Kapetan Dragan ogorčen na Srbiju jer ga je zaboravila !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Utah

Elita
Banovan
Poruka
19.509
tuguje u zatvoru

Kapetan Dragan ogorčen na Srbiju jer ga je zaboravila

Ljut je i na Australiju koja, kako tvrdi, nikada nije izručila svog državljanina ali "ipak su donijeli odluku da me izruče".
- Razočaran sam u državu koja mi do sada nije pružila nikakvu pomoć. Ginuo sam za Srbiju, ali su me svi zaboravili. Borim se sam da me ne izruče Zagrebu. Ležim nevin i trunem u zatvoru, iako mi nije ni suđeno ni presuđeno - jada se Dragan Vasiljković zvani Kapetan Dragan u srpskim medijima koji u zatvoru u Australiji čeka izručenje Hrvatskoj gdje ga optužnica tereti za ratne zločine.

Kaže kako ga je posebno razočarao srpski premijer Ivica Dačić koji ga je, za svog boravka u Australiji, nazvao i obećao pomoć, ali od toga ništa.



- Sada se pitam za što sam se borio? Vratio sam se iz inozemstva kako bih pomogao Srbima. Imao sam karijeru, ugled, bogatsvo, ali sam ipak otišao zaštititi narod u Krajini. Država je pomagala haaške optuženike, ali ne i mene - kaže Kapetan Dragan dodajući kako je jedini "politički zatvorenik" u Australiji i smješten je s mafijašima i ubojicama, a dvije godine je proveo u samici.

Ljut je i na Australiju koja, kako tvrdi, nikada nije izručila svog državljanina ali "ipak su donijeli odluku da me izruče".

- Živim svaki dan kao da mi je jedini. Ne nosim sat, a sa zida sam već odavno skinuo kalendar - tužno će Kapetan Dragan.
http://www.vecernji.hr/vijesti/kapetan-dragan-ogorcen-srbiju-jer-ga-je-zaboravila-clanak-569279
Kep.....
 
Кепов адвокат Ден Мори је ових дана у Београду како би од државног врха и званичника добио бар неку помоћ за њега и апеловао на Србе за помоћ.Србија до сада није учинила ништа ни за Кепа ни за његову породицу.
Да ли сте ,можда видели на слободним српским медијима нешто о томе?
 
Не, него за РСК. И тај народ га није заборавио.

Мора да је оматорио много ако је очекивао помоћ од Ивице Дачића и српског режима. Коме је то Србија помогла?

Pa pomogla je onom bizgovu Miladinu Kovacevicu i platila za njegove kafanske tuce u americi milion dolaresa.
 
tuguje u zatvoru

Kapetan Dragan ogorčen na Srbiju jer ga je zaboravila

Ljut je i na Australiju koja, kako tvrdi, nikada nije izručila svog državljanina ali "ipak su donijeli odluku da me izruče".
- Razočaran sam u državu koja mi do sada nije pružila nikakvu pomoć. Ginuo sam za Srbiju, ali su me svi zaboravili. Borim se sam da me ne izruče Zagrebu. Ležim nevin i trunem u zatvoru, iako mi nije ni suđeno ni presuđeno - jada se Dragan Vasiljković zvani Kapetan Dragan u srpskim medijima koji u zatvoru u Australiji čeka izručenje Hrvatskoj gdje ga optužnica tereti za ratne zločine.

Kaže kako ga je posebno razočarao srpski premijer Ivica Dačić koji ga je, za svog boravka u Australiji, nazvao i obećao pomoć, ali od toga ništa.



- Sada se pitam za što sam se borio? Vratio sam se iz inozemstva kako bih pomogao Srbima. Imao sam karijeru, ugled, bogatsvo, ali sam ipak otišao zaštititi narod u Krajini. Država je pomagala haaške optuženike, ali ne i mene - kaže Kapetan Dragan dodajući kako je jedini "politički zatvorenik" u Australiji i smješten je s mafijašima i ubojicama, a dvije godine je proveo u samici.

Ljut je i na Australiju koja, kako tvrdi, nikada nije izručila svog državljanina ali "ipak su donijeli odluku da me izruče".

- Živim svaki dan kao da mi je jedini. Ne nosim sat, a sa zida sam već odavno skinuo kalendar - tužno će Kapetan Dragan.
http://www.vecernji.hr/vijesti/kapetan-dragan-ogorcen-srbiju-jer-ga-je-zaboravila-clanak-569279
Kep.....
Utah, kakav je to post? Jel to stranka zdravog razuma?
 
tuguje u zatvoru

Kapetan Dragan ogorčen na Srbiju jer ga je zaboravila

Ljut je i na Australiju koja, kako tvrdi, nikada nije izručila svog državljanina ali "ipak su donijeli odluku da me izruče".
- Razočaran sam u državu koja mi do sada nije pružila nikakvu pomoć. Ginuo sam za Srbiju, ali su me svi zaboravili. Borim se sam da me ne izruče Zagrebu. Ležim nevin i trunem u zatvoru, iako mi nije ni suđeno ni presuđeno - jada se Dragan Vasiljković zvani Kapetan Dragan u srpskim medijima koji u zatvoru u Australiji čeka izručenje Hrvatskoj gdje ga optužnica tereti za ratne zločine.

Kaže kako ga je posebno razočarao srpski premijer Ivica Dačić koji ga je, za svog boravka u Australiji, nazvao i obećao pomoć, ali od toga ništa.



- Sada se pitam za što sam se borio? Vratio sam se iz inozemstva kako bih pomogao Srbima. Imao sam karijeru, ugled, bogatsvo, ali sam ipak otišao zaštititi narod u Krajini. Država je pomagala haaške optuženike, ali ne i mene - kaže Kapetan Dragan dodajući kako je jedini "politički zatvorenik" u Australiji i smješten je s mafijašima i ubojicama, a dvije godine je proveo u samici.

Ljut je i na Australiju koja, kako tvrdi, nikada nije izručila svog državljanina ali "ipak su donijeli odluku da me izruče".

- Živim svaki dan kao da mi je jedini. Ne nosim sat, a sa zida sam već odavno skinuo kalendar - tužno će Kapetan Dragan.
http://www.vecernji.hr/vijesti/kapetan-dragan-ogorcen-srbiju-jer-ga-je-zaboravila-clanak-569279
Kep.....
Srbija je "zaboravila" i na svoje ovde koji žive u Srbiji, jedino što brine je da posvađa sve Srbe među sobom, da rasproda sve što može, počev od živih ljudi pa do materijalnih dobara...

Na ovu žvaku komunjarizma naseli smo svi, ne samo Kapetan Dragan.

I ja se pitam, zašto smo se mi borili?

Sada, u današnje vreme sprovodi se završni deo plana komunista, najsatanističieg koje je Srbija ikad doživela!
 
Poslednja izmena:
Srbija je "zaboravila" i na svoje ovde koji žive u Srbiji, jedino što brine je da posvađa sve Srbe među sobom, da rasproda sve što može, počev od živih ljudi pa do materijalnih dobara...

Na ovu žvaku komunjarizma naseli smo svi, ne samo Kapetan Dragan.

I ja se pitam, zašto smo se mi borili?

Sada, u današnje vreme sprovodi se završni deo plana komunista, najsatanističieg koje je Srbija ikad doživela!

Нажалост, све је тачно од речи до речи! :cool:
 
Zabole me, Srbija od njega dobila samo mečku i navodni fond za pomoć invalidima rata, a u stvari perionicu para, barem da je neko imao koristi.
On je najobičniji prodavac cigle iz Sarajevske. A i to navodno. Čuo za fazon u kenguraciji.

Клинац, не лупетај ....

Многим ратним инвалидима је Фонд био једино место где су се могли обратити
и једини који је пружио какву-такву помоћ ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top