Hajducka ekonomija na zenski nacin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sugenzi

Domaćin
Banovan
Poruka
3.644
Koleginice se na poslu redovno zajme i trose ono sto nisu zaradile.Posto su uglavnom u konstantim minusima a plata im vise nije u mogucnosti da podmiri njihove neumerene prohteve dolazi do tragikomicnih situacija da se zestoko raspravljaju sa svakojakim bankarskim sluzbenicima koje uveravaju da su pogresili i da one jos uvek imaju novca na racunu.:hahaha:
Pocele su i prve plenidbe automobila a bogami i nekretnina , banke im vise ne daju nikakve pozajmice.Sad je pocelo da se zajmi od kolega ali i tu je situacija klimava posto su i kod njih u docnji sa povratom love a kolegama je dojadilo da ih na ime kamate trpaju:hahaha: .Ja sam na vreme napravio barijeru da me po tom pitanju ne smeju pitati nista pa sa uzivanjem posmatram te muke femi trosadzijske.Njihova ekonomija je tipicno hajducka a ona glasi da zajmim ali da ne vratim.E nevolje nastaju kad shvate da se vratiti mora a kad se nesto mora onda je i tesko.
 
pa sad šugi..mi smo poznati kao nacija koja troši uglavnom ono što nema, niti će ikad imati...manje više svi imamo te financijske probleme, ali nije to uvek uslovljeno nekom pohlepom, jednostavno želja da se živi kao sav normalan svet ali naravno, daleko iznad realnih mogućnosti, na žalost.
ipak, principijelno stojim pri stavu da je bolje i poginuti časno i u zatvor dospeti nego trpati se na ime kamate.:lol:
bolje se ponudi svojim koleginicama kao financijski savetnik, pokaži malo kolegijalnosti i samilosti majkumu..nemo da si tako surov:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top