osobina....a ovo dnevni,mesecni...bla,bla...verujem kad pise nesto lepo,a kad je nesto bez veze samo kaze, "ma,gluposti!!!" :lol: al bas retko to citam...cak i kad imam neke novine nikad ne procitam ako me neko ne podseti.... :?
 
da da da .... soskov horoskop. aaaaaaaa :lol:

sport: "danas ne dizhite nishta iznad 50kg."
ljubav: "ljubomorni ste."
zdravlje: "mali problemi sa preponama."

... bash je za sportiste :lol:
 
Keeper:
shinoda, napravi razliku izmedju dnevnog/mesechnog/poslovnog/ljubavnog/erotskog horoskopa iz raznih novina i sa televizija, i horoskopa koji rade ljudi iza kojih stoji cela nauka.

mislim, a kako planete ne mogu imati uticaj kad je ceo univerzum u sprezi i sve ima uticaja na sve?
evo samo da ti kazhem, moj natalni horoskop mi je "rekao" kad sam bio klinac u osnovnoj i kad nisam znao shta cju sa sobom i shta mi odgovara, rekao da cju se baviti ovim shto danas i studiram. nije to nikakvo "chitanje sudbine". to je jednostavno otkrivanje veza izmedju ne-znam-ni-ja-chega sa zvezdama, planetama, datumima, brojevima, preko kojih se otkrivaju neke stvari i predvidjaju mogucjnosti za neke druge stvari. a ovo shto ti vidish po novinama to ti je onako malo "komercijalna" varijanta :)
Totalno se slazem sa isqsnim Keeperom :)
Jer to je prije svega nauka - i izbachi nauchnik knjigu i ja je prochitam i pronadjem sebe na mnogo mjesta shta bih ja uradio da sam bio u toj situacjiji i te fore...
Ja sam Za horoskop kao nauq :P :)
 
miss:
ja sam bik i tvrdoglava sam ko bik,i jos imam dosta "bikovskih" osobina....a ovo dnevni,mesecni...bla,bla...verujem kad pise nesto lepo,a kad je nesto bez veze samo kaze, "ma,gluposti!!!" :lol: al bas retko to citam...cak i kad imam neke novine nikad ne procitam ako me neko ne podseti.... :?

i ja isto to kazem :) ....inace ja sam blizanac ali svi kazu da nemam karakteristike tog znaka... :roll:
 
kao i vecina ... ako bih imala pri ruci svoj ~zivotni horoskop~ bih ga procitala ... ove ostale kuliram, jer je to ziva glupost :p (8 da kao ... apsolutno svim napr. rakovima ce se isto desiti tog dana, sto kazu u tim dnevnim horoskopima ... uh koliko onda istih zivota ima SHOCK (8


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top