horoskop uz kavicu ?

u novosadskom dnevniku ,subotom izlazi tv dodatak.obavezno to procitam i svaki put se sokiram kakve mi stvari pisu
jednom mi je cak pisalo bilo bi lepo da odete u neku banju,recimo u madjarsku u moraholom i mene drugarice zaista u toku nedelje nagovore da odemo
smesno mi je to i ne verujem,al svejedno se iz nedelje u nedelju sokiram kad se vecina stvari potvrdi
inace ni jedan drugi ne citam
 
pa ja sam u osnovnoj čitala i nisam verovala :malav:
sad bih pre do'vatila sudoku ako već naletim na novine
ni politikin zabavnik ne kupujem više, daleko trafika :(

- - - - - - - - - -

Si, babe smo :kafa:
A ti još veća baba među nama, čim si uz jutarnju kavicu u našem kružoku.... dođi da te zagrlimo, a ako treba, čitaćemo i tvoj horoskop svakog jutra, samo reci šta si :zag:

daj link hrvatskog foruma koji im dođe k'o nama krsta
da zahebavamo malo :malav:
 
U dnevne, uopste ne verujem, pa ih ni ne citam. Ali jesam dva puta radila natalnu. Prvi put mi je pogodjeno bukvalno sve. Mama mi je narucila od nekog udruzenja astrologa iz Panceva. Sto me je tada sokiralo i pomislila sam sta ovi lupaju gluposti, zar ne vide koliko imam godina, kakvo dete kakva vanredna skola,... Kad ono... U roku od godinu dana sve se desilo:eek:
Drugi put sam radila u aprilu prosle god., i nesto je smrljavo. Ima kao naznaka, ali nije to-to.
Ne znam. I verujem i ne verujem.
 
Pružit će vam se mogućnost za usavršavanje ili napredovanje. Uživat ćete u plodovima rada, dovršavati poslove, planirati odmor i posvetiti se sitnicama koje su uz to vezane. Veća rastrošnost vidljiva je kada su posrijedi putovanja, kupnja odjeće i izlasci prijateljima. Više štedite, makar to značilo da se nečega morate i uskratiti.

http://www.24sata.hr/astro/horoskop

evo za danas ne zvuci lose jarcevima !
 
evo i tvoj horoskop za danas , ne budi tako zla :

Prepustit ćete se plimi užitaka. Okružit ćete se ljudima koje volite, a vaš stil života bit će ispunjen izlascima, smijehom i putovanjima. Bit ćete učinkoviti u ispunjenju dnevnih zadataka. Usluga, informacija ili razgovor s kolegom pokazat će se kao izuzetno dragocjeni za vaš poslovni napredak.
 
evo i tvoj horoskop za danas , ne budi tako zla :

Prepustit ćete se plimi užitaka. Okružit ćete se ljudima koje volite, a vaš stil života bit će ispunjen izlascima, smijehom i putovanjima. Bit ćete učinkoviti u ispunjenju dnevnih zadataka. Usluga, informacija ili razgovor s kolegom pokazat će se kao izuzetno dragocjeni za vaš poslovni napredak.


:lol:

danas moram konacno da napravim rezervaciju za smestaj. ostalo ne znam o cemu pisu. :lol:
 
evo i tvoj horoskop za danas , ne budi tako zla :

Prepustit ćete se plimi užitaka. Okružit ćete se ljudima koje volite, a vaš stil života bit će ispunjen izlascima, smijehom i putovanjima. Bit ćete učinkoviti u ispunjenju dnevnih zadataka. Usluga, informacija ili razgovor s kolegom pokazat će se kao izuzetno dragocjeni za vaš poslovni napredak.

eto i ko sad da ne veruje
za veceras planiram jedno brzinsko uzivanje,predvee znam da cu biti u drustvu ljudi sa kojima se samo cerekam,a i moram danas da se spakujem,jer sutra putujem
a ta usluga,informacija i razgovor su u banci,danas idem da uplatim godisnju ratu osiguranja
ne rekose mi nista sta da kuvam danas?
 

Back
Top