KAKO SMUVATI TIPA(RIBU) PREKO FORUMA I ZALJUBITI SE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam , ali se desilo jednoj ribi koja se dopisivala samnom ! I dalje se dopisujemo (oko 1,5 god.)! Najbolje je to sto smo i ja i ona prvi i jedini put posetili poljubac.com ( ja se uclanio , a ona me pronasla ), bilo je vise radi zabave i nagovora prijatelja .
I tako ... ja je jako postujem ( iako smo razlicite vere ). Nismo se nikad videli uzivo , samo preko slika ( a zelja za live kontaktom i dalje postoji )!
Toliko o web intimi ! :)
 
Neva:
Jel to obavezno mora biti tek posto vidis neciju fotku :?: Mozda je bolje da se prvo " zaljubis" u njegovu/ njenu licnost, pod uslovom da iskreno pise i da iz postova mozes shvatiti karakter te osobe! :D

U svakom slucaju tu osobu idealizujes tako da je razocarenje neminovno.
'Shvatiti' neciji karakter preko neta :? a ja mislila za sebe da sam naivna :shock:
 
Neva:
Jel to obavezno mora biti tek posto vidis neciju fotku :?: Mozda je bolje da se prvo " zaljubis" u njegovu/ njenu licnost, pod uslovom da iskreno pise i da iz postova mozes shvatiti karakter te osobe! :D

U mom licnom slucaju ...devojka se zaljubila u mene ( tj. moj karakter i ostalo ) , pa tek posle smo jedva pristali na slike ( posle 6 meseci ludog dopisivanja ) , ...a tek kad je videla moje slike ...
desio se vrhunac idealizovanja !
meni se ona isto svidela , ali nije bila bas onakva kakvom se predstavljala , ali skroz ok.
 
????:
Baš me interesuje, kako?

Kako se zaljubiti? :shock: Pa valjda se ili zaljubiš ili ne, otkad za to postoji recept? :roll:

Kako smuvati nekog na forumu? Pa zavisi koga. :lol: Neke lako, a neke nikako.

Samo pitam se šta će ti to. Na forumu vidiš eventualno sliku i nešto malo teksta i to je sve što znaš o nekoj osobi. Siromašna dvodimenzionalna predstava o nekome, a ljudi nisu dvodimenzionalni. Ako misliš da si se zaljubio-la u nekog forumaša, velike su šanse da ćeš se razočarati već pri prvom susretu. Baš zbog te idealizacije. Suviše malo znaš o toj osobi i imaš mnogo prostora da dovršavaš sliku onako kako se tebi sviđa. A ta tvoja konačna slika ti se neće poklopiti sa onim što ćeš videti.

Batali te gluposti i izađi iz sobe, pa se lepo zaljubi u stvarnom svetu :!:
 
Jednostavno ti se necija slova slova svide ili ne svide. Pa onda razmisljas u kom je ona fazonu sta prolazi kroz njenu glavu...i ako previse mnogo mislis na nekog...e onda si prolupao. Steknes neki osecaj bliskosti i razumevanja prema nekom.

Naravno da ti se to sve odrazava zeljom da nekoga bolje upoznas, pa i u realnosti.

A mislim da je forum bas dobro mesto da vidis kakav je ko u mozgu. Mnogo bolji od chata jer tamo pratis samo vasu 1 na 1 komunikacuju, a u realnosti si cesto ponesen i nekim drugim elementima i aspektima pa na mozak ne obracas paznju previse.

No kako smuvati - jedino u rl-u. Od kuckanja nema selameta. Znaci pozovi je\ga na pice ili na bilo sta drugo...i ako je zainteresovan\na onda ce i on\ona doci. Pa dalje vec kakvu glupost napravite. Pozitivnu ili negativnu.

Ako se on\ona svidja tebi i obrnuto, to je sve ok.
 
storm cloud:
????:
Baš me interesuje, kako?

Kako se zaljubiti? :shock: Pa valjda se ili zaljubiš ili ne, otkad za to postoji recept? :roll:

Kako smuvati nekog na forumu? Pa zavisi koga. :lol: Neke lako, a neke nikako.

Samo pitam se šta će ti to. Na forumu vidiš eventualno sliku i nešto malo teksta i to je sve što znaš o nekoj osobi. Siromašna dvodimenzionalna predstava o nekome, a ljudi nisu dvodimenzionalni. Ako misliš da si se zaljubio-la u nekog forumaša, velike su šanse da ćeš se razočarati već pri prvom susretu. Baš zbog te idealizacije. Suviše malo znaš o toj osobi i imaš mnogo prostora da dovršavaš sliku onako kako se tebi sviđa. A ta tvoja konačna slika ti se neće poklopiti sa onim što ćeš videti.

Batali te gluposti i izađi iz sobe, pa se lepo zaljubi u stvarnom svetu :!:
Potpuno si u pravu posebno za ono "zavisi koga" :D
 
za pocetak nemoj da napustas "real time" i utociste trazis u cyber svetu...mislim, da li chatovanje, forum, dokucavanje pp-ovima ili tako nesto moze da zameni klasican kontakt, muvanje, pricu ili smekanje? tacno je , na netu se moze sresti cool,lepa i pametna osoba, ali dok to ne provalis, prodje dosta vremena dok u stvarnom svetu ( od koga nesigurni beze ) takve stvari se odmah vide....iskreno, ja volim "real time", tu sam dobar, net mi sluzi samo za surfovanje..... 8)
 
GoldenLady:
Neva:
Jel to obavezno mora biti tek posto vidis neciju fotku :?: Mozda je bolje da se prvo " zaljubis" u njegovu/ njenu licnost, pod uslovom da iskreno pise i da iz postova mozes shvatiti karakter te osobe! :D

U svakom slucaju tu osobu idealizujes tako da je razocarenje neminovno.
'Shvatiti' neciji karakter preko neta :? a ja mislila za sebe da sam naivna :shock:
Neko možda i misli da je shvatio nečiji karakter i još po nešto pa napravi sledeći korak pa se i upozna i tako to krene..."ljubav" ili je taj očajan do te mere da tako traži partnera za već neke druge stvari...
 
HEMI 426:
za pocetak nemoj da napustas "real time" i utociste trazis u cyber svetu...mislim, da li chatovanje, forum, dokucavanje pp-ovima ili tako nesto moze da zameni klasican kontakt, muvanje, pricu ili smekanje? tacno je , na netu se moze sresti cool,lepa i pametna osoba, ali dok to ne provalis, prodje dosta vremena dok u stvarnom svetu ( od koga nesigurni beze ) takve stvari se odmah vide....iskreno, ja volim "real time", tu sam dobar, net mi sluzi samo za surfovanje..... 8)
AHAAA........ :shock:
 
mens:
HEMI 426:
za pocetak nemoj da napustas "real time" i utociste trazis u cyber svetu...mislim, da li chatovanje, forum, dokucavanje pp-ovima ili tako nesto moze da zameni klasican kontakt, muvanje, pricu ili smekanje? tacno je , na netu se moze sresti cool,lepa i pametna osoba, ali dok to ne provalis, prodje dosta vremena dok u stvarnom svetu ( od koga nesigurni beze ) takve stvari se odmah vide....iskreno, ja volim "real time", tu sam dobar, net mi sluzi samo za surfovanje..... 8)
AHAAA........ :shock:
Pimp čini mi se da se mens neslaže sa tabom. Možda to ima neke veze sa onom vožnjom u kabriuuuuu..
 
mens:
HEMI 426:
za pocetak nemoj da napustas "real time" i utociste trazis u cyber svetu...mislim, da li chatovanje, forum, dokucavanje pp-ovima ili tako nesto moze da zameni klasican kontakt, muvanje, pricu ili smekanje? tacno je , na netu se moze sresti cool,lepa i pametna osoba, ali dok to ne provalis, prodje dosta vremena dok u stvarnom svetu ( od koga nesigurni beze ) takve stvari se odmah vide....iskreno, ja volim "real time", tu sam dobar, net mi sluzi samo za surfovanje..... 8)
AHAAA........ :shock:
Pimp čini mi se da se mens neslaže sa tabom. Možda to ima neke veze sa onom vožnjom u kabriuuuuu....
 
????:
mens:
HEMI 426:
za pocetak nemoj da napustas "real time" i utociste trazis u cyber svetu...mislim, da li chatovanje, forum, dokucavanje pp-ovima ili tako nesto moze da zameni klasican kontakt, muvanje, pricu ili smekanje? tacno je , na netu se moze sresti cool,lepa i pametna osoba, ali dok to ne provalis, prodje dosta vremena dok u stvarnom svetu ( od koga nesigurni beze ) takve stvari se odmah vide....iskreno, ja volim "real time", tu sam dobar, net mi sluzi samo za surfovanje..... 8)
AHAAA........ :shock:
Pimp čini mi se da se mens neslaže sa tabom. Možda to ima neke veze sa onom vožnjom u kabriuuuuu....

mlako, mlako.... 8)
 
mens:
????:
mens:
HEMI 426:
za pocetak nemoj da napustas "real time" i utociste trazis u cyber svetu...mislim, da li chatovanje, forum, dokucavanje pp-ovima ili tako nesto moze da zameni klasican kontakt, muvanje, pricu ili smekanje? tacno je , na netu se moze sresti cool,lepa i pametna osoba, ali dok to ne provalis, prodje dosta vremena dok u stvarnom svetu ( od koga nesigurni beze ) takve stvari se odmah vide....iskreno, ja volim "real time", tu sam dobar, net mi sluzi samo za surfovanje..... 8)
AHAAA........ :shock:
Pimp čini mi se da se mens neslaže sa tabom. Možda to ima neke veze sa onom vožnjom u kabriuuuuu....
ima i više od toga.... pa uskoro možemo očekivati neku drugu temu da se i o tome malo prodiskutuje.....može?

mlako, mlako.... 8)
 
nesons:
Neva:
Jel to obavezno mora biti tek posto vidis neciju fotku :?: Mozda je bolje da se prvo " zaljubis" u njegovu/ njenu licnost, pod uslovom da iskreno pise i da iz postova mozes shvatiti karakter te osobe! :D

U mom licnom slucaju ...devojka se zaljubila u mene ( tj. moj karakter i ostalo ) , pa tek posle smo jedva pristali na slike ( posle 6 meseci ludog dopisivanja ) , ...a tek kad je videla moje slike ...
desio se vrhunac idealizovanja !
meni se ona isto svidela , ali nije bila bas onakva kakvom se predstavljala , ali skroz ok.
ima ovde još sa iskustvom na tu temu izgleda....neznam koliko je trajalo dopisivanje ali do vrhunca se stiglo... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top