"*******" scene u igranim filmovima

Dalabu13

Obećava
Poruka
88
Jos u detinjstvu sam primetio da me pale scene iz filmova,gde je neko vezan...Prvi put sam primetio da me to pali kad sam imao 12-13 godina.Nebitno od toga ko je vezan i da li je muskarac vezao zenu,ili ona njega...Ne,nisam gej i ne palim se na muski svet.Zapravo,ne palim se bas na svaku scenu,ali lozi me taj celokupan dogadjaj i neki pojedini detalji iz takvih scena,pa ja zbog toga dobijam erekciju! :D
Ima li neko slicno iskustvo???
 
936417_673740762642998_1846739774_n.jpg


- - - - - - - - - -

1276743946668_hz-fileserver3_2974670.jpg
 
Jos u detinjstvu sam primetio da me pale scene iz filmova,gde je neko vezan...Prvi put sam primetio da me to pali kad sam imao 12-13 godina.Nebitno od toga ko je vezan i da li je muskarac vezao zenu,ili ona njega...Ne,nisam gej i ne palim se na muski svet.Zapravo,ne palim se bas na svaku scenu,ali lozi me taj celokupan dogadjaj i neki pojedini detalji iz takvih scena,pa ja zbog toga dobijam erekciju! :D
Ima li neko slicno iskustvo???
pa ne znam sad ne bih posumnjo da nisi pomenuo
 
Ma neee!!!Mislio sam upravo na ove scene :)
Mada,vec dok sam postavljao ovu temu,postavih jos jednu na "film i video",jer mi se ova prosto negde zagubila."Bolesne scene-loze mene",tu sam temu postavio na drugom forumu i bas se pitam,hoce li biti odgovora.Sta sam konkretno hteo - meni se uvek dizao gledajuci ovakve scene iako zastrasujuce nekom deluju,mene pale :D


A drugo,izbrisali su mi pola naslova i lupili zvezdice iako je trebalo da se zove "Bound - scene u igranim filmovima"
 
Poslednja izmena:
Ne,nisam psihijatar,mada mi je zao sto nisam..
Jedna od prvih scena koja me je nalozila,bila je upravo ova:



Gledao sam prvi put negde 90-i neke..Ne znam zasto,ali kad sam ugledao kako ga vezuje za krevet,meni je skocio munjevitom brzinom :D
Riba ga napaljuje,a krimos ocekuje da je ubode.Ona u izazovnoj cipki,a on go vezan i nemocan.Najbolje mi je ono kad se sagne i izvuce selotejp,pa krene da mu lepi na usta,a on sav napaljen pocne da se buni,ali kasno...Dopao mi se taj "hladan tus",prvo napaljivanje,a onda potpuni preokret koji mi je uzbudljiv.A onda onaj njen drzak govor i vredjanje,dok on iz sve snage trzanjem pokusava da se oslobodi :D Uhhh...Posle toga sam poceo da se lozim na vezivanje.
 

Back
Top