Беда у ЕУ!

Poruka
60.354
До сада смо навикли да слушамо о бацању са спрата парламента због сиромаштва(Румунија), проституцији властите деце(Шпанија и Грчка), самоспаљивању(Бугарска, чини ми се барем шесторо), самоубиствима у Мађарској дављењем(овде у Бечеју их из Тисе вадимо барем једног/једну недељно, а још их ваде и узводно!), али гле сада и у Пољској којој по пропаганди ЕУрупејаца сјајно иде у кризи!!!
Дакле Пољак са југозапада те проспиритетне државе(:hahaha:) се због беде запалио пред канцеларијом премијера!
А и Пољска је чланица НАТО-а!
Ајмо Еврогузи и *******и, ш'а се чека!!!:rotf:
Е да, линАк:

http://vesti.krstarica.com/svet/poljak-se-ispred-kancelarije-premijera-zapalio-zbog-bede/
 
Moramo hitno pojačati granične patrole da imigranti iz EU ne bi nagrnuli i pokvarili nam standard i kulturu življenja!

Poljaci mogu da rade gde zele u EU, osim toga imaju nezaposlenost oko 14%. Ako se Poljak zapalio sta treba onda u Srbiji treba da rade?

Kolektivno spaljivanje na stadionu? :hahaha:

Bice da je Poljak mentalni bolesnik.
 
covek dobija 140 eura socijale...koliko se to bese dobija u srbiji? :think:

kad bi u srbiji poceli da se samospaljuju zbog bede nestalo bi 80% stanovnistva...:lol:
Ми овде немамо потребе за (толиком) социјалом, ако неко баш пукне оде код родбине па преживи некако, иначе би се спаљивали као сироти Пољаци, Бугари, бацали се са балкона парламента попут РумуЊа, или изнајмљивали властиту децу за проституисање као Шпанци и Грци.
А и не баЧамо се у Тису као МаЏари!
Бтв моја жена полуђармица и кад посетимо понекад Хунгарију увек чујемо да им је било лепше под руском чизмом него сада под бриселском!!!
 
Ми овде немамо потребе за (толиком) социјалом, ако неко баш пукне оде код родбине па преживи некако, иначе би се спаљивали као сироти Пољаци, Бугари, бацали се са балкона парламента, или изнајмљивали властиту децу за проституисање као Шпанци и Грци.
А и не баЧамо се у Тису као МаЏари!
Бтв моја жена полуђармица и кад посетимо понекад Хунгарију увек чујемо да им је било лепше под руском чизмом него сада под бриселском!!!

pazi...niko ne kaze da je eu raj na zemlji ali bi mi barem trebalo da se pokrijemo usima i cutimo sto se tice standarda i bede...

a bugarska, rumunija i madjarska su eu samo na papiru tako da nema smisla vrsiti nekon uporedjivanje...
 
pazi...niko ne kaze da je eu raj na zemlji ali bi mi barem trebalo da se pokrijemo usima i cutimo sto se tice standarda i bede...

a bugarska, rumunija i madjarska su eu samo na papiru tako da nema smisla vrsiti nekon uporedjivanje...
Није ЕУ измишљена да би Бугари, МаЏари, РумуЊи, Пољаци, Грци, Шпанци и остала циганија живели на рачун богатуна из те исте ЕУ, али криза полако гамиже и ка Немецкој...
Нећете се тако јефтино извући!
 
До сада смо навикли да слушамо о бацању са спрата парламента због сиромаштва(Румунија), проституцији властите деце(Шпанија и Грчка), самоспаљивању(Бугарска, чини ми се барем шесторо), самоубиствима у Мађарској дављењем(овде у Бечеју их из Тисе вадимо барем једног/једну недељно, а још их ваде и узводно!), али гле сада и у Пољској којој по пропаганди ЕУрупејаца сјајно иде у кризи!!!
Дакле Пољак са југозапада те проспиритетне државе(:hahaha:) се због беде запалио пред канцеларијом премијера!
А и Пољска је чланица НАТО-а!
Ајмо Еврогузи и *******и, ш'а се чека!!!:rotf:
Е да, линАк:

http://vesti.krstarica.com/svet/poljak-se-ispred-kancelarije-premijera-zapalio-zbog-bede/

Pa jel i taj Bečej u EU kad se ripaju u Tisu , ili Subotica gde se vešaju redovno medj šunke na tavanu? :lol:
 
Pa jel i taj Bečej u EU kad se ripaju u Tisu , ili Subotica gde se vešaju redovno medj šunke na tavanu? :lol:
Доплове до нас, а ми их експедујемо назад у Хунгарију, него ти мали немој тамо да нам рушиш углед разбијајући каВане по царствујушћој Вијени и дуваниш траве по пропалом Амстердаму!
 
Није ЕУ измишљена да би Бугари, МаЏари, РумуЊи, Пољаци, Грци, Шпанци и остала циганија живели на рачун богатуна из те исте ЕУ, али криза полако гамиже и ка Немецкој...
Нећете се тако јефтино извући!

cak se i bankrotiranoj grckoj zivi bolje nego u srbiji...

a nemacka je jaka socijalna drzava i nikada nece propasti...ovde se vodi racuna o siromasnima i nemocnima...nemaju za neki luksuz ali imaju krov nad glavom, ne gladuju i zdravstveno su osigurani...
 
cak se i bankrotiranoj grckoj zivi bolje nego u srbiji...
Хммм... у Грецији кад останеш без посла ниси баш сам ко нос на лицу попут рецимо Швабије, али ипак си далеко отуђенији него у Србији.
a nemacka je jaka socijalna drzava i nikada nece propasti...ovde se vodi racuna o siromasnima i nemocnima...nemaju za neki luksuz ali imaju krov nad glavom, ne gladuju i zdravstveno su osigurani...
И Хитлер је распоређивао дивизије око Берлина за одлучујући контраудар 30. априла 45. ...
 
Доплове до нас, а ми их експедујемо назад у Хунгарију, него ти мали немој тамо да нам рушиш углед разбијајући каВане по царствујушћој Вијени и дуваниш траве по пропалом Амстердаму!
Jak nam ugled u pm . :lol:
A daleko je Bečej baš da toliko plove,to su vaše domaće samoubice ,ko zna šta im radite jadnim . :sad2:
Mada je to meni uvek delovalo kao mitomanija , uvek se pričalo kako se na severu Bačke najviše samoubijaju u Evropi , pogotovo Djarme ,al ja sam maltene odrastao kod babe i dede u Senti koja je ravna , ,depresivna , na severu je i puna je Madžara ,pa ne znam da je ikad bilo posebno mnogo slučajeva samoubistva ,ili barem nešto više nego ovde recimo , još je ono mala sredina pa se sve čuje , ili je Sentu ta pošast preskočila . :lol:
 
Poslednja izmena:
Хммм... у Грецији кад останеш без посла ниси баш сам ко нос на лицу попут рецимо Швабије, али ипак си далеко отуђенији него у Србији.И Хитлер је распоређивао дивизије око Берлина за одлучујући контраудар 30. априла 45. ...

a ko kaze da si u nemackoj sam kad ostanes bez posla? ima hvala Bogu dovoljno sluzbi koji se brinu o tebi dok ne nadjes drugi posao...bolje nego da kao u srbiji zavisis od rodjaka pa da ti donesu na nos svaki zalogaj sto si ga kod njih pojeo...
 
Jak nam ugled u pm . :lol:
A daleko je Bečej baš da toliko plove,to su vaše domaće samoubice ,ko zna šta im radite jadnim . :sad2:
Mada je to meni uvek delovalo kao mitomanija , uvek se pričalo kako se na severu Bačke najviše samoubijaju u Evropi , pogotovo Djarme ,al ja sam maltene odrastao kod babe i dede u Senti koja je ravna , ,depresivna , na severu je i puna je Madžara ,pa ne znam da je ikad bilo posebno mnogo slučajeva samoubistva nešto više nego ovde recimo , još je ono mala sredina pa se sve čuje , ili je Sentu ta pošast preskočila . :lol:
Па наравно да нам је углед у колапсу кад га ти и теби слични руште безмилосно...срамота!
А и то што ми наватамо тих самоутопљеника је тек део од оних што се баЧе, а покупе их Кањижани, Сенћани, Новокнежевчани и остали...ко да је нека епидемија!

- - - - - - - - - -

traje vec dugo a Bogami ce i jos dugo...treba biti realan, od te propasti nemacke koju vec decenijama prizivate nema nista...

njihova otudjenost je stvar njihovog mentaliteta i nema nikakve veze sa ekonomskim stanjem u zemlji...
И Хитлер се надао ,,хиљадугодишњем Рајху"!
Него је теби лако, Данска ти иза ћошка....
 
Па наравно да нам је углед у колапсу кад га ти и теби слични руште безмилосно...срамота!
А и то што ми наватамо тих самоутопљеника је тек део од оних што се баЧе, а покупе их Кањижани, Сенћани, Новокнежевчани и остали...ко да је нека епидемија!

- - - - - - - - - -

И Хитлер се надао ,,хиљадугодишњем Рајху"!
Него је теби лако, Данска ти иза ћошка....

pusti ti hitlera, ni on nema nikakve veze sa danasnjim ekonomskim stanjem...tajna nemacke ekonomije je u tome sto se prosecni nemac nikada ne nada brzoj zaradi i bogacenju...kad hoce da radi on prihvati svaki posao koji mu se nudi i svaku mogucnost za usavrsavanje i doskolavanje...osim onih lenjivaca koji su navikli da zive od socijale, njima je 380 evra mesecno dovoljno i vise i ne traze od zivota...
 

Back
Top