Rok i posle njega...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: Rok i posle njega...

Ističe se Kića91 (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    261

Podrazumevano Rok i posle njega...

Ne znam da li je ovakva tema već bila postavljana, a ne znam ni da li je pametna ili glupa, ali imam
    jedno pitanje za diplomirane ženice - da li ste svoje studije okončale u roku ili ne baš?
    Ako niste, da li žalite zbog toga? Da li mislite da bi vam život bio drugačiji, tj. tadašnje
    a i sadašnje okolnosti? I obrnuto, ako jeste, da li nekad pomislite da ste mogle još malo da odužite
    studije i taj period za koji mnogi kažu da je "bezbrižan", ali ne bih baš rekla da je tako?

Veoma poznat ublehas (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    538

Podrazumevano Re: Rok i posle njega...

Citat Original postavio Kića91 Pogledaj poruku
    Ne znam da li je ovakva tema već bila postavljana, a ne znam ni da li je pametna ili glupa, ali imam
    jedno pitanje za diplomirane ženice - da li ste svoje studije okončale u roku ili ne baš?
    Ako niste, da li žalite zbog toga? Da li mislite da bi vam život bio drugačiji, tj. tadašnje
    a i sadašnje okolnosti? I obrnuto, ako jeste, da li nekad pomislite da ste mogle još malo da odužite
    studije i taj period za koji mnogi kažu da je "bezbrižan", ali ne bih baš rekla da je tako?
    Sirotinja najbrze zavrsava fakultete.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

onaj ko ima kintu može da se zajebava godinama, a onaj ko nema gleda da što pre završi kako bi okončao mučenje svojih roditelja koji to finansiraju ili mučenje sebe, ako radi po kafićima i buticima da zaradi za studije...
    mukami

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3924

"probila" sam rok samo 3-4 meseca
    ali bilo bombardovanje, ispiti se nisu održavali
    ili su se održavali ali niko nije smeo da putuje npr pored objekata za koje je zaprećeno bombardovanje

tok mog života nije bitno promenjen zbog toga, jedino što sam morala da platim diplomski,jer mi isteko apsolventski ništa drugo,

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Ne znam sta je to diplomirana zenica, domacica udata il?
    Ne zalim ni za cim, nije meni taj period studiranja uopste bio bezbrizan ni po cemu. Period detinjstva vec jeste.
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Učlanjen
    12.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    538

Citat Original postavio Вед Pogledaj poruku
    "probila" sam rok samo 3-4 meseca
    ali bilo bombardovanje, ispiti se nisu održavali
    ili su se održavali ali niko nije smeo da putuje npr pored objekata za koje je zaprećeno bombardovanje

tok mog života nije bitno promenjen zbog toga, jedino što sam morala da platim diplomski,jer mi isteko apsolventski ništa drugo,
    Lol ja sam cuo da su oko bombardovanja svi polagali.

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    261

Citat Original postavio firedragon9 Pogledaj poruku
    Ne znam sta je to diplomirana zenica, domacica udata il?
    Ne zalim ni za cim, nije meni taj period studiranja uopste bio bezbrizan ni po cemu. Period detinjstva vec jeste.
    Ženica koja je diplomirala...
    Šalim se - naravno da sam mislila na fakultet, u ovoj temi se ne dotičem nekih drugih životnih
    studija, i toga da li je u pitanju udata osoba, ali činjenica je da se studije odražavaju i na druge životne aspekte...
    Period studiranja je prilično "nebezbrižan", zato sam i postavila ova pitanja...

Primećen član branquinha (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Ja sam sve zavrsila u roku. Nisam videla tada a ne vidim ni sada razlog odugovlacenja. Narocito jer su studije jako skupe i ovako su me mnogo kostale.

Elita
    Učlanjen
    13.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam se duuugo pronalazio <3

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3924

Citat Original postavio ublehas Pogledaj poruku
    Lol ja sam cuo da su oko bombardovanja svi polagali.
    jeste prolaznost bila velika, ali na ispitaim koji su se održavali (na koje je profesor uspeo da stigne, imali smo puno profesora sa strane, čak iz Bosne)
    i na ispitima na koje sam ja uspela da dođem jer je mene, a moje roditelje bilo još više strah da me puste da putujem

Učlanjen
    12.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    538

jeste prolaznost bila velika, ali na ispitaim koji su se održavali (na koje je profesor uspeo da stigne, imali smo puno profesora sa strane, čak iz Bosne)
    i na ispitima na koje sam ja uspela da dođem jer je mene, a moje roditelje bilo još više strah da me puste da putujem
    To su bila sretna vremena za studenta. Mnogi bi opet voljeli da zaratimo sa citavim svijetom.

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

zavrsila sam u roku
    to je za kasniji zivot i rad prilicno nebitno, osim sto kasno ulazis u trku za radno mesto
    posle 5 godina radnog iskustva vise ti to inko i ne gleda

Moderator Vexy (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    3924

Citat Original postavio ublehas Pogledaj poruku
    To su bila sretna vremena za studenta. Mnogi bi opet voljeli da zaratimo sa citavim svijetom.
    pupupu daleko bilo

Domaćin Mojrae (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1049

kod mojih si mogao da se zezas sa bilo cim ali ne sa skolom.
    za obicnu cetvorku u srednjoj skoli bi mi tupili satima i to obavezno za vreme rucka i vecere, da mi presedne dan kad sam je dobila. posle su produzili u istom stilu (sta, samo cetri ispita si dala od sest u prvom roku? znala sam ja da ti neces nista da uradis...). posle sam naravno cistila u junu samo da ih ne cujem. samo dve magicne reci su registrovali: jun i prosek, koje crno probijanje rokova
    ne zalim, bas sam se izivela za sve pare za to vreme, bilo je dosta i vreme da se okrene neki novi list.

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

Citat Original postavio Mojrae Pogledaj poruku
    za obicnu cetvorku u srednjoj skoli bi mi tupili satima i to obavezno za vreme rucka i vecere, da mi presedne dan kad sam je dobila. posle su produzili u istom stilu (sta, samo cetri ispita si dala od sest u prvom roku? znala sam ja da ti neces nista da uradis...). posle sam naravno cistila u junu samo da ih ne cujem. samo dve magicne reci su registrovali: jun i prosek, koje crno probijanje rokova
    ne zalim, bas sam se izivela za sve pare za to vreme, bilo je dosta i vreme da se okrene neki novi list.
    mukami

Poznat Аристократа (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Помислио сам да је у питању рок музика па сам сав срећан ушао да коментаришем. Које разочарање..

Domaćin Mojrae (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1049

majke mi moje, cetvorka je bila znak da ces da propadnes, da si popustila i da je to sigurno zbog momka i ko zna sta ce da bude sa tobom do kraja skolovanja, fakultet neces ni da upises a kamoli da zavrsis.
    ajde da ih drzi dan - dva, nego dok je ne popravim ima da slusam o svojoj tragicnoj sudbini i njihovom izneverenom poverenju. bas su bili teski sto se toga tice.
    nisam ni smela da pomislim da ne dam ispit, ne zbog para nego ih je trebalo posle podneti celo leto, oci u oci.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    534

ajde i to negdje da čujem...

nama nadovlačili profesora iz srbije koliko ti duša poželi... na svakoj godini ima bar po 1, a na jednoj čak 3...

@TOPIC : Jednu sam obnovila, i to svjesno... Došlo mi da ne učim, pa sam malo posustala... Al sad je sve ok, obnavljam 3., položila sam pola ispita, a nije ni počeo junsko-julski...
    Četvrta nam je najteža, tu će biti malo teže, al kad sam već stigla do kraja, nemam šta kukati, sama sam birala fakultet

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

majke mi moje, cetvorka je bila znak da ces da propadnes, da si popustila i da je to sigurno zbog momka i ko zna sta ce da bude sa tobom do kraja skolovanja, fakultet neces ni da upises a kamoli da zavrsis.
    ajde da ih drzi dan - dva, nego dok je ne popravim ima da slusam o svojoj tragicnoj sudbini i njihovom izneverenom poverenju. bas su bili teski sto se toga tice.
    nisam ni smela da pomislim da ne dam ispit, ne zbog para nego ih je trebalo posle podneti celo leto, oci u oci.
    pa kakvi su to ljudi...
    moji bi bili srećni ako bude dvojka, da ne ponavljam razred...
    mukami

Domaćin Mojrae (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1049

moji su jos bili labavi, rodjaka su drali od batina i to dok je bio u vojnoj skoli, nije bas bio mali. njemu su recimo moji bili med i mleko.
    ima takvih roditelja, sta da ti kazem - i to ih ima dosta.

Učlanjen
    03.04.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    261

Citat Original postavio sofffy Pogledaj poruku

ajde i to negdje da čujem...

nama nadovlačili profesora iz srbije koliko ti duša poželi... na svakoj godini ima bar po 1, a na jednoj čak 3...

@TOPIC : Jednu sam obnovila, i to svjesno... Došlo mi da ne učim, pa sam malo posustala... Al sad je sve ok, obnavljam 3., položila sam pola ispita, a nije ni počeo junsko-julski...
    Četvrta nam je najteža, tu će biti malo teže, al kad sam već stigla do kraja, nemam šta kukati, sama sam birala fakultet
    U principu obnova godine deluje stimulativno, valjda da ne bi opet obnavljali po drugi put, a verovatno i zbog novca...

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2707

moji su jos bili labavi, rodjaka su drali od batina i to dok je bio u vojnoj skoli, nije bas bio mali. njemu su recimo moji bili med i mleko.
    ima takvih roditelja, sta da ti kazem - i to ih ima dosta.
    Al ce to biti oficircina !

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio branquinha Pogledaj poruku
    Ja sam sve zavrsila u roku. Nisam videla tada a ne vidim ni sada razlog odugovlacenja. Narocito jer su studije jako skupe i ovako su me mnogo kostale.

E bas tako. Odlaganjem se ne moze produziti bezbrizan deo zivota vec se odlaganjem stvaraju problemi.
    Moj sin treba da upise fakultet za par sedmica i jos uvek nije odlucio sta ce da studira (to se samo njemu moze desiti). Savetujem ga da upise sta god zeli, cak i nesto sasvim bezveze ali kad upise da to zavrsi sto pre.

Domaćin Mojrae (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1049

nece, covek je u penziji, stariji je od mene 10 godina.
    nismo mi u tom fazonu bas zato sto su nas toliko maltertirali, ocekujemo rezultate ali ne takvim metodama.

S€STRA nije na forumu
    If there is a 50-50 chance that something can go wrong, then 9 times out of 10 it will.
    Primećen član S€STRA (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Gde si sestro, isto i sa mnom! Ali zato su mojoj rodjenoj sestri uvek: "Jao, srecice, dobila si 2!"
    There are only 10 types of people in the world: those who understand binary, and those who don't.

Slične teme

1. Najlepse rok balade svih vremena (strane)
    Autor iluzionista u forumu Metal
    Odgovora: 149
    Poslednja poruka: 26.06.2016., 12:14
  2. elektro-rok bend trazi GITARISTKINJU
    Autor rokbend u forumu Muzika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.03.2005., 00:41
  3. novokompanovi rok
    Autor smyle u forumu Muzika
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 22.02.2005., 22:15
  4. zna li neko kada ce se moci otkupiti vojni rok