Najvažniji/najvažnija

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.555
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....
 
Poslednja izmena:
Zamisli koliko je tek besmisleno planirati život sa nekim kome ne možeš da budeš najvažniji/najvažnija na svetu narednih 20 godina? Naravno da se svako od nas pita gde je tu naše mesto u životu dečka/devojke i nije da je osoba sa kojom si nasupruot svima i svemu ostalom..... Lično, nikad se ne bih igrala da nisam bila najvažnija....sad imamo zajedničko najvažnije......
 
Zamisli koliko je tek besmisleno planirati život sa nekim kome ne možeš da budeš najvažniji/najvažnija na svetu narednih 20 godina? Naravno da se svako od nas pita gde je tu naše mesto u životu dečka/devojke i nije da je osoba sa kojom si nasupruot svima i svemu ostalom..... Lično, nikad se ne bih igrala da nisam bila najvažnija....sad imamo zajedničko najvažnije......

Ali ljudi koji u vezi to traže, brak je druga stvar... možda nisam naglasila u uvodnom postu... sad ću pogledam..:D
 
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....


Pa i u braku takodje.
Svako treba da ima svoje mesto. Razlicite su tu vrste ljubavi, prema roditeljima, deci supruzniku, prijateljima.
Treba imati neku hijerarhiju, ali nikoga ni zbog koga ne zapostavljati.
 
zato sto sex predstavlja jedan od dva cina, koji zajedno predstavljaju vrhunce kreativnosti i koji su na svom vrhuncu u stanju da proizvedu zivot, seksom stvaranje novog bica i meditacijom, odnosno uskladjenoscu muskog i zenskog principa kao specificnog duhovnog rodjenja i autenticne seksualne energije.
 
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....

a po cemu se razlikuje dugorocna veza i zajednicki zivot od braka?
pa postane najvaznij, tj jedan od najvaznijih, mislim glupo je meriti ljubav prema partneru sa ljubavlju prema roditeljima, to su dve odvojene stvari
mislim zivot tece, neces sa drugaricom praviti decu, neces sa sestrom od tetke planirati zajednicki stan il sta vec....naravno da ti je partner jedan od najvazniji, odnosno sa roditeljima najvazniji
mislim pitas malo cudno pitanje...to je biologija, to je nesto normalno da ti je partner vazniji od drugih osoba
 
a po cemu se razlikuje dugorocna veza i zajednicki zivot od braka?
pa postane najvaznij, tj jedan od najvaznijih, mislim glupo je meriti ljubav prema partneru sa ljubavlju prema roditeljima, to su dve odvojene stvari
mislim zivot tece, neces sa drugaricom praviti decu, neces sa sestrom od tetke planirati zajednicki stan il sta vec....naravno da ti je partner jedan od najvazniji, odnosno sa roditeljima najvazniji
mislim pitas malo cudno pitanje...to je biologija, to je nesto normalno da ti je partner vazniji od drugih osoba

Meni to nije normalno...
Posebno ovaj primer sa sestrom... msm meni je ona ispred svih, ona i roditelji... Pa tek onda može on doći i nije mi nešto prirodno... kako bi moglo biti. Njih znam ceo život, bezrezervno su tu za mene.. nijedan partner nije.
 
Meni to nije normalno...
Posebno ovaj primer sa sestrom... msm meni je ona ispred svih, ona i roditelji... Pa tek onda može on doći i nije mi nešto prirodno... kako bi moglo biti. Njih znam ceo život, bezrezervno su tu za mene.. nijedan partner nije.

pa i ja sam tako govorila sa 17 godina
a onda kako zivot tece menja se shvatas neke stvari...
kad ti bude naiso neki sa kojim ces ostvariti pravu vezu videces
nema tu takmicenja ko je vazniji, rekoh vec, potpuno je glupo meriti ljubav prema mami sa ljubavlju prema partneru...za sve njih postoji odredjeno mesto u tvom zivotu ...ali je prirodno da uslovno receno partenr bude najvazniji kad je to ostvarena veza u kojoj delite zivot, decu, sve....
 
pa i ja sam tako govorila sa 17 godina
a onda kako zivot tece menja se shvatas neke stvari...
kad ti bude naiso neki sa kojim ces ostvariti pravu vezu videces
nema tu takmicenja ko je vazniji, rekoh vec, potpuno je glupo meriti ljubav prema mami sa ljubavlju prema partneru...za sve njih postoji odredjeno mesto u tvom zivotu ...ali je prirodno da uslovno receno partenr bude najvazniji kad je to ostvarena veza u kojoj delite zivot, decu, sve....
Dobro... ovo već ima logike.. msm ovo za 17 godinica... mada ja više nemam 17...:rumenko:
 
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....

najvazniji sam ja :mrgreen: pa najblizi , frendovi pa tek devojka za sex :lol:

- - - - - - - - - -

Uvek sam se pitao, zasto curkice gube glavu za nekog yebaca i dignu nos a kad ih ispali vrati se u normalu :lol:
 
I treba da bude najvaznija odnosno jedna od najvaznijih, ako je bilo sta ozbiljnije u pitanju.
To nikako ne znaci da druge bliske osobe nisu vazne.
Ta paznja i postovanje kao i zelja treba da su veoma jaki.
O ljubavi da i ne govorim...da te postedim :lol:
 
naravno da sam joj ja #1 i najvazniji na svetu ,gospodar ,Bog ,zivot... Sad kad ima decu samnom mogu i na poziciju #2 i ona zna da je meni na #2 mestu. Al to s udrugacije ljubavi.
A cim me neka stavljala u tako neke zapecke i druge trece kategorije znao sam da unapred racuna na raskid i da je neozbiljna i ne voli.
 
Не можеш уопште да поредиш те неке ствари... Мсм ок родитељи су те направили, дакле изашао си из јаја, био пуноглавац у неком стомаку, то не можеш да заборавиш, ма можеш, ал не можеш да порекнеш и то је тако, ал опет са друге стране неће родитељи да ти роде децу, ни да је направе, мсм ваљда неће ал каква су времена дошла... Али опет са друге стране не знам за то нај нај од овог нај од оног... Ја никад нисам имао ни омиљену храну, ни омиљени ауто, ни омиљену боју, увек сам имао тако пар омиљених ствари од свега, нпр да волим јагњетину, али и помфрит, и пилетину, и руску салату итд итд, тако да не бих ништа стављао на прво место већ дај све редом, само што неки људи пате од тога да имају тај неки број 1 или да буду некоме број 1... Ја знам да у животу никоме нисам број 1, вероватно нећу ни бити никад, заправо у суштини свакога боли ку*ац за мене, али то је и нормално, мсм мораш мислити ти на себе, наопако ако други морају да мисле на тебе и за тебе.
 
Ali ljudi koji u vezi to traže, brak je druga stvar... možda nisam naglasila u uvodnom postu... sad ću pogledam..:D
Ne znam, meni je logično da se do braka dolazi preko veze. Neće ti neko biti najvažniji posle mesec dana, ali je malo verovatno da će neko kome si ti i vreme sa tobom na dnu prioriteta pomisliti da si ti neko sa kim želi a proživi život... kada se ljudi nađu, stvari se nekako slože same od sebe... ili bar tako izgleda....
 
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....
pazi ne prsne svako koga neko nekad odiebe..nisi ti siroce i ne mozes se vracati pod neciju suknju jer su i oni nasli nekog bitnijeg s kim prave novu porodicu
 
Jedna od najvaznijih svakako mora da postane
Nema poente traziti od nekoga da mu budes sve, jedino, najvaznije, ultimativno
Ne pocinje niciji zivot niti se zavrsava time sto je tebe zavoleo
Jer postoje samo dve veze koje su vecne, a to su biti roditelj nekome i biti necije dete.
Sve ostalo moze da bude i ne mora
 
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....
takve stvari mogu da tvrde samo nezreli klinci...
 
Ajde neka mi neko objasni... kako u vezi možete nekome da budete najvažniji na svetu?!
Čujem to kao jako bitnu stavku i nije mi jasno...
Pa majkumuhebem... ima on/ona roditelje, braću, sestre, prijatelje koji su tu ceo život i kojima će se vratiti posle vašeg raskida... kako onda ti možeš biti najbitniji? Koliko nerealan moraš biti da tako nešto očekuješ i koliko glup da zbog tako nečega staviš važne ljude u drugi plan... kontam ja i da je ljubav važna, ali toliko...
E da... ne mislim na brak... u tu sferu već ne zalazim....


bog rece da covek ostavi i majku i oca i da dvoje budu jedno. :lol:
 

Back
Top