Синдикат: Стање у полицији никад горе, Дачић да поднесе оставку
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Синдикат: Стање у полицији никад горе, Дачић да поднесе оставку

Iskusan *Hannah* (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    276

Post Синдикат: Стање у полицији никад горе, Дачић да поднесе оставку

13. јуни 2013. | 14:42 | Извор: Бета
    Синдикат: Стање у полицији никад горе, Дачић да поднесе оставку

БЕОГРАД - Неопходно је да се што пре у МУП уведе ред јер је ситуација у полицији "никад гора", оценили су данас представници Независног полицијског синдиката и најавили да ће због угрожене безбедности полицајаца и грађана почети припреме за штрајк, планиран за септембар.

Председник Незавсиног полицијског синдиката који има 5.000 чланова, а један је од 12 у МУП-у, Момчило Видојевић, затражио је на конференцији за новинаре и неопозиву оставку министра полиције Ивице Дачића и "свих које је довео", јер "наносе непроцењиву штету не само полицији већ и држави".

"Већ следеће недеље имаћемо састанак и почети припреме за штрајк који ћемо одржати након годишњих одмора. Тражићемо подршку полицијских синдиката и шире, а и грађана јер је угрожена и њихова безбедност а не само наша", казао је он и додао да "МУП мора да се доведе у ред" и да завладају 4 "Д" - деполитизација, декриминализација, децентрализација и демилитаризација.

Видојевић је указао да у полицији од доласка Дачића на место министра међуљудски односи нису никад били гори, да влада самовоља, расте број самоубистава, средства и ресурси се неконтролисано троше, дисфункционалност организационих јединица расте јер је сваки кабинет под ингеренцијом друге партије, полицајци никада нису били на нижој друштвеној лествици, опрема им је дотрајала а униформа поцепана.

Представник синдиката Горан Радовановић изразио је жаљење што нико од надлежних не жели да чује њихове предлоге како да се стане на пут неконтролисаном трошењу новца и како да се направе уштеде, реше проблеми становања и путних трошкова полицајаца.

На конференцији је указао и на бројне афере од повезивања министра са члановима нарко клана, прислушкивања ... о којима пишу медији а које никад нису добиле епилог.

http://www.rtv.rs/sr_ci/drustvo/sindikat:-stanje-u-policiji-nikad-gore-dacic-da-podnese-ostavku_400239.html

Nadam se da je sad link u redu.
    Oho, počelo je nešto da se dešava , dobro je da se sindikat oglasio.

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Синдикат: Стање у полицији никад горе, Дачић да поднесе оставку

Ma ko ih bre je.be.

Najjace je to kada lupetaju da 'Policajci nikada nisu bili na nizoj drustvenoj lestvici'

Koga bre oni zajebavaju?

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Синдикат: Стање у полицији никад горе, Дачић да поднесе оставку

A čiji je to sindikat, nikad nema jedan lol

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Evo, baš sam se potresla zbog njihovog lošeg statusa, putnih troškova i problema stanovanja.
    Neka se hapse izmedju sebe pa ću da razmislim o njihovim saopštenjima.

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Председник Незавсиног полицијског синдиката који има 5.000 чланова, а један је од 12 у МУП-у,
    Koliko to ima policajaca kada imaju 12 sindikata?

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Nancy011 Pogledaj poruku
    Evo, baš sam se potresla zbog njihovog lošeg statusa, putnih troškova i problema stanovanja.
    Neka se hapse izmedju sebe pa ću da razmislim o njihovim saopštenjima.
    Stani, otkada panduri imaju 'putne troskove'? Pa oni se svuda po Srbiji voze besplatno.

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Ne znam, Kami. Vidiš da to navode kao problem. Beograd je pun pandura iz raznih krajeva Srbije i šire.

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne znam, Kami. Vidiš da to navode kao problem. Beograd je pun pandura iz raznih krajeva Srbije i šire.
    Pa niti jedan od tih pandura ne plati ni dinara za troskove puta, osim ovih koji vole da se glupiraju sa svojim kolima. Ja sam jednom prisustvovao cinu kada se mladi panduri tako besplatno voze autobusom, i dosao jedan klinac medju njima u civilu i placa kartu. Ovi ga posle tri sata prozivali da je debil sto placa. Video sam 1000 puta da se panduri svercuju u putu, i samo taj jedan jedini put sam video da su platili kartu.

Buduća legenda
    Učlanjen
    14.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1764

Sta da se radi takav je zivot.

Domaćin
    Učlanjen
    30.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

O pa to se izgleda Ivici sprema bajbokana.

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa šta da se radi, biće štrajka ali kad se vrate sa odmora.
    Kad se vraćaju 1. septembra, ko će ovo da pamti do septembra, ali ima opozicije haha..

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Citat Original postavio kami83 Pogledaj poruku
    Pa niti jedan od tih pandura ne plati ni dinara za troskove puta, osim ovih koji vole da se glupiraju sa svojim kolima. Ja sam jednom prisustvovao cinu kada se mladi panduri tako besplatno voze autobusom, i dosao jedan klinac medju njima u civilu i placa kartu. Ovi ga posle tri sata prozivali da je debil sto placa. Video sam 1000 puta da se panduri svercuju u putu, i samo taj jedan jedini put sam video da su platili kartu.
    Ne bi me iznenadilo da imaju neku foru da naplaćuju putne troškove.

Elita Protector (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Ма нек штрајкују.
    “You know it’s funny, when it rains it pours they got money for wars, but can’t feed the poor.” - 2Pac

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne bi me iznenadilo da imaju neku foru da naplaćuju putne troškove.
    Sigurno imaju, ko zna da li uopste moraju da pokazuju autobuske karte da bi dobili pare za to. A i ako moraju, to se lako sredi.

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1381

Ако је све тако како тврде,зашто не сврате ,као њихове чешке колеге,до владе па похапсе кога треба?

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

A, vidiš, Vuče, da imaju 12 sindikata. Bar pola bi branilo tu istu Vladu, a narodna milicija neće u sukob sa sebi ravnima. Zna se koga oni preferiraju

Moderator vučji čopor (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1381

A, vidiš, Vuče, da imaju 12 sindikata. Bar pola bi branilo tu istu Vladu, a narodna milicija neće u sukob sa sebi ravnima. Zna se koga oni preferiraju
    Занима ме да ли је и један од тих синдиката учинио ишта када су онако муњевито отпуштали њиховог колегу Ристу?

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vučji čopor Pogledaj poruku
    Занима ме да ли је и један од тих синдиката учинио ишта када су онако муњевито отпуштали њиховог колегу Ристу?
    Je li to bese onaj sto je krsio pravila sluzbe i neke druge pravne akte?

Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Ne znam za Ristu, ali su zaštitili onog tabadžiju što je priveo ženu pred detetom jer se usudila da nešto kaže. Tabadžija je vraćen na posao sa nekom smešnom disciplinskom merom.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

sindikat u policiji!? smesno. treba to razjuriti

policija je tu da stiti vlast i krem drustva, ko god da su, a ne tranzicione gubitnike

nece valjda policija nesto da radi??? sacuvaj boze
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

dulesrbenda nije na forumu
    Манастири и свето гудало,тоје нашу Вјеру сачувало
    Buduća legenda dulesrbenda (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    526

И стање у држави је све горе и горе, а не само у полицији.
    ,,Солунски ратници јесу наши очеви и дедови, а колико смо ми њихови потомци – нека свако упита себе."-Антоније Ђурић

Domaćin TRIMURTI (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    286

БЕОГРАД - Неопходно је да се што пре у МУП уведе ред јер је ситуација у полицији "никад гора", оценили су данас представници Независног полицијског синдиката и најавили да ће због угрожене безбедности полицајаца и грађана почети припреме за штрајк, планиран за септембар.
    ЗАБОЛЕ ИХ АЛАТКА И ПЕНКАЛО ЗА НАРОД који им је чак и у тексту - НА ЗАДЊЕМ МЕСТУ

КОМЕ ОНИ СЛУЖЕ, А КОМЕ ТРЕБА ДА СЛУЖЕ

Када им следећи пут буде горело до ноката - ОВА ЗЕМЉА СЕ НЕЋЕ ЗВАТИ СРБИЈА

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

Citat Original postavio dulesrbenda Pogledaj poruku
    И стање у држави је све горе и горе, а не само у полицији.
    pogresno. da je drzava ona onda bi stanje bilo sve gore,

ali je drzava ova demokrstska proeu i polako napreduje ka zacrtanom stanju na nivou banana drzave sa korumpiranim politicarima i operetski obucenim generalima, bez privrede i bez svega sto je postojalo u komunizmu.

dakle stanje u srbijici je extra super mega
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Slične teme

1. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 18.01.2013., 23:52
  2. ДАЧИЋ ОДМАХ ДА ПОДНЕСЕ ОСТАВКУ
    Autor Милица u forumu Politika
    Odgovora: 167
    Poslednja poruka: 23.09.2012., 07:41
  3. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 14.11.2011., 17:43