Facebook kolekcionari žena

Ne znam zbog čega to rade, ali ih iskreno žalim.

To mi je tako jadno, patetično, da je predaleko od toga da bude samo smešno.

Tuga, čoveče.

Razumem potrebu single muškarca da na internetu pronađe adekvatnu zanimaciju koja bi mu pomogla da se reši, khm, stresa (nazovimo to tako) zbog zadirkujućeg osećaja u pantalonama, koji ga ometa i koju mu smeta u nedostatku seksa.

Za to postoje sajtovi gde može pronaći to što mu treba.

A druga je stvar da neko čačka po privatnim profilima (u mnogim slučajevima i maloletnica) da svoj nagon tako zadovoljava.

Takvom liku bi šamar u lice i otrežnjenje šta radi bio samo da shvati da je lice devojke u čije telo gleda sa balavim jezikom oklembešenim do poda, zapravo ono zbog kojeg bi drugog premlatio bejzbol palicom sa integrisanim šiljcima da je samo odmeri zašniranu do grla.
 
Zbog čega neki muškarci otvaraju više naloga na fejsbuku na kojima isključivo ''sakupljaju'' djevojke i žene raznih godišta?

A pice kao ne sakupljaju "prijatelje", ne dodaju ih po inerciji ni ne znajuci ko su i sta su? Bjazi ba, bjazi. Bas juce mi ortak pokazuje fotke neke drndaljke iz Nisa, sve je prikazala na njima osim one stvari, da je i nju mogla da okaci na Fejs garant bi to uradila. Ortak koristi hakovan profil nekog klinca iz Rusije, ladno ga je prihvatila kao prijatelja, u fazonu "aj Alija da je vise vojske"...
 
Sedim ja tako jedno veče kod drugarice, spremamo se za grad...
Tada još uvek nisam imala facebook nalog.
Kad odjednom, njoj stiže zahtev za prijatelja, od jedne moje rođake.
Ona kaže da dođem da vidim ko li je, njih dve nema šanse da se znaju, ali ona tako ide redom (nije mala) i dodaje sve ljude, samo da četvorocifrena kvazipopularnost ne jenjava.
Tako da, to sa mnogo prijatelja i dodavanjem isključivo ženskih osoba čije fotografije poručuju da i onaj (ne zadugo) skriven deo za javnost (o, i te kako) obećava, je poptuno druga stvar.
I to je problem, dapače, ali skroz druga tema.
Mene baš prijatno iznenadi kada osoba ima "malo" kontakata, u vreme kada ta društvena mreža nije postojala sigurno nismo svima poturali pod nos svoje nove slike sa letovanja.
Naročito ne strancima.
 
Sve zavisi kako gledate na FB
i kako ga koristite.
Zgodna stvarčica za kontakt sa prijateljima.
Ono, bolji je Skype sa kamericom,
možeš da se gledaš i pričaš
neograničeno dugo i to besplatno
Pitajte majke čiji su sinovi daleko na studijama
koliko to valja.
Nusprodukt je to što počnu da maltretitaju
decu, tj. zivkaju svaki čas.
Zatim, profil možete zatvoriti za sve osim za listu prijatelja, itd.
Definitivno, sve se može koristiti na razne načine,
zavisi od vas

Drugo: Uradite analizu, npr.
koliko se vremena na FB, a koliko na raznim forumima?
 
Poslednja izmena:

Back
Top