Sony DSC-S80 zbog kog cu da se ubijem !!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Sony DSC-S80 zbog kog cu da se ubijem !!!

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Sony DSC-S80 zbog kog cu da se ubijem !!!

Skoro sam dobio svoj prvi digitalac, navedeni model sony-ja od brata iz slovenije. koshtao je oko 280 evra + MemoryStick Pro 256MB (nije poznata cena)...

E, sad, taj aparat bezbedno dodje do mene, i isprobavam ga nekih 5 dana, a onda..!! Keva ga je ispustila dok je bio ukljuchen i objektiv izvuchen. pao je na neki itison valjda, i to tachno udario objektivom o tlo. Sad je on zaglavljen i ne moze da se uvuche.

Dam ga jednom choveku, on ga odnese u bg (u neki sonijev servis(valjda)), posle sedam dana kazu mi da ce popravka da koshta oko 300 EVRA !!! Skuplje nego ceo aparat !! (slomljeni su neki zupchanici(opet valjda)) I shta sad ??

Jedno vreme sam ocajavao, pa sam dosao na ideju da pitam ovde:
    - Da li igde mogu da ga popravim za manje pare? Poshto je jeftinije da kupim novi, dao bih ga i nekom neovlashcenom serviseru da pokusha, bolje nego da skuplja prashinu i da me podseca na lepih 5 dana s njim...

Plz dajte mi neku ideju, savet, bilo shta poshto nema shanse da kupim novi aparat (samo da ga ponovo dobijem )

Zainteresovan član Punisher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Uh, bas nemas srece. Nemogu ti savjetovati nista, mislim da mu nema popravke, to sto su ti oni rekli cjenu od 300 E meni se cini da bi ti za te pare jednostavno dali novi aparat, nebi se ni trudili da ga opravljaju ili bi ga mozda opravili i zadrzali za sebe. Digitalci su vrlo osjetljivi.

Moj CANON A75 je padao jedno 5-6 puta, jednom prilikom na sljunkovitoj plazi ali srecom samo poneka ogrebotina. Radi kao sat

Prihvati kvar kao nesto sto se moralo desiti, sudbina, kupi CANON i uzivaj, neces se pokajati

Slične teme

1. Sacu se ubijem
    Autor Peruzzi u forumu Programiranje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.07.2007., 13:35
  2. HOCU DA SE UBIJEM....
    Autor -HUGH HEFNER u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 21.05.2007., 22:05
  3. dal da se umijem il da se ubijem...
    Autor ariela u forumu Žene
    Odgovora: 30