Krza svijesti
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Krza svijesti

Zainteresovan član seka59 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Krza svijesti

Izvinjavam se ako je ova tema već postavljena. Ima lineko iskustva sa krizom svijesti? Sa neurologije su me otpustili bez dijagnoze. Radila sam neke pretrage poslije toga: kardiolog, štitasta žlijezda, ORL, vratni dio kičme..svi nalazi su u nekim granicama, nisu sjajni ali ni problematični. Plašim se da mi se ne ponovi, jer zaista je bilo strašno. Osjetila sam samo u glavi strašnu mučninu, nije bilo bolova nikakvih, samo strahovito jaka mučnina koja dolazi iz glave, zatim totalni gubitak svijesti i ukočenost. Imam povišen pritisak i uzimam lijekove, isti lijek i prije i poslije tog stanja. Napišite ako znate da se nekome to dešavalo i zbog čega je. Ostalo je da tragam sama, jer mi ljekari nisu ništa dijagnostikovali
    Hvala svima koji se potrude da nešto napišu

Malenano1 nije na forumu
    ko hoce nadje nacin a ko nece nadje razlog :)
    Domaćin
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Krza svijesti

Trazi sto boljeg strucnjaka i ulazi bez pardona u ordinacije,tu moze da bude svasta a ne mora nista.Ako nece jedan ima drugi da te leci!

Zainteresovan član seka59 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: Krza svijesti

Radila sam magnetnu, i rekli da postoji regionalna atrofija mozga. Dobila sam neke lijekove. Pa, otprilike znam sta je to i cemu vodi ali me zanima da li je to moglo dovesti do takve krize svijesti. Znam da nije zanemarivo ovo sto je konstatovano ali me brine da nije jos nesto posrijedi. Ako imate nekih iskustava ili znanja o tome, molim vas javite se.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •