stolar
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: stolar

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano stolar

DA li negde u Beogradu moze da se nadje stolar ili neka firma za izradu kuhinje i plakare po meri, a da je povoljan i da ne trazi pare unapred?

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Uz malo truda i znanja napravite je sami, većina prodavaca će vam izrezati ivericu,medijapan ili neki drugi materijal po mjeri za sitne pare. nedavno sam U OBI-ju vidio radnu ploču od 4m za 30 evra...

Aphroditi
    Guest

Podrazumevano

Sve je to lepo, ali ja bih rekla da u Beogradu jos uvek nema OBI-ja.

Poznat zainteresovana (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano

Nema OBI, ali ima 'Crvena jabuka' dole, na početku Cvijićeve, iznad 'Zlatnog Petka', i na još par mesta u gradu, kao i 'stolari' (zaboravih naziv firme) na pijaci Vidikovac, pa na Tošinom bunaru... i drugi. Odneseš dimenzije elementa (papirče) kod njih, izabereš materijal i boju na uzorcima, oni to ubace u komp (jer su dimenzije ploča različite u zavisnosti od vrste materijala), naprave šemu i predračun, pa ti odluči...
    Samo, treba unapred vrlo pažljivo izmeriti i uklopiti kod kuće šta se traži, da ne bude posle zez. :wink:
    E, da, kod nekih dolaze i majstori da to uklope na licu mesta, a kod nekih ne. U principu, zavisi kako se dogovoriš, a i ako malo više platiš...

Poznat zainteresovana (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    147

Podrazumevano

Setila sam se, na Vidikovcu je 'EuroHrast'.

Zainteresovan član maksily (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

meni je majstor skoro namestao kuhinju i verovali ili ne na kraju sam ga dohvatila s kisobranom jer se zezao do mile volje 3 meseca jer je video da moj muz gleda tv za sve to vreme, pa mi je jedan elemnt naginjao na plavo, jedan na zeleno, a jedan na ljubicasto, prica i lazi dok ja nisam dohvatila srafciger i pred majstorom skinula sva vrata i rekla ovo kaci tvojoj zeni a meni donesi ono sto sam platila, posle je pretio i reko da ce sve da mi skine i da mi ne da pare, al kad je video kisobran sve je bilo na mestu za dan.
    E druga je prica bila kod moje sestre, ona je s muzem otisla u tihos cinimi se i odabrala sve, tamo negde na zrenjaninskom putu su isekli parcice, probusili rupe i kuci smo svi slozno slagali i sklapali i bilo je gotovo za 3 dana. I ako upropastis bar si sam upropastio!
    Ma nije uopste tesko!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •