Ruka u ruci

ma ja bi pre reko da je ovo ko što komri kaže...da sam labav, mlitav, pa da budem žustriji...

ja bih ipak rekla da je sinke u pravu ;)

tema: nemam pojma, u naletu strasti svasta stezem, al ruka u ruci retko bas, nije zgodno, bolje kad su ruke na dupetu, ramenima, naslon kreveta...i dr...
to ruka u ruci mi deluje ko one filmske scene kad "vode ljubav" bla bla proseravanje, nametnuta romantika
jesi ti to doziveo il si gledo na tv
 
ja bih ipak rekla da je sinke u pravu ;)

tema: nemam pojma, u naletu strasti svasta stezem, al ruka u ruci retko bas, nije zgodno, bolje kad su ruke na dupetu, ramenima, naslon kreveta...i dr...
to ruka u ruci mi deluje ko one filmske scene kad "vode ljubav" bla bla proseravanje, nametnuta romantika
jesi ti to doziveo il si gledo na tv

Jesam, ali nisu obe ruke zauzete, nego jedna samo i nije to stalno nego nekad. Ona je rekla da joj je to osecaj bliskosti, ali ja ne verujem u to. Zato pitam sta su drugi doziveli.
 
ja bih ipak rekla da je sinke u pravu ;)

tema: nemam pojma, u naletu strasti svasta stezem, al ruka u ruci retko bas, nije zgodno, bolje kad su ruke na dupetu, ramenima, naslon kreveta...i dr...
to ruka u ruci mi deluje ko one filmske scene kad "vode ljubav" bla bla proseravanje, nametnuta romantika
jesi ti to doziveo il si gledo na tv

Pa dobro, sto je to proseravanje, sta fali?
 
pa sta je kita u pici ako nije bliskost bem mu misa :zcepanje:
dobro ima nas razni...

To i ja kazem. Valjda se zeli biti blizim od najblizeg ili sta.

- - - - - - - - - -

To sam i ja upravo mislila, ali za stavljanje ruku na ledja u tom položaju je potrebna pažljivost, sinnke je lepo objasnio.

Ma idi ti tek sad shvatas da si ti meni sudjena. Odnosno ja sam taj koji ce ti uveseljavati picu do kraja zivota.
 

Back
Top