pitanje

health

Početnik
Poruka
6
sta biste pomislili kada bi vas devoka lupila ruzom po zadnjici i prokomentarisala sa 'nisam mogla da odolim'
?
da objasnim malo, u plesnoj skoli smo vezbali neku tacku sa plasticnim ruzama, ona sa njenim partnerom stoji iza mene, i tako iz cista mira po dupetu.
meni je svasta palo na pamet, tipa - zeli me , samo oj se svidjam, cefnulo joj se, ...
Sta mislite sta je noj bilo u glavi?
:?:
 
health:
sta biste pomislili kada bi vas devoka lupila ruzom po zadnjici i prokomentarisala sa 'nisam mogla da odolim'
?
da objasnim malo, u plesnoj skoli smo vezbali neku tacku sa plasticnim ruzama, ona sa njenim partnerom stoji iza mene, i tako iz cista mira po dupetu.
meni je svasta palo na pamet, tipa - zeli me , samo oj se svidjam, cefnulo joj se, ...
Sta mislite sta je noj bilo u glavi?
:?:

Kao iskusni macho frajer i sve tako to mogu da ti kazem da se ne zaleces, ne mora to nista da znaci, ali ako ti se svidja kreni u akciju, zoves je na kafu i tako to, i vadi sa na to sto te lupila, i sl. kao malo se i ti pravi lud, pa sta sad, ako te iskulira :arrow: osmeh, i nista. Sve kao pre.

Moras malo da se opustis, to zene vole a ne tako da si smota i sav zbunjen, ... sad vec kenjam.
 
health:
sta biste pomislili kada bi vas devoka lupila ruzom po zadnjici i prokomentarisala sa 'nisam mogla da odolim'
?
da objasnim malo, u plesnoj skoli smo vezbali neku tacku sa plasticnim ruzama, ona sa njenim partnerom stoji iza mene, i tako iz cista mira po dupetu.
meni je svasta palo na pamet, tipa - zeli me , samo oj se svidjam, cefnulo joj se, ...
Sta mislite sta je noj bilo u glavi?
:?:

I ja pleshem.. daj, bre, lupanje po guzi.. - to je tako normalno. Lupish ga da bi ga pecnuo, izazivao, zezao se, pokazao da si super rasplozhen, ali ne, zaboga, ne da bi te on pozvao da izadjete!!
Ispravka - sem ako imate po 13 godina..
Shta kad devojka pljesne drugu devojku?! Nije to valjda da bi jedna drugoj osetile guzu! Ima ih i sa velikim, i sa malim i sa slatkim i sa mlitavim.. mislish da se i one na taj nachin muvaju??
 
health:
sta biste pomislili kada bi vas devoka lupila ruzom po zadnjici i prokomentarisala sa 'nisam mogla da odolim'

uuuu bas me zeli
sta ste to vezbali majke ti
pa na plesu su opusteni ljudi osim ako nisu skenja.ni jer su ruzni pa se onda zezaju
 
To ne mora ama bas nista da znaci! Ja kada sam bio u srednjoj imao sam 2-3 drugarice koje su redovno nas nekoliko stipkale i udarale po dupetu. Mi smo svi to kapirali kao zezanje.
Mada opet...mozda je kod tebe druga situLacija.
 
PLESsitnihDEMONA:
Zao mi je brate...trebao si da ides u moju skolu,pa da te ribe hvataju za dupe svaki dan. :D A sto su ponekad znale da ustinu...uffff!

Ili u moju... 8)
To je kod mene cesta pojava, naravno samo probrani(kao ja... hehehe) imaju tu privilegiju da budu stipnuti za guzu... I naravno to se shvata kao zezanje.
 
health:
sta biste pomislili kada bi vas devoka lupila ruzom po zadnjici i prokomentarisala sa 'nisam mogla da odolim'
?
da objasnim malo, u plesnoj skoli smo vezbali neku tacku sa plasticnim ruzama, ona sa njenim partnerom stoji iza mene, i tako iz cista mira po dupetu.
meni je svasta palo na pamet, tipa - zeli me , samo oj se svidjam, cefnulo joj se, ...
Sta mislite sta je noj bilo u glavi?
:?:
Mislim smesno!
Devojka samo misli da imas dobru zadnjicu a ti vidi sta ces...
Kako je to vreme doslo...zivimo u demokratiji a ne mosemo da iskazemo svoje misljenje...
Samo napred...
 
Ma samo joj reci :"Gde udarac-tu poljubac!!" :wink:


P.S.Ja bih pala na ovakvu gloopost,ali ne smatram sebe za normalnu osobu,tako da,ako mislish da nije bash normalna-samo napred ;) :lol:
 
health:
sta biste pomislili kada bi vas devoka lupila ruzom po zadnjici i prokomentarisala sa 'nisam mogla da odolim'
?
da objasnim malo, u plesnoj skoli smo vezbali neku tacku sa plasticnim ruzama, ona sa njenim partnerom stoji iza mene, i tako iz cista mira po dupetu.
meni je svasta palo na pamet, tipa - zeli me , samo oj se svidjam, cefnulo joj se, ...
Sta mislite sta je noj bilo u glavi?
:?:

U tome je kljuc TEBI je svasta palo na pamet...Moras da prihvatis da djevojke nekad BEZ razmisljanja urade neke stvari...bez razmisljanja i bez daljnjih objasnjenja i bez skrivenih poruka.
ona je tebe "iz cista mira" klepila po dupetu jer joj se cefnulo...eto, bio si blicu a ona se zezala...nemoj da ispadnes saban i da se zaleces da je zbog jednog klepa ruzom pozivas na izlazak...
 
mammy:
U tome je kljuc TEBI je svasta palo na pamet...Moras da prihvatis da djevojke nekad BEZ razmisljanja urade neke stvari...bez razmisljanja i bez daljnjih objasnjenja i bez skrivenih poruka.
ona je tebe "iz cista mira" klepila po dupetu jer joj se cefnulo...eto, bio si blicu a ona se zezala...nemoj da ispadnes saban i da se zaleces da je zbog jednog klepa ruzom pozivas na izlazak...
Da, ovo je vrlo verovatno.
 

Back
Top