UHVACENI U PREVARI.......

pa nista....

uhvatila me u krevetu sa devojkom i gledala dobrih desetak minuta... kad sam provalio da nas gleda ona popi.z.dela i krenula napolje i tako... ochekivano...

razgovor je isao otprilike u ovom pravcu...

"Pa yebao si je pred mojim ocima"
"jesam... yebao sam je... jesam... al ajd da se zadrzimo oko te reci... yebao....
nju sam yebao.... tebe volim" i slozio najozbiljniju facu mogucu....
 
d1:
pa nista....

uhvatila me u krevetu sa devojkom i gledala dobrih desetak minuta... kad sam provalio da nas gleda ona popi.z.dela i krenula napolje i tako... ochekivano...

razgovor je isao otprilike u ovom pravcu...

"Pa yebao si je pred mojim ocima"
"jesam... yebao sam je... jesam... al ajd da se zadrzimo oko te reci... yebao....
nju sam yebao.... tebe volim" i slozio najozbiljniju facu mogucu....

Izvini sto pitam, ali - ti to ozbiljno? :roll:
 
Snezna_kraljica:
d1:
pa nista....

uhvatila me u krevetu sa devojkom i gledala dobrih desetak minuta... kad sam provalio da nas gleda ona popi.z.dela i krenula napolje i tako... ochekivano...

razgovor je isao otprilike u ovom pravcu...

"Pa yebao si je pred mojim ocima"
"jesam... yebao sam je... jesam... al ajd da se zadrzimo oko te reci... yebao....
nju sam yebao.... tebe volim" i slozio najozbiljniju facu mogucu....

Izvini sto pitam, ali - ti to ozbiljno? :roll:

I ja sam pomislila da je to prepricavanje scene nekog Americkog filma
 
On mene nije, ja njega jesam...
I bilo je slično kao što reče Edi... Nisam ih baš gledala 10 min; ali mi jeste rekao - tebe volim, ona mi je samo pušila :roll: :lol: Nismo se čak ni yebali...
Nismo stigli, prekinula si nas :idea:
Izgovor - napala me; nisam mogao da je odbijem :roll:

Eh, I ovo Sunce... izgleda ceo NS vara :(
A posle svašta pričaju o lalama :lol:
 
mackica ns:
On mene nije, ja njega jesam...
I bilo je slično kao što reče Edi... Nisam ih baš gledala 10 min; ali mi jeste rekao - tebe volim, ona mi je samo pušila :roll: :lol: Nismo se čak ni yebali...
Nismo stigli, prekinula si nas :idea:
Izgovor - napala me; nisam mogao da je odbijem :roll:

Eh, I ovo Sunce... izgleda ceo NS vara :(
A posle svašta pričaju o lalama :lol:
Da ne bude zabune, da je hteo ozbiljno, mogao je da je spreči. Ali, ima luda koje su u stanju da te provociraju samo da te dobiju, i ne prezaju ni od onih naj gorih reči koje udaraju na mušku sujetu. Ako je dovoljno jak psihički može da prebrodi provokacije. Zamisli, samo npr: šta je ribice, mala te svezala, pa neće da ti se digne, nesmeš cupi, kakav si ti muškarac, usro si se a, da ti nije mali pa se još i ne diže. i sl. Znači, mnogi bi je pocepali iz čistog inata. Ali ima i onih koji će se samo folirati i pravdati na tu kartu, pa sada ti budi pametna. :!: :wink:
 
mackica ns:
On mene nije, ja njega jesam...
I bilo je slično kao što reče Edi... Nisam ih baš gledala 10 min; ali mi jeste rekao - tebe volim, ona mi je samo pušila :roll: :lol: Nismo se čak ni yebali...
Nismo stigli, prekinula si nas :idea:
Izgovor - napala me; nisam mogao da je odbijem :roll:

Eh, I ovo Sunce... izgleda ceo NS vara :(
A posle svašta pričaju o lalama :lol:


STA SI TIME HTELA DA KAZES? :?:
 
Ko nije prevario nekog - nije shvatio koliko ga voli, ko nije izgubio nekog - nije razumeo koliko mu znači, ko nije povratio izgubljeno - nije naučio kako da čuva,
ko nije iskusio - glupo je da o tome govori
kome je sve ovo uspelo da se dogodi - ne želi ni da se seća a kamoli da o tome priča

:wink:
 
majcheki:
Ko nije prevario nekog - nije shvatio koliko ga voli, ko nije izgubio nekog - nije razumeo koliko mu znači, ko nije povratio izgubljeno - nije naučio kako da čuva,
ko nije iskusio - glupo je da o tome govori
kome je sve ovo uspelo da se dogodi - ne želi ni da se seća a kamoli da o tome priča

:wink:

:D
zato ja cutim :oops:
 

Back
Top