Problemi sa Skajpom.

Ne mogu da se ulogujem na skajp i kad se ulogujem uvek mi slaba veza i ne mogu da pricam, verzija je ova najnovija, isto je i kad ga ponovo instaliram.

Kakva ti je veza do sada bila? Ako ti je ranije bilo sve u redu, a odjednom počele smetnje treba da vidiš šta je i otkloniš. Mislim da kvalitet veze zavisi i od brzine interneta, onda kada razgovaraš ako su ti otvoreni i neki drugi programi, pozatvaraj ih jer sve to utiče na kvalitet razgovora, zatvori sve šta ti je otvoreno tokom razgovora i vidi ima li promena. Ako imaš kameru i nju ugasi jer i ona utiče dosta pa vidi ima li promena, isprobaj sve.

A to što kažeš da ne možeš da se uloguješ to je već sumnjivo
jre1vq_th.jpg
. Ja sam baš otvorila temu u "Sigurnost i zaštita" : "Korisnici skajpa izloženi masovnom napadu" pa pročitaj, vidi o čemu se radi. Uglavnom ne treba kliktati ni na kakve sumnjive linkove, otvarati nepoznate mailove, a za ostalo tj. kako još možemo da se zaštitimo ne znam baš puno. Svakako treba biti obazriv jer se svašta dešava.
 
posto mi je otislo napajanje na kompijuteru majstor mi je zamenio ,medjutim kada sam htela da se ulogujen na skajp nisam mogla posto sam zaboravila lozinku.E sada, ja sam poslala zahtev za za tkz.recovery code da mi posalju na mail da bih postavila novu lozinku medjutim nikakav mail mi ne stize i tako vec dva dana . Sta raditi u takvim situacijama? Hvala u napred na odgovorima!!!
 
Skype izgleda da radi samo sa najnovijom verzijom i to na najnovijim WIndowsima.Evo i Linux ga isp'usio
nije ga Linux ispušio i ne radi samo sa novim windowsima , meni na jednoj mašini radi sa xp sp3 bez problema , ali je Microsoft napravio problem mnogima jer sada se koristi samo najnovija verzija skypa koja nema podršku za stare računare pa tako na mnogima ne rade kamere koje su im do nedavno radile bez problema. Visoko je postavljena nova hardverska lestvica na minimum zahteva da bi sve radilo , pa tako meni na dva računara na novom skypu neće kamera da funkcioniše jer ga skype ignoriše i to bukvalno -kao da ga nema a u isto vreme iz windowsa se kamera pokreće normalno i radi
obe makine su mi sa athlon procesorima jedna je 1700xp na 1,46 ghz a drugi je 2000xp na 1,7 ghz i oba idu u slot A mogu da mislim šta je onima koji imju trojke.Interesantno na istim mašinama ne može da se instalira ni google chrome jednostavno stane instalacija i napiše kako hardver ne ispunjava minimum zahteva za google chrome. bukvalno tim rečima.
 
nije ga Linux ispušio i ne radi samo sa novim windowsima , meni na jednoj mašini radi sa xp sp3 bez problema , ali je Microsoft napravio problem mnogima jer sada se koristi samo najnovija verzija skypa koja nema podršku za stare računare pa tako na mnogima ne rade kamere koje su im do nedavno radile bez problema. Visoko je postavljena nova hardverska lestvica na minimum zahteva da bi sve radilo , pa tako meni na dva računara na novom skypu neće kamera da funkcioniše jer ga skype ignoriše i to bukvalno -kao da ga nema a u isto vreme iz windowsa se kamera pokreće normalno i radi
obe makine su mi sa athlon procesorima jedna je 1700xp na 1,46 ghz a drugi je 2000xp na 1,7 ghz i oba idu u slot A mogu da mislim šta je onima koji imju trojke.Interesantno na istim mašinama ne može da se instalira ni google chrome jednostavno stane instalacija i napiše kako hardver ne ispunjava minimum zahteva za google chrome. bukvalno tim rečima.

Moguce je da su odradili da se zahteva i nov hardver,a i sistem, nego sta su jos ti prevaranti iz Microsofta uradili,pre si mogao da instaliras peticu, pa da se vratis na skype 3.8,a sada ne mozes ni sesticu da koristis,jer sve verzije pre ove poslednje su koristile potpuno drugu tehnologiju p2p,a poslednja radi na drugom principu i zbog toga ne moze da se kalemi, nego si ili prinudjen da predjes na nov sistem ili da potpuno napustis Skype.
 

Back
Top