Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa!

TheBladeOfThe Light

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.784
Begunac od policije naterao je pod pretnjom pištoljem novosadskog taksistu da ga vozi, koga je zaustavila saobraćajna policija i napisala mu kaznu, piše portal radija "021". Saobraćajci nisu primetili da je u čoveka kome su ispisivali kaznu sve vreme bio uperen "tetejac".

Kako Ostojić kaže za 021, prihvatio je vožnju u Ulici Koste Mirosavljevića, gde mu je u automobil ušao mladić od otprilike 17-18 godina.

- Kada sam stigao na adresu, primetio sam policajce, koji su mi rekli da se vratim na stajalište. Međutim, kada sam okrenuo automobil, dečko je izašao iz sporednog ulaza, otvorio vrata i seo na suvozačko mesto. Kada je video da se policija okreće, izvadio je pištolj i naredio mi da vozim odatle - priča Ostojić.

Uplašeni, ali pribrani taksista poslušao je naredbu i krenuo ka Žablju. Na uglu Primorske ulice i Temerinskog puta primetio je patrolu saobraćajne policije, i namerno prošao kroz crveno svetlo kako bi privukao pažnju na sebe. Kada je video rotaciju iza sebe, pomislio je kako je manevar uspeo, međutim, revnosni policajci nisu "pročitali" nijedan Ostojićev signal, već su mu hladnokrvno ispisali kaznu od 5.000 dinara.

- Najpre sam pokušao da izađem iz vozila, da se "dogovorimo", kako bih im rekao šta se dešava, međutim, nisu mi dozvolili uz obrazloženje da ne smem da izlazim iz automobila dok traje legitimisanje. Kad to nije uspelo, pokušao sam da napišem primedbu u zapisnik u kojoj bih objasnio da sam talac, međutim, policajci mi nisu dali da uzmem notes u ruke. A klinac je sve vreme držao pištolj ispod duksa uperen u mene - kaže Ostojić.

Drama je bila gotova u Žablju, kada je taksista parkirao automobil ispred adrese koju je zahtevao mladić sa pištoljem. Ostojić kaže da se uputio u policijsku stanicu odmah nakon što je begunac izašao iz vozila, i prijavio slučaj.

Od novosadske policije radio "021" nije uspeo da dobije odgovor zbog čega je policija intervenisala na adresi begunca. Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je potezao pištolj na svoje ukućane, koji su pozvali 192, ali je nasilnik uspeo da se "izmigolji". Kako 021 saznaje, u pitanju je osoba koja je odranije poznata policiji zbog brojnih krivičnih dela.

http://www.naslovi.net/2013-06-13/bl...-ledja/6008196
 
Poslednja izmena od moderatora:
Begunac od policije naterao je pod pretnjom pištoljem novosadskog taksistu da ga vozi, koga je zaustavila saobraćajna policija i napisala mu kaznu, piše portal radija "021". Saobraćajci nisu primetili da je u čoveka kome su ispisivali kaznu sve vreme bio uperen "tetejac".

Kako Ostojić kaže za 021, prihvatio je vožnju u Ulici Koste Mirosavljevića, gde mu je u automobil ušao mladić od otprilike 17-18 godina.

- Kada sam stigao na adresu, primetio sam policajce, koji su mi rekli da se vratim na stajalište. Međutim, kada sam okrenuo automobil, dečko je izašao iz sporednog ulaza, otvorio vrata i seo na suvozačko mesto. Kada je video da se policija okreće, izvadio je pištolj i naredio mi da vozim odatle - priča Ostojić.

Uplašeni, ali pribrani taksista poslušao je naredbu i krenuo ka Žablju. Na uglu Primorske ulice i Temerinskog puta primetio je patrolu saobraćajne policije, i namerno prošao kroz crveno svetlo kako bi privukao pažnju na sebe. Kada je video rotaciju iza sebe, pomislio je kako je manevar uspeo, međutim, revnosni policajci nisu "pročitali" nijedan Ostojićev signal, već su mu hladnokrvno ispisali kaznu od 5.000 dinara.

- Najpre sam pokušao da izađem iz vozila, da se "dogovorimo", kako bih im rekao šta se dešava, međutim, nisu mi dozvolili uz obrazloženje da ne smem da izlazim iz automobila dok traje legitimisanje. Kad to nije uspelo, pokušao sam da napišem primedbu u zapisnik u kojoj bih objasnio da sam talac, međutim, policajci mi nisu dali da uzmem notes u ruke. A klinac je sve vreme držao pištolj ispod duksa uperen u mene - kaže Ostojić.

Drama je bila gotova u Žablju, kada je taksista parkirao automobil ispred adrese koju je zahtevao mladić sa pištoljem. Ostojić kaže da se uputio u policijsku stanicu odmah nakon što je begunac izašao iz vozila, i prijavio slučaj.

Od novosadske policije radio "021" nije uspeo da dobije odgovor zbog čega je policija intervenisala na adresi begunca. Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je potezao pištolj na svoje ukućane, koji su pozvali 192, ali je nasilnik uspeo da se "izmigolji". Kako 021 saznaje, u pitanju je osoba koja je odranije poznata policiji zbog brojnih krivičnih dela.

http://www.naslovi.net/2013-06-13/b...iminalac-drzao-pistolj-uperen-u-ledja/6008196

Vo imja Oca...
 
Begunac od policije naterao je pod pretnjom pištoljem novosadskog taksistu da ga vozi, koga je zaustavila saobraćajna policija i napisala mu kaznu, piše portal radija "021". Saobraćajci nisu primetili da je u čoveka kome su ispisivali kaznu sve vreme bio uperen "tetejac".

Kako Ostojić kaže za 021, prihvatio je vožnju u Ulici Koste Mirosavljevića, gde mu je u automobil ušao mladić od otprilike 17-18 godina.

- Kada sam stigao na adresu, primetio sam policajce, koji su mi rekli da se vratim na stajalište. Međutim, kada sam okrenuo automobil, dečko je izašao iz sporednog ulaza, otvorio vrata i seo na suvozačko mesto. Kada je video da se policija okreće, izvadio je pištolj i naredio mi da vozim odatle - priča Ostojić.

Uplašeni, ali pribrani taksista poslušao je naredbu i krenuo ka Žablju. Na uglu Primorske ulice i Temerinskog puta primetio je patrolu saobraćajne policije, i namerno prošao kroz crveno svetlo kako bi privukao pažnju na sebe. Kada je video rotaciju iza sebe, pomislio je kako je manevar uspeo, međutim, revnosni policajci nisu "pročitali" nijedan Ostojićev signal, već su mu hladnokrvno ispisali kaznu od 5.000 dinara.

- Najpre sam pokušao da izađem iz vozila, da se "dogovorimo", kako bih im rekao šta se dešava, međutim, nisu mi dozvolili uz obrazloženje da ne smem da izlazim iz automobila dok traje legitimisanje. Kad to nije uspelo, pokušao sam da napišem primedbu u zapisnik u kojoj bih objasnio da sam talac, međutim, policajci mi nisu dali da uzmem notes u ruke. A klinac je sve vreme držao pištolj ispod duksa uperen u mene - kaže Ostojić.

Drama je bila gotova u Žablju, kada je taksista parkirao automobil ispred adrese koju je zahtevao mladić sa pištoljem. Ostojić kaže da se uputio u policijsku stanicu odmah nakon što je begunac izašao iz vozila, i prijavio slučaj.

Od novosadske policije radio "021" nije uspeo da dobije odgovor zbog čega je policija intervenisala na adresi begunca. Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je potezao pištolj na svoje ukućane, koji su pozvali 192, ali je nasilnik uspeo da se "izmigolji". Kako 021 saznaje, u pitanju je osoba koja je odranije poznata policiji zbog brojnih krivičnih dela.

http://www.naslovi.net/2013-06-13/b...iminalac-drzao-pistolj-uperen-u-ledja/6008196
 
Monti Pajton policija...

- - - - - - - - - -



Da... Kluzo im nije ravan..

:rotf: Mogu misliti kako se taksista osecao dok je bezuspesno pokusavao da im nekako stavi do znanja da vozi tog revolverasa, sigurno nije mogao da poveruje sta ga je snaslo, s kakvim tupadzijama ima posla. :lol:

- - - - - - - - - -

Ja mislio ovo na filmovima ima samo... kad ova Daciceva policija u svakom pogledu prevazilazi i najsmesniji scenario..

E to, taj rad. :ok: :zcepanje:
 
Па можда су ПОЛИЦАЈЦИ и КРИМИНАЛЦИ У ДИЛУ ----------- другог објашњења немам !!!

Nisu eremita samo su glupi ko noc.

U mom kraju najgori djaci su postali obicni policajci, a neki i inspektori.

Uglavnom niko od najboljih djaka u skoli iz generacije ne radi u policiji vec samo ovi prosecni i najgori.

Drugo policija sama trazi glupe ljude, tamo ti rade test inteligencije ne zato da te prime sto si pametan, nego da te odbiju kad imas visok IQ , jer ljudi sa IQ-om iznad prosecnog ne izvrsavaju naredjenja bez razmisljanja, vec razmisljaju o njima cime policija gubi efikasnost.

- - - - - - - - - -

U Crnoj Gori su pre par godina izbacili jednog coveka iz policije, jer je prepametan, tj clan Mense tj ima IQ iznad prosecnog.
 
CG: Prepametan za policajca
Izvor: FoNet

Bijelo Polje -- Crnogorski policajci mislili su da je MENSA sekta, a natprosečno inteligentnog kolegu uputili su na neki drugi posao.

Pripadnik MUP Crne Gore, policajac Marko Lakić, do sada je, prema svim dostupnim podacima, jedini policajac u svetu koji se može pohvaliti koeficijentom inteligencije većim od 148. Marko je jedan od 150 registrovanih članova MENSA Crne Gore, organizacije koja okuplja izuzetno inteligentne ljude.

Interesantno je da su šefovi policajca Marka Lakića, kada su saznali da je član MENSA Crne Gore mislili da se radi o sekti. Kada su proverili o čemu se radi, sa neskrivenim iznenadjenjem su konstatovali da je medju njima i jedan natprosečno inteligentan policajac, kojem su preporučili da potraži neki novi posao i na drugi način iskoristi svoju intelektualnu moć.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2005&mm=04&dd=18&nav_category=15&nav_id=166683
 
:rotf:

da nije tuzno, bilo bi smesno
mogao je na kraju i da rokne coveka :confused:

Upravo tako, dobro se zavrsilo, mogao je taj klinac i da se unervozi i da pocne da prangija, pa cak i po murijacima. Al da coveku ne daju priliku ni da potpise bilo sta... I dobro kazu ljudi, nece mu niko oprostiti kaznu zbog prekrsaja. Ma dobro da su mu i poverovali, jedino revolveras moze da posvedoci kako je bilo. :lol:
 
Ma garant mu nisu ni poverovali
Sigurno je njegova prica veoma visoko rangirana u opravdanjima da se izbegne neka kazna ili opravda neki prekrsaj

Nije izmislio pricu.. jer taj mladjani revolveras je nastavio na datoj adresi gde je dovezen:

Od novosadske policije radio "021" nije uspeo da dobije odgovor zbog čega je policija intervenisala na adresi begunca. Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je potezao pištolj na svoje ukućane, koji su pozvali 192, ali je nasilnik uspeo da se "izmigolji". Kako 021 saznaje, u pitanju je osoba koja je odranije poznata policiji zbog brojnih krivičnih dela.
 

Back
Top