nataliteti

znaci ti smatras da ovi sto jedu g0fna o natalitetima to rade iskljucivo iz licne finansijske koristi
ima logike
kad ih vidis tako nafatirane ko tovne svinje to nit moz yebe nit moz plodi
dakle ako imas love moras imas puno dece ??
ili hoces natalitete ili neces :lol:

- - - - - - - - - -

to ti je ko porez na ekstra profit
sto vise zaradjujes to ti je porez veci:lol:
znaci isto
sto vise love imas to moras da imas vise dece : )))
ae koko dece imaju ti sto jedu gofna o natalitetitma :lol:

cek ko ima mnogo love je mozda zao
pa kako on da ima decu :I
 
nisam cito teks al ima logike
sta mislite da li ****** 'ubijaju' natalitet ??

http://www.vaseljenska.com/drustvo/gej-propaganda-ubija-natalitet/

a sta znam
nisam ni ja cito tekst
ali po svemu sudeci i po onome u sta sam mogao licno da se uverim cenim da je naslov teksta nazalost skroz tacan :(

- - - - - - - - - -

mada uvek gledam kako ima jako puno trudnih homoseksualca medzutim izgleda da je u pitanju epidemija spontanog pobacaja pa zato nema prinova ????
 
Teško mi je da shvatim temu ozbiljno.
aj dobro
cim je tako
da malo ubacimo ozbiljnost u polemiku
ae,sta mislis ti ,da moze saka da se oplodi ,koliko bi saka setalo gradom ???
shakaliteti bi bili izvanredni ????
to dok se neko ne doseti da proizvodi qrtone za shake pa upropasti svu zabavu ??

tumblr_ltnemtLeou1r226x9o1_500.jpg


:think:


 
Ako u to računaš ugovorene brakove, ili pak muškarce (a takvih ima, upoznao sam par njih) koji su se oženili zbog društvene presije, pa tako povremeno traže malo "muške zabave" sa strane, u tom slučaju ne mogu da shvatim temu ozbiljno.

Bojim se da si pogrešno interpretirao moj komentar, ja ne krivim za to ljude koji ne mogu da imaju decu, a niti one koji su svojim izborom odlučili da nemaju decu. Svako ima prava da kreira život po svojim načelima, sve dok ostaje veran svojim uverenjima, a pritom ne remeti druge.

Pritom, složićeš se da nije roditelj svako ko ima dete, a to protivureči konceptu nataliteta.
 

Back
Top