RAK & LAV
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: RAK & LAV

Aktivan član Tamigo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano RAK & LAV

Skoro sam upoznala jednu osobu do koje mi je mnogo stalo, a i njemu i interesuje me kakve su nam sanse.

ja sam rak 26.06.1982. a on lav 30.07.1968.

Ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovoj kombinaciji bila bih veoma zahvalna. :?

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano kombinacija

pozdrav Tamigo

naravno da lav tebi deluje zaštitnički i moćno ...
    samo je pitanje koliko ti njemu deluješ reprezentativno ???

ako ti je zaista stalo zažmuri pa šta bude ...
    lavovi su pozitivci i hedonisti u najboljem smislu te reči ...
    mnogo traže ali mnogo i daju ...
    ne pristaju na prosečnost , vole da su prvi i jedini i da im se to stalno ponavlja ...

želim ti puno sreće u ovom ,, poslu ,, . :wink:

Domaćin Ljuba82 (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Мало то има везе са хор.
    Али...чињеница је да се ја са женским раковима слажем...па мало је рећи феноменално. Имамо супер комуникацију...а и 3 моје девојке су били ракови. Из мог искуства...проблем настаје кад упадну у меланхолију и анализирање...али зато су за пријатеље...екстра.
    ...и немој да те плаше толико...нисмо ми ни пола толико лоши, колико круже гласине. :wink:

Aktivan član Tamigo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Hvala vam puno, nadam se da ce sve biti OK

Zainteresovan član Mikol (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: RAK & LAV

Citat Original postavio Tamigo
    Skoro sam upoznala jednu osobu do koje mi je mnogo stalo, a i njemu i interesuje me kakve su nam sanse.

Ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovoj kombinaciji bila bih veoma zahvalna. :?
    Mislim da je malo stariji za tebe...

Početnik Jugoslovenka (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mikol

Izvini što ću da se složim sa ovom izjavom ali to je prvo na šta bi trebala da obratiš pažnju...to će ti biti smetnja više nego bilo koji horoskop...
    Inače ja sam lav i imala sam jednu vezu sa rakom...nije uspela jer rakovi ponekad vuku lava dole, u melanholiju..znaju da budu posesivni, iznad granice tolerancije...
    Mada, sve je ovo individualno.....sretno....

Zainteresovan član TheLoner (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

MALO

Ima da je sutne kao g. na kisi... da je valjao do sada bi se ozenio 8)

Zainteresovan član Papissa (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano NAj naj naj

Ovo je u stvari najbolja kombinacija (pogotovu za brak)izmedju muskarca i zene. Kolko sam shvatila iz prakse vole mladje

Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

pa da... al' ce lavcina da je vara cim stigne.. a ona ne bi trebalo da to voli... i onda boli.. i kraj, laku noc deco

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jugoslovenka

Izvini što ću da se složim sa ovom izjavom ali to je prvo na šta bi trebala da obratiš pažnju...to će ti biti smetnja više nego bilo koji horoskop...
    Inače ja sam lav i imala sam jednu vezu sa rakom...nije uspela jer rakovi ponekad vuku lava dole, u melanholiju..znaju da budu posesivni, iznad granice tolerancije...
    Mada, sve je ovo individualno.....sretno....
    Upravo Rakice jesu poznate po svojoj potrebi da pronađu starijeg ili sigurnijeg muškarca tako da u njenom slučaju razlika u godinama ni u kom slučaju nije mana već značajna prednost. Polje idealnog partnerstva gledano sa pozicije Raka jeste VII polje [ili sedmi znak] a to je Jarac, Mister Pouzdanko, a u obzir dolaze i svi muškarci koji poseduju kvalitete simbolike znaka Jarca - mogu biti stariji 7 godina i više, pouzdani i staloženi tipovi koji znaju šta od života žele. Lav je svakako jedan od najprivlačniji jer pri svemu poseduje sjajan izgled, elokventan je i omiljen u društvu, deluje sposobno...

Veza između muškarca Lava i žene Raka može biti izuzetno uspešna jer on ima potrebnu samouverenost i potrebu da vodi, bude lider u vezi a njoj jeste potreban moćniji muškarac na kog se može osloniti. Veza muškog Lava i ženskog Raka se mnooooogo razlikuje od kombinacije u kojoj su polovi obrnuti jer Mesec jeste majka zodijaka a Sunce otac, Merkurovi pripadnici su deca... Snažan i moćan Lav poseduje naglašen stav, autoritativan je, i kod devojke u znaku Raka može rano da izazove potrebu za vezivanjem.

Kada je situacija obrnuta muškarac Rak jeste privučen jakom ženom u znaku Lava ali on za nju nije dovoljno kvalitetan, njegovo presabiranje se tumači kao nesigurnost a to je za ženu Lava očajna situacija, "pa on ne zna šta želi... :x ".

Zainteresovan član Papissa (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio TheLoner
    pa da... al' ce lavcina da je vara cim stigne.. a ona ne bi trebalo da to voli... i onda boli.. i kraj, laku noc deco

Bojim se da si u pravu. Al RAK je jedna cekalica pa ce ga cekati ceo zivot da se smiri i izivi pa da joj se vrati. Grozno zar ne?

Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

kako ko........ ja sam rak (muski doduse) pa ne cekam ni jednu kucku ovog sveta

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •