Ja i još neko do mene na mojoj profilnoj slici

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Zašto, zaboga, neki ljudi imaju potrebu da za profilnu FB sliku stave takvu gde su s nekim?
Kako to tumačite i da li vam ide na živce?

Lično sam zahvalan Fejsbuku jer mi je pružio uvid i ubrzao procenu brojnih ljudi na osnovu FB profila...

Gledati koje slike stavljaju, šta lajkuju, koju muziku slušaju, sasvim dovoljno za procenu njihovih ličnosti, zar ne?
 
Zašto, zaboga, neki ljudi imaju potrebu da za profilnu FB sliku stave takvu gde su s nekim?
Kako to tumačite i da li vam ide na živce?

Lično sam zahvalan Fejsbuku jer mi je pružio uvid i ubrzao procenu brojnih ljudi na osnovu FB profila...

Gledati koje slike stavljaju, šta lajkuju, koju muziku slušaju, sasvim dovoljno za procenu njihovih ličnosti, zar ne?
Takve k'o ti treba u neku ustanovu zatvorenog tipa... čim se ti baviš....
 
Zašto, zaboga, neki ljudi imaju potrebu da za profilnu FB sliku stave takvu gde su s nekim?
Kako to tumačite i da li vam ide na živce?

Lično sam zahvalan Fejsbuku jer mi je pružio uvid i ubrzao procenu brojnih ljudi na osnovu FB profila...

Gledati koje slike stavljaju, šta lajkuju, koju muziku slušaju, sasvim dovoljno za procenu njihovih ličnosti, zar ne?
To nisu samostalne licnosti
Njih odredjuje to sto imaju nekoga
i zele da to pokazu svima
kao nisam ja sam
kao da je to nesto lose
u stvari je obratno
Treba umeti biti sam jer smo svi sami
samo nas ljubav spaja sa drugima
al na onaj normalan nacin
duhovan
a opet smo sami
individue

- - - - - - - - - -

sve sto covek radi ga odredjuje
 
Zavisi ko je na slici, poznata licnost (ja vise vredim slikao sam se sa Tanjom Savic ili nekim drugim), ili neki prijatelj, voljena osoba.
Ovo drugo pokazuje eto, mi se volimo, mi smo dobri drugari, vidite kako smo dobri cim to delimo sa celim svetom.
Ima i ono, e bio sam na moru u drugoj drzavi cim se slikam pored neke znamenitosti.

Tu i tamo, mada ima i istine u tome. Ja obicno zapazim statuse, i onda izvodim zakljucak. Naravno, moze biti i da se gresi, ali opet, retko kada.

Licno ne slikam se, ne izbacujem ista.
Dodje mi nekada da izbacim neku debilnost da nasmejem par ljudi sa kojima se druzim, mada to mogu i privatno bez auditorijuma koji ce da se krsti ili sta vec.
 
Zašto, zaboga, neki ljudi imaju potrebu da za profilnu FB sliku stave takvu gde su s nekim?
Kako to tumačite i da li vam ide na živce?

Lično sam zahvalan Fejsbuku jer mi je pružio uvid i ubrzao procenu brojnih ljudi na osnovu FB profila...

Gledati koje slike stavljaju, šta lajkuju, koju muziku slušaju, sasvim dovoljno za procenu njihovih ličnosti, zar ne?
po hiljaditi put na krsti
Ne smetaju mi tuđe slike na fejsu, naročito one gde su bili, ta su radili, sve dok ne ugrožavaju druge u smislu da podstiču na nasilje i tako to
 
Da dodam, da mi Face i ljudi idu na zivce nekada, mada zasto, e to je pitanje koje moramo sami sebi da postavimo.
Imamo li previse slobodnog vremena ili nemamo svoje zivote pa se bavimo tudjim, ili i zasto nas toliko iritiraju?

Ja licno, na osnovu onoga sto ljudi pisu steknem utisak kakvi su, manje-vise, a to je ono tipicno razmisljanje koje je karakteristicno za vecinu sa kojom se ne slazem, tako da ostaje neki osecaj usamljenosti i neshvacenosti.
Zato vise i volim forume, jeste da je i to vasar svakakvih ljudi, i dosadnih i glupih i pokvarenih i ko ce ga znati kakvih, ali barem citam necije stavove, razmisljanja, za razliku od glupavih slika, statusa, muzike i sl.
A i ti forumasi imaju Face, tako da nije sve u koricama knjige.
 
Zasato bi ti face isao na zivce...
Drustvena mreza kao i svakadruga
i zavii kako je ko koristi
meni sluzi da kontaktiram sa prijateljima rodjacima
i ne koristim statuse niti po sablonu
znaci svako ga koristi kako zeli

a i sto bi me ljudi nervirali

a avatar koji ljudi postavljaju govori o njima nesto
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, ne koristim FB pa sam postedjena tih tumacenja :kafa:
Koja si ti gospođa. :worth:
Gledati koje slike stavljaju, šta lajkuju, koju muziku slušaju, sasvim dovoljno za procenu njihovih ličnosti, zar ne?

Pa npr, mene bi baš fino protumačio, stavim ljubavnu pjesmu Tonija Cetinskog, a sledeći link Metallica-Motorbreath. :hahaha1:
Dokon pop i piliće krsti. Mislim mekflaj da bi trebao da odeš u neku kafanu, sjedneš, naručiš kafu i posmatraš ljude okolo. Najviše tako naučiš nego li se baviš analiziranjem fejsbuka. Ako već imaš vremena za to mnog je bolje. ;) Gledaš koliko se gledaju u oči, gestikulaciju i sl.
BTW, i ti bi stavljao takve profilne slike da imaš druga ili djevojku, jer znam da takve slike najviše ljute.
ForeverAlone.jpg
 
Zašto, zaboga, neki ljudi imaju potrebu da za profilnu FB sliku stave takvu gde su s nekim?
Kako to tumačite i da li vam ide na živce?

Lično sam zahvalan Fejsbuku jer mi je pružio uvid i ubrzao procenu brojnih ljudi na osnovu FB profila...

Gledati koje slike stavljaju, šta lajkuju, koju muziku slušaju, sasvim dovoljno za procenu njihovih ličnosti, zar ne?

Nije to nista, meni je jos debilnije kada imaju zajednicke profile, muz i zena. Kao toliko se vole da moraju isti profil da imaju. :dash: A sutra ce da varaju jedno drugo i razvode...
 
Meni uopšte nije jasna ta manija besomučnog kačenja slika, menjanja profilnih (solo ili grupnih, svejedno), šerovanja "dubokoumnih" citata i krilatica, etc, etc...
Baš me zanima šta bi fb profajleri rekli za moj nalog, na kom je poslednja od nekolicine slika okačena pre otprilike 3 godine... A ni sa "statusima" ne stojim bolje :mrgreen:
 

Back
Top