Ljudi izgubi PERTIZAN od MARSEJA 3:0

Ma ne bi mi ni izgubili da im sudija nije pomogao vise puta(izvukli bi nereseno :lol: )!
Ali Real je majka,samo molim boga da im ne damo gol,jaooo kad nas onda uhvate :(
Ovako ce se barem sazaliti pa mislim da vise od dva komada necemo dobiti. :) Sto je ipak za slavlje!
Ali bole nas uvo barem cemo se para namlatiti i igramo sa najboljim timovima u svetu a ne ona nasa mrtva liga,samo jos da Taribo i ekipa dobro ocetkaju Zidara i ostale.....pardon,Zidana......da ih malo proteraju kroz spalir ko sto je Sirer prosao i bice super fudbal! 8)
 
Leka:
Ma ne bi mi ni izgubili da im sudija nije pomogao vise puta(izvukli bi nereseno :lol: )!
Ali Real je majka,samo molim boga da im ne damo gol,jaooo kad nas onda uhvate :(
Ovako ce se barem sazaliti pa mislim da vise od dva komada necemo dobiti. :) Sto je ipak za slavlje!
Ali bole nas uvo barem cemo se para namlatiti i igramo sa najboljim timovima u svetu a ne ona nasa mrtva liga,samo jos da Taribo i ekipa dobro ocetkaju Zidara i ostale.....pardon,Zidana......da ih malo proteraju kroz spalir ko sto je Sirer prosao i bice super fudbal! 8)

ma nego bre namlatili su 15 miliona e znas li koja je to lova za tim koji umire iz mrtvih je dosao i igra covjece sa najboljim na svijetu pa sta i da zadnji u ligi sampiona budemo bicemo 32 u evropi zar i to nije uspjeh a sigurno ce bit i gorih od partizana.
 
Chan Shaolin Si:
JOVANA77:
kad bi se bar dokopali treceg mesta pa da idemo u kup uefa.....................

daj boze ja sam optimista i nadam se da hoce bolji smo od marseja smijem glavu da dam ali partizan se malo prepao ipak nije lako nakon topliko godina nastupat u najjaci evropski kup.

ma dace Bog. mada posle onoga sinoc moramo da se pitamo da li ce dati sudije.
 
Mogao je i bod doci iz Marseja i sa igracem manje da je "kapiten" pogodio okvir od 7 i nesto metara sa 5 metara, i da Partizan ima "normalnog" golmana, pa tek onda sdiju manje nervoznog.
Da ne spomiljem sta bi bilo da nas je bilo 11-orica. Mislim da bi mozda mogli i do pobjede. Remi minimum.
U Bg moraju i mogu dobiti-pa gledali ste utakmicu!
Kup Uefa ne gine.

Pozdrav svim navijacima PARTIZANA!
 

Back
Top