Cose za sevdah

gost 237967

Veoma poznat
Poruka
13.188
Jedna zenskasta tema, za promenu, da odmorimo malo od gaca, seksa, decoubica i zm odnosa.
Sta slusate, gledate, citate kad ste u minus fazi? Intervencije drugarica uz sladoled, ili alkohol, trejleri, spotovi, citati...
Moze i narodnjaci, sve moze. :lol:
ja obicno ovo
 
Kada sam u minus fazi, ili odem u dugu setnju da se sve slegne ili ne izlazim iz kuce, bas kao u filmovima: spustene roletne, gacice i majica, ne otvaram vrata, izbegavam tel. Tada ili vrtim Azru i ribam kupatilo i kuhinju, ili se sklupcam na trosedu i gledam filmove do besvesti. Nista veselo, tada mi treba dodatna, udarna inekcija tuge, patnje,... Tek kada se potpuno iscrpim i umorim, budem kao nova. Kao da tek tada sve lose izadje na svaku poru.
A sta gledam? Od francuskih, italijanskih, spanskih, preko finskih, ruskih, do korejskih.
 
Jedna zenskasta tema, za promenu, da odmorimo malo od gaca, seksa, decoubica i zm odnosa.
Sta slusate, gledate, citate kad ste u minus fazi? Intervencije drugarica uz sladoled, ili alkohol, trejleri, spotovi, citati...
Moze i narodnjaci, sve moze. :lol:
ja obicno ovo
Jao bre! :zcepanje:
Kada sam u bas veeeelikoj minus fazi onda nista ne pomaze, ne jedem, ne pijem, ne zivim, velika sam zrtva. :lol: Ta faza je do sada maksimalno trajala 24h i to kada sam bas ljuta ili povredjena, srecom mi brzo dosadi da ne jedem. :lol:
Kada sam besna onda mi pomaze ciscenje kuce ili tako neka aktivnost gde mogu fizicki da se istresem.
Kada sam tuzna onda alkohol, najradije vino. Cudo jedno kako flasa vina popravi raspolozenje. :)
Zivotinje me takodje podignu, bas mi pomogne njihovo prisustvo. :) Moracu prvom prilikom da nabavim kucnog ljubimca, meni je to odmor za dusu.
Zamalo da zaboravim, flert je definitivno delotvoran. :)
 
Minus fazu povezujem sa Crvenom Jabukom al gotovo uvek:D
Mada su retke takve faze u životu mom al def mi je Crvena Jabuka tu kad zatreba u tim trenucima: ))
Ništa opijanje, prejedanje i tome slično
 
Minus faza...paaaaa,chishcenje kuce sa sve monolozi i dijalozi u glavi:lol:izlazak napolje ako je lepo vreme i shetnja sa samom sobom...ondak mi prijaju mir i tishina i slushanje muzike koju volim...ako imam srece da navatam dobru drugaricu onda je navatam i tako...:manikir:
 
I ja ovo radim. :lol: I tako se slatko naebem keve tome nekome na koga sam besna. :lol: I sve zamisljam reakcije, i sta on/ona odgovara i kako ja dosetljivo doskacem i nadmudrujem tu personu. :lol:
da,imam arsenal psovki za minus fazu:lol:

- - - - - - - - - -

Ako nisam konzervativan to ne znaci da sam preterano liberalan, drugarica je ipak jedina opcija... :D
Ono kad se sklupcas kraj nje i s glavom naslonjenom na njene grudi tiho patis u sebi... jedva se obuzdavajuci... :rumenka:
mnogo ti ocesh druze moj...za minus fazu:rtfm:
 
Ako je leto, popnem se na krov, sa kafom, sednem i cutim i punim baterije na suncu.
Inace, napravim razmestaj namestaja u sobi
oribam kupatilo (bilo potrebno ili ne)
sutiram do iznemoglosti dzak zakacen na krovu
pre svega toga obavezno padne neka cokolada....

Muzika: obicno Lana del Ray, Metallica, Rammstein, Eva Braun... razlicito.
 
Ne, bojim se da me ne kapirate... Treba se samo cutke prepustiti, iskljuciti se i ne razmisljati o nicemu, bas kao kada ste same, samo sto je ovo puno bolje, jer tu su dodiri nekog umesnog muskog primerka, izabranog tako da prija i ostalim vasim culima, najkraci put za zaborav onog sto vas je mucilo i tistalo...
 
Za minus fazu uglavnom je na meniju chocolate, paket maramica i neki klasik od ljubića, recimo ovaj:
214cmmd.jpg


Teški kliše, znam, al` šta ću :rumenko:
 

Back
Top