neodoljivi

mrsoljan iz buljuka

Početnik
Banovan
Poruka
28
jeste primetili kako djilkosi koji su bitni
nema ih nigde kad ih suocis sa realnoscu ??
sta mislite da li oni,svesni svoje inferiornosti,u ocaju pribegavaju jedinom mehanizmu koji im omugucava opstanak, jacanje u gomili ?
pitanje za zene,
zar su toliko slabe i nejake da padaju na taj pozeraj,to ti je sve fejk ??
ja sam mislio da su one moderne i emancipovane,kad ono ,mutjak,500 god pod turcima ili sta vec ??? :(
 
jeste primetili kako djilkosi koji su bitni
nema ih nigde kad ih suocis sa realnoscu ??
sta mislite da li oni,svesni svoje inferiornosti,u ocaju pribegavaju jedinom mehanizmu koji im omugucava opstanak, jacanje u gomili ?
pitanje za zene,
zar su toliko slabe i nejake da padaju na taj pozeraj,to ti je sve fejk ??
ja sam mislio da su one moderne i emancipovane,kad ono ,mutjak,500 god pod turcima ili sta vec ??? :(
Žene, čast izuzecima ne padaju na fejkove... a to što vi volite svakoga ko je bolji da nazovete lažnjakom je druga stvar.
 
jeste primetili kako djilkosi koji su bitni
nema ih nigde kad ih suocis sa realnoscu ??
sta mislite da li oni,svesni svoje inferiornosti,u ocaju pribegavaju jedinom mehanizmu koji im omugucava opstanak, jacanje u gomili ?
pitanje za zene,
zar su toliko slabe i nejake da padaju na taj pozeraj,to ti je sve fejk ??
ja sam mislio da su one moderne i emancipovane,kad ono ,mutjak,500 god pod turcima ili sta vec ??? :(


najprije da se prestavim jer vidim da si nov

ja sam ovde Tetka imam godina sredjen zivot i tako to

rado dajem savjet omladini

pa pljuni sine da tetka sortira rijeci

sta si htio rec KONKRETNO

p.s saveti su free dakle nishta ne koshta

ajde pa tako

- - - - - - - - - -

ja ne kontam temu...

sad ce kazati
 
jeste primetili kako djilkosi koji su bitni
nema ih nigde kad ih suocis sa realnoscu ??
sta mislite da li oni,svesni svoje inferiornosti,u ocaju pribegavaju jedinom mehanizmu koji im omugucava opstanak, jacanje u gomili ?
pitanje za zene,
zar su toliko slabe i nejake da padaju na taj pozeraj,to ti je sve fejk ??
ja sam mislio da su one moderne i emancipovane,kad ono ,mutjak,500 god pod turcima ili sta vec ??? :(




Koji si sad ti, sunce ti kalajisano!!!


Msm...neam ni ja neki forumski staz, al malo, malo, poreda nas neki novajlija u red ko pacice male!

- - - - - - - - - -

Mrsoljan iz buljuka??


A, u pm....
 
To je Pa...Ja :)

Tema je, koliko ja shvatam, jasna potreba da se iskaže slabost onih ljudi, koji svoju snagu traže u pripadnosti nekoj grupi i jasno pitanje: "Po čemu je to, neko ko je jak samo u grupi, a samostalno kukavica, toliko privlačan ženama?"

Evo, ja otvoreno priznajem da fizički nisam jak da bih mogao sam na petoricu, ali ne tražim ostvarenje svoje snage kroz pripadnost grupi. Ne vidim svrhu pripadanja grupi da bih na taj način bio dopadljiv. No, ja sam našao takvu žensku osobu, koja ima takve afinitete da je ne privlače neki, koji su jaki samo kada su sa drugima.
 
To je Pa...Ja :)

Tema je, koliko ja shvatam, jasna potreba da se iskaže slabost onih ljudi, koji svoju snagu traže u pripadnosti nekoj grupi i jasno pitanje: "Po čemu je to, neko ko je jak samo u grupi, a samostalno kukavica, toliko privlačan ženama?"

Evo, ja otvoreno priznajem da fizički nisam jak da bih mogao sam na petoricu, ali ne tražim ostvarenje svoje snage kroz pripadnost grupi. Ne vidim svrhu pripadanja grupi da bih na taj način bio dopadljiv. No, ja sam našao takvu žensku osobu, koja ima takve afinitete da je ne privlače neki, koji su jaki samo kada su sa drugima.

mozda zato sto zene sve vise vole femalnu stranu muskarca, ako se kaze femalna, znaci zensku stranu muskarca ;)
 

Back
Top