Nas forum...ponekad i tuzan...

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
V

Vragolasta Amfibija

Gost
Ovde smo...danima...

Ovo je divno mesto...srecemo se,caskamo,smejemo se,sanjamo,mislimo jedan o drugom,zelimo i ludiramo...utiskujemo svaki dan nesto novo.

Ali...koliko vas je puta na forumu nesto stvarno dotaklo,rastuzilo,rasplakalo,zamislilo...forumasi dolaze i odlaze sa svojim problemima i radostiima.Neki i u bukvalnom smislu.

Mene je najvise pogodila vest i topic :Poslednji pozdrav za Margot...dugo sam razmisljala,plakala,jedna od tema na forumu zbog koje se misli o zivotu...
 
Vragolasta Amfibija:
Ovde smo...danima...

Ovo je divno mesto...srecemo se,caskamo,smejemo se,sanjamo,mislimo jedan o drugom,zelimo i ludiramo...utiskujemo svaki dan nesto novo.

Ali...koliko vas je puta na forumu nesto stvarno dotaklo,rastuzilo,rasplakalo,zamislilo...forumasi dolaze i odlaze sa svojim problemima i radostiima.Neki i u bukvalnom smislu.

Mene je najvise pogodila vest i topic :Poslednji pozdrav za Margot...dugo sam razmisljala,plakala,jedna od tema na forumu zbog koje se misli o zivotu...

Jedina vest koja je i mene pogodila i to bas dobro. Pa samo nedelju ili dve dana mozda pre toga smo razmenile pp. Zastrasujuce.
 
Vragolasta Amfibija:


Ali...koliko vas je puta na forumu nesto stvarno dotaklo,rastuzilo,rasplakalo,zamislilo...forumasi dolaze i odlaze sa svojim problemima i radostiima.Neki i u bukvalnom smislu.


Dotaklo me je milion puta, al' u poslednjih par meseci, vala bas nista! :?
Forum je bio mnooogo inspirativniji, sta se desilo, ne znam. Nedostaje mu energija i ideje, teme su glupave do zla boga. Uf! :(
 
Divlja, BRE, to kad su te konačno prihvatili! :lol:
Idi bre izađi nekom na crtu, šta se smaraš! :lol: :lol:

Meni je ok, za razbibrigu,
osim ovo sa Margott

e, do kraja je intrigantna
jel ONA bila diler duše? Ubeđena sam da jeste.
Zamisli stravu kad znaš da ti vreme ističe
i onda uzmeš taj nik
diler duše...:shock:

Calimero, šta je to tako decidirano dvaput bilo? :D
 
I osmeha...
3.gif

Ludosti
23.gif

Svadje
24.gif

Postovanja
30.gif

Ljubavi
7.gif

Druzenja
25.gif

Tuge
17.gif


...Forum je zaista mali Svet!
 
anakin:
Vragolasta Amfibija:


Mene je najvise pogodila vest i topic :Poslednji pozdrav za Margot...dugo sam razmisljala,plakala,jedna od tema na forumu zbog koje se misli o zivotu...


a ti si toliko dobro poznavala Margott da ti je bas tesko palo...
sta se foliras?

Ja sam se sukobio sa Margot ali me je zaista pogodilo kada sam cuo za njenu smrt i od cega je bolovala. Tek tad sam shvatio koliko sam bio necovek i koliko sam bio plitak, koliko sam gresio i kolika sam budala ispao. Prema njoj sam oduvek imao postovanje (svojim odonosom je navodila ljude da je mrze ali nikada nisam imao takvih emocija prema njoj jer sam nekako osecao da se iza takvog nastupa krije jedna potpuno drugacija osoba) jer je bila borac i svoje bitke je vodila CASNO I POSTENO (pa sta god svi vi drugi o tome mislili) i imala je OGROMNO ZNANJE o ljudima i njihovim motivima. I jos nesto, mislim da je to bila osoba sa ubedljivo najvecim smislom za sarkastican humor koju sam ikada imao prilike da upoznam (preko net-a, nisam je sreo licno). Posle saznanja o njenoj smrti iznenadio sam se, zaprepastio, osetio zaljenje i verovatno je tada trebalo da zaplacem - sto nisam uradio (ne placem vec godinama). Pomislio sam na to kolika je VOLJA potrebna da neko u njenoj situaciji ima TOLIKO SNAGE DA SE BORI sa citavom bulumentom "srecnih"(jer su zdravi!) maminih i tatinih p l a c i p i c k i (od kojih ni ja nisam bio daleko) i da toliko prkosi svemu sto ju je snaslo ironijom sudbine. Mislim da je to bila UBEDLJIVO NAJHRABRIJA OSOBA KOJU SAM IKADA UPOZNAO (preko net-a), osoba koja je osecala ogroman strah zbog svega, ali koja nije nikome dozvolila da to primeti, cak ni da zna. Sad, kad razmisljam o njoj, zaista se osecam neprijatno zbog mog "teranja inata i pokazivanja snage" na samom pocetku mog forumovanja. SRAMOTA ME JE MOG POSTUPKA. Sta god mislio o sebi, koliko god toga da sam prosao i pregurao preko glave i ostao "cist", "svoj" i samostalan (i "platio" i dalje "placam" veliku cenu svoje slobode - sto je MOJ IZBOR), ta ista Margott mi je pokazala koliki sam (bez obzira na sve sto sam prosao) u stvari PACER i FOLIRANT, koliko sam i dalje PLITAK po nekim pitanjima, i koiko mi je neopravdano narasla sujeta posle izvojevanih pobeda za svoju samostalnost. Najvise puta sam se iskreno nasmejao (onako - do yaya) njenim sarkasticnim komentarima mnogim calnovima foruma. Nije imala dlake na jeziku i "gadjala" je pravo u "centar" (i bila najbolji "strelac" na forumu sto se toga tice).
Posle svega, mogu samo da ponovim reci Krvoloka:

POSTOVANJE MARGOTT

Neka ti je laka zemlja, kad vec zivot nije bio.
 
Nisam poznavala Margott licno,niti sam ikad razmijenila neku rijec s njom ovde na forumu,ali me je ipak nesto pogodilo kad sam cula da je umrla...Bio je jos jedan slican slucaj na tinejdzerima,ali to je ipak ,srecom,bilo samo tinejdzersko zezanje,mada me je i tad nesto natjeralo da se zamislim,iako ,naravno,jos manje poznajem osobu o kojoj je bilo rijec...Nekako,ne mozes da zamislis da neko odavde moze da umre... :roll: A to je moguce...A ti i dalje citas njegove poruke,koje su ostale u "zivotu"...Cudan osjecaj...Ne znam ,ne mogu to bas da objasnim...i nije patetika uopste...
 
:shock: Vragolastu rastuzilo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

2?

stvarno bi mogli da osnujemo neku religiju bez patetike :idea: Evo ti ces da nam budes vrhovni zapovednik, a ja (zasad jedino ja) cu biti tvoj ponizni sluga, i ako kazem nesto pateticno ti me slobodno sibaj :cry:


btw. ljudi stalno umiru, zar je to nesto cudno :?:
 
e [to me ovo smara u veyi s umiranjem
to, o pokojniku sve najlep[e
meni j estvarno \ao nje i svega
ali NIJE uvek bila u pravu
a sarkayam nije osobina DOBRIH (kako neko rece) nego gnevnih ljudi

to što nije imala dlake na jeziku je jedan SUROVI talenat
al i život (smrt) beše surova...

najdublje poštovanje Margott,
naravno

al bez preterivanja o "dobroti"
ispravnost, možda i to samo ponekad, neka čudna isključiva i elitistička - nehumana i rigidna (odabrani znaju zašto, ja ne)... ali dobrota....
bilo kako bilo, otišla je NAŠA Margott
ali da li anđeo ili je to mentalitetska stvar....
bre, sad bi vas napljuvala da ste krave i palčip.ičke :lol:
 
Pa potpuno je normalno da covek kad cuje da je neko umro i to jos mlad bude pogodjen. Smrt nas sve pogadja, jer smo to mogli da budemo mi ili nama neko drag. Ali nismo. I tu je sustina-svo zaljenje je neka vrsta olaksanja sto nismo mi u pitanju.
Drugo je kad smo osobi bliski i kada je ona nas prijatelj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top