Paznja i komplimenti
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Paznja i komplimenti

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Paznja i komplimenti

Sinoc na TV-u emisija o prostituciji...
    U program se javlja decko koji se predstavlja kao zigolo... Krece tu neka prica, bla, bla...
    Voditelj:Sta vi pruzate zenama?
    Zigolo:Ono sto ne dobijaju od muza.
    Voditelj:Ali, sta to?
    Zigolo:KOMPLIMENT...

Njegov odgovor duboko me je zamislio...
    Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?

CaLiMeRo
    Guest

Podrazumevano

Eh, verbalne komplimente ne volim...
    Sem od ljudi koji me poznaju sto godina,
    i za koje sam sigurna da me vole.

U vezi i prijateljstvu sam vrlo pažljiva i posvećena.
    Trudim se oko ljudi koje volim i oni to znaju, osećaju.
    Prema poznanicima sam distancirana i uzdržana.

P.S. Stepen očaja zanemarenih žena direktno je srazmeran
    uspesima raznih žigola, javnih i prikrivenih...

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Paznja i komplimenti

Citat Original postavio Gazdarica
    Sinoc na TV-u emisija o prostituciji...
    U program se javlja decko koji se predstavlja kao zigolo... Krece tu neka prica, bla, bla...
    Voditelj:Sta vi pruzate zenama?
    Zigolo:Ono sto ne dobijaju od muza.
    Voditelj:Ali, sta to?
    Zigolo:KOMPLIMENT...

Njegov odgovor duboko me je zamislio...
    Koliko vremena, paznje, komplimenata posvecujete partneru? Pogotovo ako se radi o dugogodisnjim vezama... Koliko paznje dobijate od partnera?

Koliko se osjecate pozeljnim, zeljenim, voljenim? Koliko se oni pored vas osjecaju takvima?
    Sta je to?

Komplimenete uputjujem samo kad treba da mi da(tacnije kad molim)//

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ja njemu pruzam svu paznju (odnosno, kad nemam ispite; kad imam neke obaveze onda sam napast :? ), dajem komplimente, mazim, pazim.

A on meni nista (osim sto me mazi i pazi). Vrlo retko daje komplimente, misli da se sve podrazumeva... To me jako iritira. :?

Hocu jednog zigola!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

[quote="Snezna_kraljica"]Ja njemu pruzam svu paznju (odnosno, kad nemam ispite; kad imam neke obaveze onda sam napast :? ), dajem komplimente, mazim, pazim.

A on meni nista (osim sto me mazi i pazi). Vrlo retko daje komplimente, misli da se sve podrazumeva... To me jako iritira. :?

Hocu jednog zigola! :cry

mozda on tebi nista posto je ispitni rok!!!!

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

tolike price o zigolima, qrvama, varanjima...pa vise ljudi vara nego sto ne vara. ne postoje srecni brakovi a i oni koji deluju uglavnom su smor bar gledano spolja. meni se cini da ljudi u "srecnom" braku moraju da stagniraju, da ne bi upropastili vezu. tj da moraju da se lise mnogo toga.
    pa da li je onda brak ok resenje?
    ocigledno da nije normalno gledati jednu osobu 30 godina i biti zdrav
    sto se ljudi uopste vencavaju? najcesce kad ona zatrudni je l
    ili maltene je OK imati jednog ljubavnika-cu sa strane koja te razgali, koja je samo tvoje otkrice, prodrma te sexualno i vrati u normalu i onda si spreman-na da trpis svog supruznika koji jeste "divan" al ne mozes s njim bas svaki dan da izdrzis poludis

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Ja njemu pruzam svu paznju (odnosno, kad nemam ispite; kad imam neke obaveze onda sam napast :? ), dajem komplimente, mazim, pazim.

Hocu jednog zigola!
    evo ona.nju crkva vezuje za njega...i muchi je!!!
    a drugo sto ona mu daje komplimente uvek neke taktike u tim odnosim uvek neko razmisljanje nema direktnosti...jer se time mozda gubi odnos i sigurna luka i siguran sex (u nekom slucaju) i status u drustvu (Stttaaaaa raskinuli ste). sigurna luka, ne znam sta htedoh reci...dobijes dosadniji seks i ne upoznavanje sebe potpuno ali dobiejs i vechno spasenje. pa ti vidi

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

vec imam ponudu da budem striptizer (valjda se tako pise za musku striptizetu) ,mozda ce me primiti u jedan tri sa nekim bracnim parom (samo jos da razmotrimo ko koga tu cepa) a bogami mogao bih ladno da budem i zigolo 8)

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa je l oces
    brate imma i ja slicne misli mada nisam za striptizetu ali s nekima to da se vatam ili trojke i da pusim ne znam. kao lose je ali ne osecas da je loshe ha, samo su ti rekli

ko ce mi se smejati

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

smejati oce kad ne znas a trojke je mnogo tesko, pogotvou posle porodjaja, a nemam ni benzina

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio loop
    smejati oce kad ne znas a trojke je mnogo tesko, pogotvou posle porodjaja, a nemam ni benzina
    jao stgo si smesan. aha haha
    dobro a kad bih znala shta onda

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Skrenuli ste s teme... Ajmo razlaz...!

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Svo slobodno vreme posto zivimo zajedno ). Bar za sada dobijam toliko paznje da mogu da kazem da se osecam veoma voljenom, zeljenom i pre svega SRECNOM. Isto mogu da kazem i za njega, jer da nije tako, prestalo bi jedno od nas da se trudi. Koliko oboje ulazete u vezu toliko dobijete zauzvrat a mozda cak i vise.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Skrenuli ste s teme... Ajmo razlaz...!
    nismo. mene ponovo ignorisu, navikli su da se kurce kako nekog ne citaju jer je glu0pav
    \

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da... Bojim se da ljudi cesto upadnu u zamke svakodnevice i uljuljkani u kolotecinu prosto prestanu jedni drugima da posvecuju paznju...

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio zunam
    mozda on tebi nista posto je ispitni rok!!!!
    Pa njemu nije, a sta se njega tice moj ispitni rok!

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio ?
    evo ona.nju crkva vezuje za njega...i muchi je!!!
    a drugo sto ona mu daje komplimente uvek neke taktike u tim odnosim uvek neko razmisljanje nema direktnosti...jer se time mozda gubi odnos i sigurna luka i siguran sex (u nekom slucaju) i status u drustvu (Stttaaaaa raskinuli ste). sigurna luka, ne znam sta htedoh reci...dobijes dosadniji seks i ne upoznavanje sebe potpuno ali dobiejs i vechno spasenje. pa ti vidi
    Ja NISTA ne radim proracunato.
    Cvrkucem iz LICNE potrebe. I jer tako osecam.

Sta, zarad spasenja ne smes davati komplimente ljudima?
    E, nekad pises tako nerazumljivo.. Ili ja nemam zivaca da se potudim da te razumem..

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

U dugim vezama se uvek izgubi malo ta potreba da se daju komplimenti. Uvek se podrazumeva - s tobom sam sto godina, naravno da te volim inače ne bismo bili zajedno; zašto to stalno ponavljati?
    A naravno da nama ženama treba ponavljati - lepa si mi, dobra si mi, volim te... ne znam koliko muškarcima treba to, sve više mi se čini da njima to ne treba. Dešava mi se i kad mu uputim neki kompliment, on odgovori - pa, znam zato i jesi sa mnom. Mislim, ok znam i ja, pa volim da čujem.

Muškarci nalaze ljubavnice zbog nedostatka sexa, žene ljubavnike zbog nedostastka pažnje.

U stvari, mislim da je suština u tome - podrazumeva se; zašto bismo trošili reči na nešto što se zna Žalosno, ali mislim da je tako

Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Da... Bojim se da ljudi cesto upadnu u zamke svakodnevice i uljuljkani u kolotecinu prosto prestanu jedni drugima da posvecuju paznju...
    Nemam ja iskustva u tim vezama, ali kad pomislim da vreme sa sobom nuzno nosi i nedostatak paznje... Ne zelim dugu vezu. :x
    Sa umiranjem paznje, umiru u osecanja... ili postaju deo te kolotecine.

Queen_
    Guest

Citat Original postavio Nina2

Svo slobodno vreme posto zivimo zajedno ). Bar za sada dobijam toliko paznje da mogu da kazem da se osecam veoma voljenom, zeljenom i pre svega SRECNOM. Isto mogu da kazem i za njega, jer da nije tako, prestalo bi jedno od nas da se trudi. Koliko oboje ulazete u vezu toliko dobijete zauzvrat a mozda cak i vise.
    Ooo, Nina, novi momenti :wink:
    Inače, volim da dajem mužu komplimente i to činim često. Vraćeno mi je istom merom, samo što on to, čini mi se, bolje radi. Uglavnom mi ne daje kompliment odmah, nego recimo uveče mi samo kaže "Danas si mi bila toliko lepa, da sam se po ko zna koji put zaljubio u tebe"

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Nemam ja iskustva u tim vezama, ali kad pomislim da vreme sa sobom nuzno nosi i nedostatak paznje... Ne zelim dugu vezu. :x
    Sa umiranjem paznje, umiru u osecanja... ili postaju deo te kolotecine.
    Ma nije bas sve tako crno...kako prostres tako legnes, kazu

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Rutina je strasno opasna... Covjek se zbog zene odrekne prijestolja, a kasnije tu istu zenu vara sa nekim potpuno nebitnim zenama...
    Umjetnost je godinama odrzavati vezu srecnom...

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio Queen_
    Citat Original postavio Nina2

Ooo, Nina, novi momenti :wink:
    Inače, volim da dajem mužu komplimente i to činim često. Vraćeno mi je istom merom, samo što on to, čini mi se, bolje radi. Uglavnom mi ne daje kompliment odmah, nego recimo uveče mi samo kaže "Danas si mi bila toliko lepa, da sam se po ko zna koji put zaljubio u tebe"
    Ma i nisu bas toliko novi, jer zivimo zajedno vec nekoliko meseci Al' sve mi se cini da ti bas hoces da ti se ispuni ona zelja koju su mi pozelela za rodjos
    Btw, to je taj uzajamni trud o kom pricam, samo tako nastavite i sve najbolje

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Rutina je strasno opasna... Covjek se zbog zene odrekne prijestolja, a kasnije tu istu zenu vara sa nekim potpuno nebitnim zenama...
    Umjetnost je godinama odrzavati vezu srecnom...
    E zato se treba boriti sa rutinom, a ne zabiti se u kucu i postati..dosadna. Isto vazi i za drugu stranu.

Slične teme

1. daje se na znanje paznja paznja
    Autor berija2 u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.11.2007., 05:52
  2. Komplimenti!
    Autor Reckless u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 15.09.2007., 15:41
  3. FLESH Pažnja Pažnja Pažnja Pažnja
    Autor davorks u forumu Web dizajn
    Odgovora: 5