Ljubav vs. Sex

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:Bila sam odsutna, sada sam tu. Malo sam razmisljala o zivotu, posto sam postala zrelija. Svet je duboko seksualizovan. Pogledajte nas forum. A sta je sa ljubavlju? Gde je tu ljubav? Da li smo je zaboravili? Zasto je je nagon za ljubavlju (postao) sporedan? :heart:
 
Meni se cini da je svet debelo opterecen i ljubavlju i seksom. E sad, da l' se ljubav svela uglavnom na seks, manje-vise da, ali mislim da ima i gomile primera neke instant ljubavi kao u nekom romanticnom filmu, drama, gluposti, a ne prave ljubavi kakve bi trebalo biti.
 
:heart:Bila sam odsutna, sada sam tu. Malo sam razmisljala o zivotu, posto sam postala zrelija. Svet je duboko seksualizovan. Pogledajte nas forum. A sta je sa ljubavlju? Gde je tu ljubav? Da li smo je zaboravili? Zasto je je nagon za ljubavlju (postao) sporedan? :heart:

Razmnožavanje je jedan od prvih plodova ljubavi. Plodovi razmnožavanja su novo seme civilizacije.
 
:heart:Bila sam odsutna, sada sam tu. Malo sam razmisljala o zivotu, posto sam postala zrelija. Svet je duboko seksualizovan. Pogledajte nas forum. A sta je sa ljubavlju? Gde je tu ljubav? Da li smo je zaboravili? Zasto je je nagon za ljubavlju (postao) sporedan? :heart:

haha to sam govorio pre dve godine :mrgreen: al mi niste verovali :aha:

moja Ljubav je u tvojim gacicama :heart: :rumenko:
 
Samo sex je za picckice jer se boje da malo duze budu s devojkom i vole je :per: :lol:

Ti sto yebu zivotinjski se boje ljubavi i zato su tako agresivni i ne osete nista od sexa samo svrs :malav:
 
:heart:Bila sam odsutna, sada sam tu. Malo sam razmisljala o zivotu, posto sam postala zrelija. Svet je duboko seksualizovan. Pogledajte nas forum. A sta je sa ljubavlju? Gde je tu ljubav? Da li smo je zaboravili? Zasto je je nagon za ljubavlju (postao) sporedan? :heart:

nagon ide mimo ljubavlju...naravno da postaje i nagon veci kad covek voli al njega uvek ima...i ljubav nije zaboravljena, ona se dese a ne trazi...da smo postali optereceni seksom to stoji ;)
 
:heart:Bila sam odsutna, sada sam tu. Malo sam razmisljala o zivotu, posto sam postala zrelija. Svet je duboko seksualizovan. Pogledajte nas forum. A sta je sa ljubavlju? Gde je tu ljubav? Da li smo je zaboravili? Zasto je je nagon za ljubavlju (postao) sporedan? :heart:

pevačice, niko nije imun na ljubav, samo što se do seksa lakše dolazi nego do ljubavi i svi idu po sistemu daj šta daš...
 
Свет је сексуализован, `ал на погрешан начин, мислим - погрешно се каналише секс у модерном времену, времену Ахримана, што је синоним за сумрак цивилизације, општу декаденцију, разврат, свеприсутно срање.
У великом броју случајева, ''љубав'' се своди на шарену лажу која је идејни погон за паразитско, безобразно и размажено понашање (експлоатацију), а сам секс је постао антикреативна blitz радња која се своди на три поступка: убаци киту, изрокај (пуцај), и избаци. И то је то.

Треба послушати Станислава Хочевара који каже да је прави рецепт за сласну јебачину и везу: ЛиЈубав, среЧа, толеранција. :mrgreen:

А Бобиша своје експлицитно виђење нам нуди у легендарној песми:


:vatromet:
 
Свет је сексуализован, `ал на погрешан начин, мислим - погрешно се каналише секс у модерном времену, времену Ахримана, што је синоним за сумрак цивилизације, општу декаденцију, разврат, свеприсутно срање.
У великом броју случајева, ''љубав'' се своди на шарену лажу која је идејни погон за паразитско, безобразно и размажено понашање (експлоатацију), а сам секс је постао антикреативна blitz радња која се своди на три поступка: убаци киту, изрокај (пуцај), и избаци. И то је то.

Треба послушати Станислава Хочевара који каже да је прави рецепт за сласну јебачину и везу: ЛиЈубав, среЧа, толеранција. :mrgreen:

А Бобиша своје експлицитно виђење нам нуди у легендарној песми:

pa ako je ljudima ljubav i sek to sti si napisoa ond ame ni ne cudi to ahrimana.
ljubav je macna, a seks je nesto sto pokrece...
 
Meni jedno nije u suprotnosti sa ovim drugim. To je nekako najcesce isprepletano, mada ne mora da bude uvek.

Nije nagon postao sporedan, nego se ljubav omalovazava cesto, sto je po meni nedopustivo.
A kao neki dokazi protiv iste su niske strasti i cisti materijalisticki pogledi na svet.
U ljubavi, kao i u religiji, sve pociva na osecanju i na verovanju. O ljubavi se ne moze govoriti sa razumom, pametno, jer ljubav nije stvar zakljucivanja i pameti vec osecanja, a istinska je samo onda kad je slepa i ne podlaze nikakvim merilima razuma.
 
Ма љубав него како, ја само са тим баратам, секс и не мора... А и док ми не каже да ме воли и писмену потврду љубави док не добијем ја то ништа не радим... Какви, љубав ће побједити све, и те форе... А шташ...
 
:heart:Bila sam odsutna, sada sam tu. Malo sam razmisljala o zivotu, posto sam postala zrelija. Svet je duboko seksualizovan. Pogledajte nas forum. A sta je sa ljubavlju? Gde je tu ljubav? Da li smo je zaboravili? Zasto je je nagon za ljubavlju (postao) sporedan? :heart:

Nagon za ljubavlju ne postoji... postoji nagon za parenjem. Ljubav nije esencijalna, za razliku od sexa. Ja sam se na ovu temu izjasnila...
E da.. i zahebite me onih lirskih gluposti vi romantične dušice...:D
 

Back
Top