Zene: Da li volite kad mu je kriv?

Da li volite kad mu je kriv?

  • DA

  • NE

  • SVEJEDNO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Baš me zanima,

Da li više volite kad je kriv penis ili prav?

Meni vuče u levo, nervira me, ajde da barem gore ide, nego u levo :S (znam da ima poza, ali bolje su kad je ka gore ili prav), ali me nervira skraćuje mi sigurno bar cent, ako ne i dva u krivini, a tako bi lepo mogao dotaći 20cm da je prav... :sad2:
 
Baš me zanima,

Da li više volite kad je kriv penis ili prav?

Meni vuče u levo, nervira me, ajde da barem gore ide, nego u levo :S (znam da ima poza, ali bolje su kad je ka gore ili prav), ali me nervira skraćuje mi sigurno bar cent, ako ne i dva u krivini, a tako bi lepo mogao dotaći 20cm da je prav... :sad2:
El, lakat krivina ?
Ili umereno oštra ?
Ako toliko gubiš ', čitav cenat, onda je krivina blaža.
Jer, u blažoj se više gubi....
Deluje paradoksalno, ali je tako.

U oštrijoj, sve ide pod vinklu.
Dok ide pravo - ide, onda se naglo "lomi", menja pravac i fura u levo. Proklizava, takorekuć !
Ovako, rasteže, ko gladan srati !
Zaobljava, zaobljava.....
Nego, nisi nam rekao - ima li crne tačke ?
Gine li se ? Verujem da je preglednost dobra !
To je sreća u nesreći, ili tračak nade u krivini.
Levoj....
 
El, lakat krivina ?
Ili umereno oštra ?
Ako toliko gubiš ', čitav cenat, onda je krivina blaža.
Jer, u blažoj se više gubi....
Deluje paradoksalno, ali je tako.

U oštrijoj, sve ide pod vinklu.
Dok ide pravo - ide, onda se naglo "lomi", menja pravac i fura u levo. Proklizava, takorekuć !
Ovako, rasteže, ko gladan srati !
Zaobljava, zaobljava.....
Nego, nisi nam rekao - ima li crne tačke ?
Gine li se ? Verujem da je preglednost dobra !
To je sreća u nesreći, ili tračak nade u krivini.
Levoj....

umereno :S

zaboravio sam reci da vuce i ka dole, dakle dva stepena krivljenja levo i ka dole :lol:
dobar je za doggi i kasiku :deda:
 
Baš me zanima,

Da li više volite kad je kriv penis ili prav?

Meni vuče u levo, nervira me, ajde da barem gore ide, nego u levo :S (znam da ima poza, ali bolje su kad je ka gore ili prav), ali me nervira skraćuje mi sigurno bar cent, ako ne i dva u krivini, a tako bi lepo mogao dotaći 20cm da je prav... :sad2:

a dali utiche na kvalitet ako je kriv? misim ako to nema veze sa kvalitetom onda mogo bi biti i krivudav? valjda?
 
Baš me zanima,

Da li više volite kad je kriv penis ili prav?

Meni vuče u levo, nervira me, ajde da barem gore ide, nego u levo :S (znam da ima poza, ali bolje su kad je ka gore ili prav), ali me nervira skraćuje mi sigurno bar cent, ako ne i dva u krivini, a tako bi lepo mogao dotaći 20cm da je prav... :sad2:

A ti nemoj da ga meriš lenjirom, nego onim krojačkim metrom. :D

Nego, zanima me, ima li to veze kojom rukom se masturbira, pa da probaš malo sa desnom?
 

Back
Top