Policijski upad
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Policijski upad

Ističe se
    Učlanjen
    05.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Policijski upad

Ubio ženu i sebe, ćerka molila za majčin život

Zoltan G. (53) iz Subotice ubio je u utorak oko 22 sata pucnjem iz pištolja bivšu nevenčanu suprugu Editu Š. (45), a potom je hicem u glavu presudio i sebi. Zločinu, koji se dogodio u Palminoj ulici u naselju Radanovac, prisustvovala je i Editina 17-godišnja ćerka iz prvog braka, koja ga je molila da joj ne dira majku.

Žrtva i ubica su sedam godina živeli u vanbračnoj zajednici, ali ga je Edita u decembru 2012. ostavila i sa ćerkom i sinom prešla kod majke. Zoltan i Edita su se često svađali, on je vikao na nju, zbog čega je i odlučila da ga ostavi.

- Poslednjih meseci joj je pisao poruke u kojima je isticao da je voli i da bi želeo da mu se vrati, ali ona je odbacivala takvu mogućnost. Ranije verovatno nije dolazio jer je tu bio njen sin. Međutim, dete je pre sedam dana otišlo u Nemačku da radi. Pojavio se na kapiji sa pištoljem u ruci. Edita nije htela da ga pusti unutra, ali je provalio vrata i uperio pištolj u nju. Ali, između njih je stala njena ćerka i molila ga da joj ne ubije majku. Međutim, gurnuo je u stranu i pucao njenoj majci u srce. Potom je ispalio sebi dva metka u glavu. Oboje su na mestu bili mrtvi - priča uplakana Irena Njerš, majka pokojne Edite.

Ispred kuće u kojoj se dogodilo ubistvo i samoubistvo bio je i prvi muž nastradale Edite.

- Unutra mi spava ćerka, koja je doživela strašan šok i došao sam da budem uz nju. Shvatite me - kratko je rekao prvi suprug.

Komšije navode da Zoltan i Edit nisu imali većih problema tokom sedmogodišnje veze, sve dok on pre godinu dana nije počeo da pije.

Policijski upad

Iako je policija stigla na lice mesta u kratkom roku, nakon što je primljen poziv, njihov dolazak je bio novi šok za porodicu ubijene Edite.
    - Dok su Edita i njen ubica ležali mrtvi, bila sam šokirana i pokušavala sam da smirim unuku, koja je tek videla ubistvo majke, a potom su u dvorište i kuću uleteli specijalci sa uperenim puškama i uz veliku buku. Bio je to novi šok za nas - dodaje Irena Njerš.

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

Podrazumevano Re: Policijski upad

strasno

Iskusan
    Učlanjen
    26.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Policijski upad

evo danas je jedna "muskarcina" uletela u sigurnu zensku kucu i premlatio zenu, dete i radnicu. bagra.

Slične teme

1. Test run (upad na stock)
    Autor Dulle_ u forumu Stock
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 29.03.2012., 23:40
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.07.2009., 09:20
  3. Upad na yahoo mail account?
    Autor gost 79626 u forumu Internet
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.03.2009., 16:27
  4. Odgovora: 134