OD ZLA OCA I GORE MAJKE....

STA JE NAJVECE ZLO U SRBIJI ?

  • LOPOVI

  • POPOVI

  • POLITICARI

  • RAJA

  • ******

  • PATRIOTE

  • IZDAJNICI


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Sharp Dressed Man

Aktivan član
Poruka
1.843
Svaki misleci stvor koji je imao maler da zivi u poslednjih 20 godina na prostorima Srbije ce se sloziti da ovde ama bas nista ne valja.............

ne zna covek da li je gore zdravstvo, sudstvo , policija , vojska, crkva, parlament ili vlada.............da li ima vise lopova u drumskoj,sportskoj, zeleznickoj, poljoprivrednoj, univerzitetskoj ili nekoj drugoj mafiji........ovde , bre , svako zanimanje ima svoju mafiju.........taksisti , kelneri, kuvari , lekari , piloti , apotekari........svi imaju glavnog kapu nad kapima , i svi su u nekom zacaranom krugu lopovluka i polukriminala...........

Sramota postena coveka da izadje na ulicu i da gleda zombije kojima je glavni zivotni moto, vec 20 godina kako "odraditi kombinaciju :" ili " odraditi semu " .......ceo novosrpski novogovor se ustalio u Srbiji , iniciran nacinom zivota koji podrazumeva lopovluk , mitoi i korupciju kao normalnu pojavu , i nacin zivota............ko se ne "snadje :" taj je budala i vrana........a "kontraverzni biznismeni :" iznedreni ispod ratnih profita i patriJotske retorike , a kasnije podgojeni u "demokratskom okruzenju " Borisa Tadica ili Voje Kostunice su idoli svakog gologuzana u Srbiji........

Popovi biju vernike, siluju decake , a masa vice :" toooo, majstoreeeee" i ljubi ruke raspopovima i probisvetima.........

Otisla je , prijatelji moji , ova zemlja odavno u p**** lepu m*******, i to bez pojasa za spasavanje.....................

Krivaca je toliko , da je najlakse reci da smo svi krivi .............a nismo...........

Ko je po vasem misljenju najvece zlo u Srbiji????
 
Могао си да напишеш "ко" или "шта" је највеће зло, али ок. У овој земљи је све пошло наопако кад је на мала врата, пре 20 и неку годину, почео да улази западњачки систем вредности. Под плаштом демократије.
 
Poslednja izmena:
Vecinu sa spiska mozemo lako da prepoznamo - i da ih sprecimo u delovanju. Svako od navedenih ima svoj deo zasluge, manji ili veci. Smatram da je kod nas bilo najopasnije delovanje samozvanih patriota (tacno mislim na te primere, ne na pojam kao takav) jer sve cega su se dohvatili se raspalo, bilo unisteno, otkinuto, besno...
Mozda bi trebali da zamenimo garnituru samozvanih patriota politicara sa nekim drugim ljudima. Ovo sto su do sada napravili je za istorijsku odgovornost.
 
Могао си да напишеш "ко" или "шта" је највеће зло, али ок. У овој земљи је све пошло наопако кад је на мала врата, пре 20 и неку годину, почео да улази западњачки систем вредности. Под плаштом демократије.

Ne bih se slozio.........ja bih rekao da je ovom parcetu zemlje poslo naopako kada su srbi odlucili da tu zapale vatre i naprave kolibe.......:think:
 
Svaki misleci stvor koji je imao maler da zivi u poslednjih 20 godina na prostorima Srbije ce se sloziti da ovde ama bas nista ne valja.............

ne zna covek da li je gore zdravstvo, sudstvo , policija , vojska, crkva, parlament ili vlada.............da li ima vise lopova u drumskoj,sportskoj, zeleznickoj, poljoprivrednoj, univerzitetskoj ili nekoj drugoj mafiji........ovde , bre , svako zanimanje ima svoju mafiju.........taksisti , kelneri, kuvari , lekari , piloti , apotekari........svi imaju glavnog kapu nad kapima , i svi su u nekom zacaranom krugu lopovluka i polukriminala...........

Sramota postena coveka da izadje na ulicu i da gleda zombije kojima je glavni zivotni moto, vec 20 godina kako "odraditi kombinaciju :" ili " odraditi semu " .......ceo novosrpski novogovor se ustalio u Srbiji , iniciran nacinom zivota koji podrazumeva lopovluk , mitoi i korupciju kao normalnu pojavu , i nacin zivota............ko se ne "snadje :" taj je budala i vrana........a "kontraverzni biznismeni :" iznedreni ispod ratnih profita i patriJotske retorike , a kasnije podgojeni u "demokratskom okruzenju " Borisa Tadica ili Voje Kostunice su idoli svakog gologuzana u Srbiji........

Popovi biju vernike, siluju decake , a masa vice :" toooo, majstoreeeee" i ljubi ruke raspopovima i probisvetima.........

Otisla je , prijatelji moji , ova zemlja odavno u p**** lepu m*******, i to bez pojasa za spasavanje.....................

Krivaca je toliko , da je najlakse reci da smo svi krivi .............a nismo...........

Ko je po vasem misljenju najvece zlo u Srbiji????

Potpis za temu, a glas za "politicare".

- - - - - - - - - -

Vecinu sa spiska mozemo lako da prepoznamo - i da ih sprecimo u delovanju. Svako od navedenih ima svoj deo zasluge, manji ili veci. Smatram da je kod nas bilo najopasnije delovanje samozvanih patriota (tacno mislim na te primere, ne na pojam kao takav) jer sve cega su se dohvatili se raspalo, bilo unisteno, otkinuto, besno...
Mozda bi trebali da zamenimo garnituru samozvanih patriota politicara sa nekim drugim ljudima. Ovo sto su do sada napravili je za istorijsku odgovornost.

Sta cemo sa tvojom ekipom iz DSa, samozvanim ekspertima ? :D
 
Vecinu sa spiska mozemo lako da prepoznamo - i da ih sprecimo u delovanju. Svako od navedenih ima svoj deo zasluge, manji ili veci. Smatram da je kod nas bilo najopasnije delovanje samozvanih patriota (tacno mislim na te primere, ne na pojam kao takav) jer sve cega su se dohvatili se raspalo, bilo unisteno, otkinuto, besno...
Mozda bi trebali da zamenimo garnituru samozvanih patriota politicara sa nekim drugim ljudima. Ovo sto su do sada napravili je za istorijsku odgovornost.

Не бркај влас'
са патриотизмом ...

То по правилу нема никаквих додирних тачака ....
 
Ne bih se slozio.........ja bih rekao da je ovom parcetu zemlje poslo naopako kada su srbi odlucili da tu zapale vatre i naprave kolibe.......:think:

Свих ових горе 7 што си поставио у анкети су пре тога били: лопови у затвору, попови у цркви, политичари у вицевима, раја на послу, педери у илегали, патриоте свуда око нас, издајници на гробљу.
 
Sta cemo sa tvojom ekipom iz DSa, samozvanim ekspertima ? :D

Oni postupaju jasno i otvoreno, prema njima mozes da se postavis. Od DS ne preti opasnost da se sutra naopacke promene.

Pogledaj samo kakve promene su doziveli SPS i DSS, pogledaj sta je dvojac SNS prosao... Te tri stanke se danas ubrajaju u patriotske. A seti se sta su pre govorili i sta sada rade? Jel to uopste ima neke veze? Ko moze da pogodi sta ce za 5 godina da rade? Niko ziv. Tu lezi ta opasnost o kojoj ja pisem.
 
Mi smo zlo.Svi mi.Raja.Iz raje su iznedreni naši političari,lopovi,popovi,izdajnici itd.Naravno,ima i normalne raje,ali joj fale muda da se suprotstavi nadirućem zlu...

pa ja sam glasao za politicare jer su oni ostvareno zlo...dvoumio sam se oko raje ..ali ako raja podrazumeva politicke kadrove u javnim preduzecima kojima je opsi posla @....za stranku po potrebi@ onda je raja...a ako se misli na sirotinju raju onda ne...zato nisam rekao raja, jer medj rajom ima I postenih...medj politicarima nema...
izdajice ...politicari...
Popovi nisu najvece zlo, najvece zlo su DB elementi u crkvi...tako da popovi jok..
****** nisu zlo, oni su pojava koja je trenutno zloupotrebljena u neke vishe svrhe POLITICARA
patriote ne mogu biti zlo, a "patriote": idu pod navodnike
lopovi=političari
 
Oni postupaju jasno i otvoreno, prema njima mozes da se postavis. Od DS ne preti opasnost da se sutra naopacke promene.

Pogledaj samo kakve promene su doziveli SPS i DSS, pogledaj sta je dvojac SNS prosao... Te tri stanke se danas ubrajaju u patriotske. A seti se sta su pre govorili i sta sada rade? Jel to uopste ima neke veze? Ko moze da pogodi sta ce za 5 godina da rade? Niko ziv. Tu lezi ta opasnost o kojoj ja pisem.

Šta će da rade ????

Počeli ...

http://forum.krstarica.com/showthread.php/627098-Нова-коалиција-Вучић-Чеда
 
Oni postupaju jasno i otvoreno, prema njima mozes da se postavis. Od DS ne preti opasnost da se sutra naopacke promene.

Pogledaj samo kakve promene su doziveli SPS i DSS, pogledaj sta je dvojac SNS prosao... Te tri stanke se danas ubrajaju u patriotske. A seti se sta su pre govorili i sta sada rade? Jel to uopste ima neke veze? Ko moze da pogodi sta ce za 5 godina da rade? Niko ziv. Tu lezi ta opasnost o kojoj ja pisem.

Sto se tice promena samo budala ne menja misljenje, a najveca opasnost lezi u lopovima.
Kad smo vec kod lopova, DS je tu neprevazidjen.
Dosta puta sam rek'o, to sto su DS eksperti uradili od Srbije u svakoj Zapadnoj zemlji bi robijali dozivotno, a na Istoku bi odavno skoncali pred streljackim vodom. :D
 
Svaki misleci stvor koji je imao maler da zivi u poslednjih 20 godina na prostorima Srbije ce se sloziti da ovde ama bas nista ne valja.............

ne zna covek da li je gore zdravstvo, sudstvo , policija , vojska, crkva, parlament ili vlada.............da li ima vise lopova u drumskoj,sportskoj, zeleznickoj, poljoprivrednoj, univerzitetskoj ili nekoj drugoj mafiji........ovde , bre , svako zanimanje ima svoju mafiju.........taksisti , kelneri, kuvari , lekari , piloti , apotekari........svi imaju glavnog kapu nad kapima , i svi su u nekom zacaranom krugu lopovluka i polukriminala...........

Sramota postena coveka da izadje na ulicu i da gleda zombije kojima je glavni zivotni moto, vec 20 godina kako "odraditi kombinaciju :" ili " odraditi semu " .......ceo novosrpski novogovor se ustalio u Srbiji , iniciran nacinom zivota koji podrazumeva lopovluk , mitoi i korupciju kao normalnu pojavu , i nacin zivota............ko se ne "snadje :" taj je budala i vrana........a "kontraverzni biznismeni :" iznedreni ispod ratnih profita i patriJotske retorike , a kasnije podgojeni u "demokratskom okruzenju " Borisa Tadica ili Voje Kostunice su idoli svakog gologuzana u Srbiji........

Popovi biju vernike, siluju decake , a masa vice :" toooo, majstoreeeee" i ljubi ruke raspopovima i probisvetima.........

Otisla je , prijatelji moji , ova zemlja odavno u p**** lepu m*******, i to bez pojasa za spasavanje.....................

Krivaca je toliko , da je najlakse reci da smo svi krivi .............a nismo...........

Ko je po vasem misljenju najvece zlo u Srbiji????

Stranke, stranački muljatori, funkcioneri, stranački vojnici. Oni su ubedljivo najveći krivci za sve što nam se dešava. Treba ih tući po glavi tupim predmetima.

Znači ne samo političari nego i oni bednici što lepe plakate i pišu po forumima.
 

Misljenja sam da bi biraci i jednih i drugih tako nesto vrlo lose svarili. Mozda je nekom zinula pozadina za fotelju (SNS "kadrovima" svakako jeste) i oni ce da cute i glasaju... ali neka se pozdrave sa clanstvom i biracima.

- - - - - - - - - -

Каква дискриминација попова и педера, нико неће да гласа за њих.
Правда за попове и педере! :mrgreen:

Takva je anketa, moramo da izaberemo jednu stvar... i pozeljno da obrazlozimo.
 
Svaki misleci stvor koji je imao maler da zivi u poslednjih 20 godina na prostorima Srbije ce se sloziti da ovde ama bas nista ne valja.............

ne zna covek da li je gore zdravstvo, sudstvo , policija , vojska, crkva, parlament ili vlada.............da li ima vise lopova u drumskoj,sportskoj, zeleznickoj, poljoprivrednoj, univerzitetskoj ili nekoj drugoj mafiji........ovde , bre , svako zanimanje ima svoju mafiju.........taksisti , kelneri, kuvari , lekari , piloti , apotekari........
svi imaju glavnog kapu nad kapima , i svi su u nekom zacaranom krugu lopovluka i polukriminala...........

Sramota postena coveka da izadje na ulicu i da gleda zombije kojima je glavni zivotni moto, vec 20 godina kako "odraditi kombinaciju :" ili " odraditi semu " .......ceo novosrpski novogovor se ustalio u Srbiji , iniciran nacinom zivota koji podrazumeva lopovluk , mitoi i korupciju kao normalnu pojavu , i nacin zivota............ko se ne "snadje :" taj je budala i vrana........a "kontraverzni biznismeni :" iznedreni ispod ratnih profita i patriJotske retorike , a kasnije podgojeni u "demokratskom okruzenju " Borisa Tadica ili Voje Kostunice su idoli svakog gologuzana u Srbiji........

Popovi biju vernike, siluju decake , a masa vice :" toooo, majstoreeeee" i ljubi ruke raspopovima i probisvetima.........

Otisla je , prijatelji moji , ova zemlja odavno u p**** lepu m*******, i to bez pojasa za spasavanje.....................

Krivaca je toliko , da je najlakse reci da smo svi krivi .............a nismo...........

Ko je po vasem misljenju najvece zlo u Srbiji????

Kakve te kape spopale :lol:
kaže se - kapo!
Razabiraš?! Capo - Kapo!

Opasne teme postavljaš, to mora da se sankcioniše... Može čovek da se povredi od previše smeha, znaš?! :mrgreen:
 

Back
Top