moderna zena .

Жена која кува, ради, пере, пегла, чисти, васпитава и ако јој остане снаге после поноћи буде и жена.
 
Moderna žena ne ume ništa da radi, ne briše prašinu, ne sređuje kuću, to radi njena mama. Ako ima svoj stan, hrani se van jer ne ume da kuva, neudata je, ima čivavu ili maltezera, obavezno sponzora, ako ne, onda dete sa samo njoj poznatim čovekom.
Kod mene je sve suprotno. Ja sam de mode na kub.:(
 
Moderna žena ne ume ništa da radi, ne briše prašinu, ne sređuje kuću, to radi njena mama. Ako ima svoj stan, hrani se van jer ne ume da kuva, neudata je, ima čivavu ili maltezera, obavezno sponzora, ako ne, onda dete sa samo njoj poznatim čovekom.
Kod mene je sve suprotno. Ja sam de mode na kub.:(

Ма, не брини.

Ти јеси модерна жена.

Ове о којима причаш су ултра модерне :)
 
meni je ovo npr. super
starija je 6 godina od mene, ima momka, traži posao (hebi ga, k'o da neće niko one sa diplomom:( )
nema svoj stan, iznajmljuje, ali pere, pegla, kuva, čisti :zaljubljena:
a pošto je u gradu, obavezno padne i predstava, koncert, film (o čemu trenutno ja mogu samo da maštam)
čita i tako to
to je moderno žeMsko
 
Ма, не брини.

Ти јеси модерна жена.

Misliš?:think:;) :cmok:

Ове о којима причаш су ултра модерне :)

:ok::zcepanje:

- - - - - - - - - -

meni je ovo npr. super
starija je 6 godina od mene, ima momka, traži posao (hebi ga, k'o da neće niko one sa diplomom:( )
nema svoj stan, iznajmljuje, ali pere, pegla, kuva, čisti :zaljubljena:
a pošto je u gradu, obavezno padne i predstava, koncert, film (o čemu trenutno ja mogu samo da maštam)
čita i tako to
to je moderno žeMsko
Samo mi reci, ko joj plaća taj stan kad nema posao?;)
 
Kako vi opisaste, to zvuci kao neka vucibatina koja spava do podne, a od podne solarijum, teretana, joga, a uvece spav do ujutro. A faks, posao, zavrsavaju mama i tata.

Moderna zena, hm...nekako prva asocijacija je neka koja ne zeli da se uda, ima svoju karijeru i kojoj muskarci nisu potrebni. Mnogo mi gledamo taj Seks i grad cim imamo ovakve asocijacije.
A moze biti zena koja ne zeli samo da se uda i da pere gace i kuva rucak, zeli da se i na neki drugi nacin ostvari u zivotu, mada takve koje zele da spremaju rucak samo i stancuju decu izumiru, to je bilo u vreme nasih baba i deda.
 
sta je to moderna zena ? jel to neki oksimoron iz tvornice snova ili sta . razumijem sta je tradicionalna , konzervativna ili liberalna zena ali ne i sta je moderna .:dontunderstand:

...e to ti je batice...ono kad se zenska udaje nakon 30 frajera i uzima i najveceg levata samo zato sto joj sat otkucava...takve nekada znaju biti jako dobre zene...zato sto znaju da bajke ne postoje (:
 
Жена која кува, ради, пере, пегла, чисти, васпитава и ако јој остане снаге после поноћи буде и жена.

...ebga...ovo je robinja :sad2:...kucna posluga, nista vise :sad2:...hebes to...
Gdje je nestala ona zenska koja ZELI da sa svojim muzem ide kroz zivot...da sa njim stvara (i porodicu i kucicu)...

Mislim, nemojte me pogresno shvatiti ja sam se osigurao...al kad vidim sta ove balavandere ceka...pitam se kako ce sve za 30 godina izgledati :sad2:...!!!
 
Moderna žena ne ume ništa da radi, ne briše prašinu, ne sređuje kuću, to radi njena mama. Ako ima svoj stan, hrani se van jer ne ume da kuva, neudata je, ima čivavu ili maltezera, obavezno sponzora, ako ne, onda dete sa samo njoj poznatim čovekom.
Kod mene je sve suprotno. Ja sam de mode na kub.:(
eto...

- - - - - - - - - -

u svakom slucaju je to zauzeta zena :aha:

:eek:
 

Back
Top