Nocna mora - nemate snage ne zaviriti na Krstu

ovo je stvarno danguba..

Ma ti si jos dobra, kad pogledas moje poruke, broj i vreme koje sam proveo kuckajuci i u diskusiji minimalno saberes da sam od 6 godina zivota jednu celu proveo ovde, naci strashno:sad2:

- - - - - - - - - -

Nebeska ne, ali neki sasvim realni "egzemplari" - moguce. :think:

I tako...prekipece mi dzem od jagoda, a ja odgovaram na novu temu. :zkez:

Dobro, promesaj pa se vrati :kez::lol::cmok:

- - - - - - - - - -

Cini mi se oduvijek
Za ostalo ne znam
:sad2:

Kada sam video datum tvoje registracije instiktivno sam prekrstio ruke pred monitorom :sad2:
 
Ma ti si jos dobra, kad pogledas moje poruke, broj i vreme koje sam proveo kuckajuci i u diskusiji minimalno saberes da sam od 6 godina zivota jednu celu proveo ovde, naci strashno:sad2:

- - - - - - - - - -



Dobro, promesaj pa se vrati :kez::lol::cmok:

- - - - - - - - - -



Kada sam video datum tvoje registracije instiktivno sam prekrstio ruke pred monitorom :sad2:

samo nemoj popa da zoves
em je rano, zivahna sam josh
em sam alergichna
 
dok se ne udam za nekog dzogera iz parka :lol:
Боље ти активирај ПП, како бих ти послао примамљиву и адекватну брачну понуду од стране једног мог ортака - џогера (ја нећу да те цимам - ниси мој тип :lol: ),
гарант би ти се свидео - он је оно..... како се то каже, да... еманципован мушкарац.

Што се теме тиче - пре годину дана закорачио у овај специфичан сајбер простор, на наговор мог идеолошки завраћеног пријатеља - лудака који има много година
дужи стаж овде. Докле ћу остати, појма немам. Не врачам и не гледам у пасуљ и кристалну куглу.
 

Back
Top