Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa!

Veoma poznat
    Učlanjen
    24.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa!

Begunac od policije naterao je pod pretnjom pištoljem novosadskog taksistu da ga vozi, koga je zaustavila saobraćajna policija i napisala mu kaznu, piše portal radija "021". Saobraćajci nisu primetili da je u čoveka kome su ispisivali kaznu sve vreme bio uperen "tetejac".

Kako Ostojić kaže za 021, prihvatio je vožnju u Ulici Koste Mirosavljevića, gde mu je u automobil ušao mladić od otprilike 17-18 godina.

- Kada sam stigao na adresu, primetio sam policajce, koji su mi rekli da se vratim na stajalište. Međutim, kada sam okrenuo automobil, dečko je izašao iz sporednog ulaza, otvorio vrata i seo na suvozačko mesto. Kada je video da se policija okreće, izvadio je pištolj i naredio mi da vozim odatle - priča Ostojić.

Uplašeni, ali pribrani taksista poslušao je naredbu i krenuo ka Žablju. Na uglu Primorske ulice i Temerinskog puta primetio je patrolu saobraćajne policije, i namerno prošao kroz crveno svetlo kako bi privukao pažnju na sebe. Kada je video rotaciju iza sebe, pomislio je kako je manevar uspeo, međutim, revnosni policajci nisu "pročitali" nijedan Ostojićev signal, već su mu hladnokrvno ispisali kaznu od 5.000 dinara.

- Najpre sam pokušao da izađem iz vozila, da se "dogovorimo", kako bih im rekao šta se dešava, međutim, nisu mi dozvolili uz obrazloženje da ne smem da izlazim iz automobila dok traje legitimisanje. Kad to nije uspelo, pokušao sam da napišem primedbu u zapisnik u kojoj bih objasnio da sam talac, međutim, policajci mi nisu dali da uzmem notes u ruke. A klinac je sve vreme držao pištolj ispod duksa uperen u mene - kaže Ostojić.

Drama je bila gotova u Žablju, kada je taksista parkirao automobil ispred adrese koju je zahtevao mladić sa pištoljem. Ostojić kaže da se uputio u policijsku stanicu odmah nakon što je begunac izašao iz vozila, i prijavio slučaj.

Od novosadske policije radio "021" nije uspeo da dobije odgovor zbog čega je policija intervenisala na adresi begunca. Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je potezao pištolj na svoje ukućane, koji su pozvali 192, ali je nasilnik uspeo da se "izmigolji". Kako 021 saznaje, u pitanju je osoba koja je odranije poznata policiji zbog brojnih krivičnih dela.

http://www.naslovi.net/2013-06-13/bl...-ledja/6008196
    Poslednji put ažurirao/la dlugomir : 13.06.2013. u 23:13

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao uperen pištolj

Citat Original postavio v.v.iłic Pogledaj poruku
    Begunac od policije naterao je pod pretnjom pištoljem novosadskog taksistu da ga vozi, koga je zaustavila saobraćajna policija i napisala mu kaznu, piše portal radija "021". Saobraćajci nisu primetili da je u čoveka kome su ispisivali kaznu sve vreme bio uperen "tetejac".

Kako Ostojić kaže za 021, prihvatio je vožnju u Ulici Koste Mirosavljevića, gde mu je u automobil ušao mladić od otprilike 17-18 godina.

- Kada sam stigao na adresu, primetio sam policajce, koji su mi rekli da se vratim na stajalište. Međutim, kada sam okrenuo automobil, dečko je izašao iz sporednog ulaza, otvorio vrata i seo na suvozačko mesto. Kada je video da se policija okreće, izvadio je pištolj i naredio mi da vozim odatle - priča Ostojić.

Uplašeni, ali pribrani taksista poslušao je naredbu i krenuo ka Žablju. Na uglu Primorske ulice i Temerinskog puta primetio je patrolu saobraćajne policije, i namerno prošao kroz crveno svetlo kako bi privukao pažnju na sebe. Kada je video rotaciju iza sebe, pomislio je kako je manevar uspeo, međutim, revnosni policajci nisu "pročitali" nijedan Ostojićev signal, već su mu hladnokrvno ispisali kaznu od 5.000 dinara.

- Najpre sam pokušao da izađem iz vozila, da se "dogovorimo", kako bih im rekao šta se dešava, međutim, nisu mi dozvolili uz obrazloženje da ne smem da izlazim iz automobila dok traje legitimisanje. Kad to nije uspelo, pokušao sam da napišem primedbu u zapisnik u kojoj bih objasnio da sam talac, međutim, policajci mi nisu dali da uzmem notes u ruke. A klinac je sve vreme držao pištolj ispod duksa uperen u mene - kaže Ostojić.

Drama je bila gotova u Žablju, kada je taksista parkirao automobil ispred adrese koju je zahtevao mladić sa pištoljem. Ostojić kaže da se uputio u policijsku stanicu odmah nakon što je begunac izašao iz vozila, i prijavio slučaj.

Od novosadske policije radio "021" nije uspeo da dobije odgovor zbog čega je policija intervenisala na adresi begunca. Prema nezvaničnim saznanjima, mladić je potezao pištolj na svoje ukućane, koji su pozvali 192, ali je nasilnik uspeo da se "izmigolji". Kako 021 saznaje, u pitanju je osoba koja je odranije poznata policiji zbog brojnih krivičnih dela.

http://www.naslovi.net/2013-06-13/blic/novi-sad-policija-napisala-kaznu-taksisti-dok-mu-je-kriminalac-drzao-pistolj-uperen-u-ledja/6008196
    Vo imja Oca...

Ističe se
    Učlanjen
    05.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa!

http://www.naslovi.net/2013-06-13/blic/novi-sad-policija-napisala-kaznu-taksisti-dok-mu-je-kriminalac-drzao-pistolj-uperen-u-ledja/6008196

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa

Mogla bi ta patrola da dobije neku ulogicu u sledecem filmu o inspektoru Kluzou, imaju dovoljno talenta, na kraju krajeva mogli bi da glume i sami sebe.

Buduća legenda Lepi Bora (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3721

Podrazumevano Re: Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao pištolj uperen u leđa

Kakvi super policajci ...... ovo nema ni na filmu .....
    Eсли драки невозможно избежать, бей первым...

Prosto mi je neprijatno kako nam dobro ide !

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Monti Pajton policija...

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio dachazr Pogledaj poruku
    Mogla bi ta patrola da dobije neku ulogicu u sledecem filmu o inspektoru Kluzou, imaju dovoljno talenta, na kraju krajeva mogli bi da glume i sami sebe.
    Da... Kluzo im nije ravan..

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

какав министар унутрашњих послова таква и полиција
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja mislio ovo na filmovima ima samo... kad ova Daciceva policija u svakom pogledu prevazilazi i najsmesniji scenario..

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    747

Podrazumevano Re: Policija napisala kaznu taksisti dok mu je kriminalac držao uperen pištolj

Pre par godina lopovi su orobili banku koja se nalazi u okviru stanice policije i samačkog hotela za policajce.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mister Sojic Pogledaj poruku
    Monti Pajton policija...

- - - - - - - - - -

Da... Kluzo im nije ravan..
    Mogu misliti kako se taksista osecao dok je bezuspesno pokusavao da im nekako stavi do znanja da vozi tog revolverasa, sigurno nije mogao da poveruje sta ga je snaslo, s kakvim tupadzijama ima posla.

- - - - - - - - - -

Ja mislio ovo na filmovima ima samo... kad ova Daciceva policija u svakom pogledu prevazilazi i najsmesniji scenario..

E to, taj rad.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Kreteni
    Na unutrasnju kontrolu pa suspenzija pa disciplinske kazne debele po mesnatim usima, da se pushi i da ubuduce gleda dobro i bavi se svojim poslom

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nego bio bi red da se objave imena tih "revnosnih" Kluzo policajaca...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2204

Па можда су ПОЛИЦАЈЦИ и КРИМИНАЛЦИ У ДИЛУ ----------- другог објашњења немам !!!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

hahaha ekstra klip.

- - - - - - - - - -

Sef: Kako idiot moze da bude policajac?
    Kluzo: Prosto, samo treba da se prijavi u policiju

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Citat Original postavio dachazr Pogledaj poruku
    Mogu misliti kako se taksista osecao dok je bezuspesno pokusavao da im nekako stavi do znanja da vozi tog revolverasa, sigurno nije mogao da poveruje sta ga je snaslo, s kakvim tupadzijama ima posla.

- - - - - - - - - -

E to, taj rad.

da nije tuzno, bilo bi smesno
    mogao je na kraju i da rokne coveka

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Па можда су ПОЛИЦАЈЦИ и КРИМИНАЛЦИ У ДИЛУ ----------- другог објашњења немам !!!
    Nisu eremita samo su glupi ko noc.

U mom kraju najgori djaci su postali obicni policajci, a neki i inspektori.

Uglavnom niko od najboljih djaka u skoli iz generacije ne radi u policiji vec samo ovi prosecni i najgori.

Drugo policija sama trazi glupe ljude, tamo ti rade test inteligencije ne zato da te prime sto si pametan, nego da te odbiju kad imas visok IQ , jer ljudi sa IQ-om iznad prosecnog ne izvrsavaju naredjenja bez razmisljanja, vec razmisljaju o njima cime policija gubi efikasnost.

- - - - - - - - - -

U Crnoj Gori su pre par godina izbacili jednog coveka iz policije, jer je prepametan, tj clan Mense tj ima IQ iznad prosecnog.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

CG: Prepametan za policajca
    Izvor: FoNet

Bijelo Polje -- Crnogorski policajci mislili su da je MENSA sekta, a natprosečno inteligentnog kolegu uputili su na neki drugi posao.

Pripadnik MUP Crne Gore, policajac Marko Lakić, do sada je, prema svim dostupnim podacima, jedini policajac u svetu koji se može pohvaliti koeficijentom inteligencije većim od 148. Marko je jedan od 150 registrovanih članova MENSA Crne Gore, organizacije koja okuplja izuzetno inteligentne ljude.

Interesantno je da su šefovi policajca Marka Lakića, kada su saznali da je član MENSA Crne Gore mislili da se radi o sekti. Kada su proverili o čemu se radi, sa neskrivenim iznenadjenjem su konstatovali da je medju njima i jedan natprosečno inteligentan policajac, kojem su preporučili da potraži neki novi posao i na drugi način iskoristi svoju intelektualnu moć.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2005&mm=04&dd=18&nav_category=15&nav_id=166683

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve u svemu svodi se logican zakljucak da su glupi k'o qra.c i da im je osnovna delatnost drumsko razbojnistvo...

Ističe se
    Učlanjen
    05.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve u svemu svodi se logican zakljucak da su glupi k'o qra.c i da im je osnovna delatnost drumsko razbojnistvo...

Inače, kůrac je pametan. On uvek zna kad treba da se digne i napravi mesto pridošlici.

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A pazite epilog price kad ovom nesrecnom taksisti budu i stvarno naplatili kaznu...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2194

A pazite epilog price kad ovom nesrecnom taksisti budu i stvarno naplatili kaznu...
    pa moraju. Propisi su propisi. Jel proso kroz crveno? Jeste

Sto i kako to njih ne interesuje

I bese 10 poena ce da mu rebnu tamo a sa 15 se bese ostaje bez dozvole

Ističe se
    Učlanjen
    05.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prošao na crveno.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku

da nije tuzno, bilo bi smesno
    mogao je na kraju i da rokne coveka
    Upravo tako, dobro se zavrsilo, mogao je taj klinac i da se unervozi i da pocne da prangija, pa cak i po murijacima. Al da coveku ne daju priliku ni da potpise bilo sta... I dobro kazu ljudi, nece mu niko oprostiti kaznu zbog prekrsaja. Ma dobro da su mu i poverovali, jedino revolveras moze da posvedoci kako je bilo.

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1023

Ma garant mu nisu ni poverovali
    Sigurno je njegova prica veoma visoko rangirana u opravdanjima da se izbegne neka kazna ili opravda neki prekrsaj

Elita
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Ma garant mu nisu ni poverovali
    Sigurno je njegova prica veoma visoko rangirana u opravdanjima da se izbegne neka kazna ili opravda neki prekrsaj
    Nije izmislio pricu.. jer taj mladjani revolveras je nastavio na datoj adresi gde je dovezen:

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.06.2013., 21:55
  2. NAVIJACI ILI POLICIJA?!?
    Autor WHITE_TIGER u forumu Beograd
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 25.10.2009., 15:07
  3. policija
    Autor anonimam'tip'sam'ja u forumu Škole
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.12.2004., 11:03
  4. DA LI SU SKINHEDI TOLIKO ZLI KAKO POLICIJA GOVORI