Kvar na Canon eos 10d
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kvar na Canon eos 10d

Početnik
    Učlanjen
    14.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kvar na Canon eos 10d

Hte bih da kupim ovaj aparat, u pitanju je Canon eos 10d. Ali prodavac koji ga prodaje kaze da ima neku gresku. Odnosno kada se upali i kada hoce da slika kaze izbaci error 99, i slika sliku. Zatim ga ugasi pa ga upali i tako sve ispocetka. Zaboravio sam da kazem da svaki put kada izbaci gresku i snimi fotografiju, mora da se ugasi i upali kako bi slikao, ali opet izbaci gresku. Fotoaparat je u solidnom stanju, poseduje sve od opreme, samo sto ima tu manu. Da li je to neki ozbiljan kvar ili samo neka greska, i kolika bi bila cena popravke?
    poz

Domaćin Monarh (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199
    "Jednota, Ljepota i Ljubav" N. Tesla

Početnik
    Učlanjen
    14.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kvar na Canon eos 10d

Hvala na odgovoru, ali me zanima da li je to stvarno ozbiljan problem ili ne? Cena popravke me interesuje? Jer se aparat prodaje za 60 evra sa oprememo.

Početnik
    Učlanjen
    14.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zaboravio sam da dodam, fotke ispadaju super, samo sto posle svake slike mora da se ugasi pa da se ponovo upali, jer izbaci error 99.

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sparkis Pogledaj poruku
    Zaboravio sam da dodam, fotke ispadaju super, samo sto posle svake slike mora da se ugasi pa da se ponovo upali, jer izbaci error 99.
    Može da bude bilo šta: error 99 znači da je aparat prepoznao kvar, ali da ne zna šta je u pitanju. Može da bude bilo šta: nekompatibilnost nekih objektiva sa aparatom, loš elektronski kontakt između objektiva i aparata, ili kvar u elektronici samog aparata, loš kontakt sa karticom...probaj da ga ugasiš, izvadiš bateriju i opet upališ. Očisti kontakte na objektivu i kameri, pa ako to ne uspe, odnesi ga u Canonov servis u Beogradu, PixelPlus.

http://www.pixelplus.rs/

Slične teme

1. Canon EOS 500
    Autor galicija u forumu Hardver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.05.2005., 01:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •