Colombia
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: Colombia

Guest

Podrazumevano Colombia

Iwant to talk with someone about Tito's Regime...

My mail is angelusmagno@hotmail.com

thanks ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano KOLUMBIJA

DA LI NEKO ZNA NESTO O KOLUMBIJI SEM DA JE KOKA NACIONALNI BREND I DA IMA 6,7 STO DRZAVNIH STO PRIVATNIH VOJSKI.DALI IMA SRBA TAMO I CIME SE BAVE STA RADE I TAKO TO CUO SAM DA IMA 1 SRBIN IMA FABRIKU TEKSTILA.DALI JOS NEKO NESTO ZNA.

Početnik
    Učlanjen
    27.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: KOLUMBIJA

Reci sta te interesuje? Ako planiras kao i moji sugradjani, da se bogatis, saljes za Lisabon i te fore,zaboravi...sve ostalo je neverovatno....samo se klonis nevolje pa onda i ona tebe.

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

To je jedina zemlja gde me je strah da otputujem...Ima svega i svacega...Sto rece Midza klonis se nevolje i to je to...

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zemlja je bre zakon,voleo bi da je posetim.Aj bre ako ima nekih likova tamo nek posalju neku sliku

Zainteresovan član Ancho (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

I ja imam veliku zelju da je posetim!
    Majke mi!
    Plaze,devojke,tompusi, osetis se kao da si u 60-tim!
    Mislim da je sjajna zemlja!

I drzi se onoga: Ne diraj me ne diram te!
    Zato budi cool i sve ce biti uredu!

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

[QUOTE=Ancho]I Plaze,devojke,tompusi, osetis se kao da si u 60-tim!
    [QUOTE]

Toga imas u bilo kojoj zemlji na Karibima, bio sam na 8 karipskih ostrva i svega toga mozes naci..........zasto bi se kockao sa Kolumbijom ..........

Učlanjen
    30.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

[QUOTE=klika][QUOTE=Ancho]I Plaze,devojke,tompusi, osetis se kao da si u 60-tim!

Toga imas u bilo kojoj zemlji na Karibima, bio sam na 8 karipskih ostrva i svega toga mozes naci..........zasto bi se kockao sa Kolumbijom ..........
    A zasto ne?
    Ipak je kolumbija "malo" drugacija!

Zainteresovan član $iki (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Midza
    Reci sta te interesuje? Ako planiras kao i moji sugradjani, da se bogatis, saljes za Lisabon i te fore,zaboravi...sve ostalo je neverovatno....samo se klonis nevolje pa onda i ona tebe.
    Zna se za$to je Kolumbija interesantna.
    Za$to mora Lisabon?
    Moze i Amsterdam,
    Hag,
    Antwerpen.
    Marselj.
    Od 10 turista 8 je do$lo po cocu.
    To je cinjenica!

8)

Učlanjen
    30.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Ima svega pa i toga!

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

[QUOTE=Ancho][QUOTE=klika]
    Citat Original postavio Ancho
    I Plaze,devojke,tompusi, osetis se kao da si u 60-tim!

A zasto ne?
    Ipak je kolumbija "malo" drugacija!

Ok, ako ti tako kazes............sa srecom! Ako volis da cackas mescku .........tvoj izbor.....ja jesam po prirodi avanturista ali Kolimbija, ne hvala.........

Zainteresovan član maka011 (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2006.
    Reputaciona moć
    45

shakira , shakira

Učlanjen
    30.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Verovatno si ti cuo nesto U Canadi o kolumbiji,pa zato tako pricas,jer ipak si ti u Americi doduse severnoj ali valjda bolje znate!
    Ja nesto i nisam nista lose cuo o Kolumbiji!
    Ipak nemam ti ja tih para za takve "izlete" da imam ja bih se do sada ozenio!
    Salim se naravno za zenidbu!
    Poz svima!

Obećava
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Upoznala sam sasvim slucajno decka koji je bio u Kolumbiji na razmeni studenata pre par godina i odusevljen je!Bio je tamo oko pola godine,obisao par gradova,i naravno pun je utisaka,a nije tako strasno kao sto se prica,pa i on se vratio ziv i zdrav!!!

Učlanjen
    30.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Super Girl
    Upoznala sam sasvim slucajno decka koji je bio u Kolumbiji na razmeni studenata pre par godina i odusevljen je!Bio je tamo oko pola godine,obisao par gradova,i naravno pun je utisaka,a nije tako strasno kao sto se prica,pa i on se vratio ziv i zdrav!!!
    Pa eto nam primera!

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Kolumbija_Kuba i svaka zemlja na tu foru,pa sta ces lepse.Lik lepo kaze,plaze,devojke,tompusi....

Zainteresovan član zex1 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Necu u Kolumbiju. Treba da me na drumu zgazi neki pijani Huan Pablo Montoja

Početnik
    Učlanjen
    20.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=klika][QUOTE=Ancho]I Plaze,devojke,tompusi, osetis se kao da si u 60-tim!

[FONT=Arial]zato sto ti fale atributi(verovatno)[/FONT]

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio aca9020
    DA LI NEKO ZNA NESTO O KOLUMBIJI SEM DA JE KOKA NACIONALNI BREND I DA IMA 6,7 STO DRZAVNIH STO PRIVATNIH VOJSKI.DALI IMA SRBA TAMO I CIME SE BAVE STA RADE I TAKO TO CUO SAM DA IMA 1 SRBIN IMA FABRIKU TEKSTILA.DALI JOS NEKO NESTO ZNA.
    Ja sam putovao po Kolumbiji 2 .meseca 2004 i ako Bog da bicu tamo opet za 6. dana.Od preko 40. i kusur zemalja koje sam obisao konstantno putujuci na sest kontinenata u proteklih 2. god. i koji dan , ova zemlja me je jedina totalno ocarala i ucinala da bude prava na listi onih u kojima bih voleo da zivim.
    Putovao sam uzduz i popreko ali je zemlja ogromna,velicine Spanije i Francuske zajedno,tako da trazi vreme. Boravio sam u svim vecim gradovima kao i po selima u unutrasnjosti.
    Sto se tice za posete, turizma ovo je fenomelna zemlja. Ima skoro sve vrste prirodnih lepota: planine, prrelepe karipske plaze, amazonsku dzunglu, pustinje.
    Uzasno je jeftina za putovati, samo je Bolivija u J.America jeftinija.{Budzet mi je bio 20-25 evra dnevno i proveo sam se kao car}
    .Ono najvrednije u Kolumbiji su njeni ljudi i njena kultura.
    Muzika i ples su sastavni i svakodnevni deo zivota. Salsa , Kumbija, Valjenato,Regeton,Ljanera su neki od tipova .Kolumbijci djuskaju u svakoj prilici.
    Moram da pomenem da su Kollumbijke najlepse i najzenstvenije zene na svetu.Vrele ali inteligentne i realtivno dobro edukovane.Bio sam u Indoneziji, Tajlandu,Karibima, trenutno sam u Brazilu ali tako nesto nisam video.
    Sto se tice droge ima je mnogo , i uzasno je jeftina( gram koke 1US na ulici, marihuana je skoro dzabe).Zalosno je ako cete zbog toga u Kolumbiju, ima toliko boljih stvari.Ako vec hocete da se drogirate budite diskretni jer murija vreba strance kojih ima malo ne bi li izvukla lovu.
    Sto se tice bezbednosti, zaboravite zapadnu propagandu o teroru na ulicama, ratu..Secate se sta su pisali i pisu o nama.Mnogo sam se bezbednije osecao tamo nego ovde u Brazilu gde sam trenutmo vec skoro 5 meseci.Nikad mi se nista nije desilo a boravio sam po najeftinijim hotelima, u siromasnim certvrtima cestoboravio i tamo sreo divne ljude. Bezbedonosna pravila su istra za sve delove sveta i velike gradove.
    Sto se tice gerile, ona opewrise u oko 40odsto zemlje ali je to uglavnom dzungla gde niko ne zivi, uz granicu sa Ekvadorom i Brazilom...U te delove zemlje policiaj ne dozvoljava ulazako niste lokalac.Ja sam probao sa dva svedjanina da odem istocno od Bogote ali smo bili vraceni.
    Ako nameravate da ziviti o ovoj zemlji, prvo tesko je doci i videt, dobiti vizu. Drugo treba neka lova, ne velika za zapadne pojmove da pokrenete biznis.U drzavnom aparatu birokratije je ogromna kaO I u vecini Latino zemalja.
    Sve u svemu ako ikako dobijete sansu da idete, otidjite necete se pokajati.Jeftini letovi postoje iz Venecuele, Kube, Paname. S.Amerike..iz evrope je nesto skuplje.
    Nasih ima vrlo malo za razliku od Venecuele, Argentine, Brazila..
    Ja sam slucajno nabasao na restoran srpske kuhinje u centru starog grada Bogote koji drzi nasa beogradjanka , gospodja Katarina , gde sam uzivao u punjenim paprikama i dobio priliku da sa nekim popricam srpski posle duzeg vremena.
    Ajde kome treba neki info moze slobodno da se javi pa kad nadjem vremena pisacu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Koliko je recimo karta do Kolumbije, povratna? Ispade da je za Kolumbiju najteze dobiti vizu od svih zemalja u LA.

Domaćin Grunf1942 (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

2004.sam svratio tamo i nije mi se svidelo,al sam opet otišo 2006.Jes da ima švercera,krimosa i svega,al nije loša plaža,more i zemlja...Uopšte grad je lep,al imam nekako malo strah da budem tamo,od krimosa i svega toga...Stvarno tamo možeš svašta da očekuješ pa i Čavezovu gardu koja oće rat!

Preporučujem da odete,al ne na više od deset dana,ja sam 2004.bio par dana,a 2006.deset...10 je taman da se uživa i sve lepo da se vidi,a da se izbegnu glavne nevolje...

Početnik
    Učlanjen
    19.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne razumem. Neko kaže da je lepo i bezbedno, a drugi da ne valja, ima mnogo kriminala ... Iskreno mislim da je lepo. Voleo bih da obiđem Colombiju i ostale zemlje LA... Obožavam i njih i španski.

Iskusan
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Moderna Pevacica Pogledaj poruku
    Kolumbija je jako lepa i egzoticna zemlja. Kriminala ima. Nije preterano bezbedno, ali nije ni strava i uzas kao sto se ovde prica. Ja sam obisla sve vece gradove i mogu da ti kazem, da sam se prilicno bezbedno osecala i bolje provela, nego u Srbiji.
    Ti si celu Juznu Ameriku obisla ?

Iskusan
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    0

Kolika je propina za Kolumbiju ?

Primećen član
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Arlington Road Pogledaj poruku
    Kolika je propina za Kolumbiju ?
    Hahahaha,pa prijatelju hajde ti nama dokazi da stvarno zivis u Washingtonu kao sto pises.Koliko se moze videti ti zivis u Srbiji a stavio lokaciju Washington.E stvarno cemu ce ti to.
    [

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •