biti gay jel to IN ili...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

peticija

Početnik
Poruka
27
sta je ovo?sad je postalo normalno da kad ti se neko svidi prvo proveris njegovu sexualnu orijentisanost jer nikad se ne zna...Zasto ste svi vi lepi i mirisljavi obavezno i homoseksualci i kako to sad odjednom? jel to neka nova moda,inat ili sta?inspirisana novim zakonom danas donetim u Spaniji(dozvoljen gay brak)prebrojala sam moje prijatelje homosexualce....ima ih jakooooo puno.a kad sam imala 19 nisam imala nijednog.Sta se to dogodilo u ovih zadnjih 10 godina?
 
peticija:
sta je ovo?sad je postalo normalno da kad ti se neko svidi prvo proveris njegovu sexualnu orijentisanost jer nikad se ne zna...Zasto ste svi vi lepi i mirisljavi obavezno i homoseksualci i kako to sad odjednom? jel to neka nova moda,inat ili sta?inspirisana novim zakonom danas donetim u Spaniji(dozvoljen gay brak)prebrojala sam moje prijatelje homosexualce....ima ih jakooooo puno.a kad sam imala 19 nisam imala nijednog.Sta se to dogodilo u ovih zadnjih 10 godina?

Ne znam da li će zakon primoravati osobe koje su menjale pol da to naglase partneru. Ne znam da li je fer da budete sa osobom za koju mnogo kasnije saznate da je istopolac u varijacijama.

sve je danas in samo biti prirodan nije....

Prirodno je "dosadno" ....
 
a ti si jako pa prirodan....
ni trunke spontanosti, zivota, duhovitosti...i ti si nasao da pricas o prirodnosti i dosadi...

ne, nije IN...mozda sa 19 nisi zapazala te stvari...mozda ljudi sa 19 nisu spremni da se izjasne ako jesu homoseksualci...
 
loop:
mala mala mala grupa pedera
dugo nam je vala smetala...

Ma dok je bila "mala grupa" - ni po jada. Nego, namnožilo se to, pa ne može čovek da izađe na kraj sa njima.


Znam, znam ... Sad će Gazdarica da kaže kako treba biti tolerantan, kako oni nikom ne smetaju. Pa će da me pita da li su mi nešto nažao do sada učinili, pa da ne treba zagledati u intimni život drugi ljudi. Sve znam ! Pa kad krene ona izlizana priča o homofobiji !
 
jes vala :o

nego da Vas pitam nesto (mada je to glupo pitati a znas da nece da ti se ostvari)

da Vam ponudi neki bogati *****, ima ih koliko hoces, da ga karate u bulju ili da on vama popusi za recimo 100.000 evra da li biste pristali :?:
 
ne da se karas nego da ti karas :!:

ja za te pare ne bih ali da je 100 miliona u pitanju...

ma glupo je uopste i raspravljati o tome, samo sam hteo da kazem da to ima svoju cenu.
A mene da neko kara ili ja da nekom pusim e to nema cenu :lol:
 
nemojte pogresno da me shvatite,nemam ja nista protiv njih(Vas)nego me cisto zanima kuda plovi ovaj brod.poznajem jedan gay bracni par i oni sad hoce da usvoje dete.Pa ne znam sta da mislim,ne bih da mi neko kaze da sam zaostala i konzervativna pa zato ,eto vas pitam.Ja sam trenutno u Spaniji i sutra je gay parada a grad je preplavljen njihovim zastavama i piktogramima (2 muskarca sa detetom)i parolama "HOCEMO ISTA PRAVA",grad (Madrid)je pun homoseksualaca.Pri tom misle,i to otvoreno i kazu da su krem drustvo u svakom pogledu...i da heterosexualci nikad ne mogu biti tako obrazovani i informisani kao oni i stoga su oni ti koji zasluzuju najbolje placene poslove..jel to ok?Izgleda da sam ja prilicno neinformisana.
 
ajde ne lupetaj...prvi put cujem da traze veca prava nago heteroseksualci...
i sta te briga, uostalom?
da li te brinu heteroseksualne porodice koje maltretiraju dete?

ajde dosta! tebe niko ne stavlja pod lupu, pogotovo tvoju sposobnost da vaspitavas decu i to samo sto si hetero!
 
peticija:
sta je ovo?sad je postalo normalno da kad ti se neko svidi prvo proveris njegovu sexualnu orijentisanost jer nikad se ne zna...Zasto ste svi vi lepi i mirisljavi obavezno i homoseksualci i kako to sad odjednom? jel to neka nova moda,inat ili sta?inspirisana novim zakonom danas donetim u Spaniji(dozvoljen gay brak)prebrojala sam moje prijatelje homosexualce....ima ih jakooooo puno.a kad sam imala 19 nisam imala nijednog.Sta se to dogodilo u ovih zadnjih 10 godina?


ahahahah....
krećeš se u lošem društvu
pomodni neki :mrgreen:
ja msilim da je to moda
mada "stručnjaci" kažu da je broj gayeva na planeti UVEK isti
samo se o tome sad javno priča
pa ne znam
meni su gadne te pomešane muško-ženske osobine, tipa muškarac tračara a cica ko konan
al dobro
to vi mladi vama je svejedno :lol:
 
peticija:
.Pri tom misle,i to otvoreno i kazu da su krem drustvo u svakom pogledu...i da heterosexualci nikad ne mogu biti tako obrazovani i informisani kao oni i stoga su oni ti koji zasluzuju najbolje placene poslove..jel to ok?Izgleda da sam ja prilicno neinformisana.

e, a sad ozbiljno
draga peticijo
gay lobi u Bgd je strašno jak
ništa novo, i u svetu je tako već dugo
a to što oni hoće da budu malo jednakiji od drugih (tzv.krem, aha, kako da ne)
to je isto hteo i fašizam
pa misli o tome
zašto mene zabole čošak , ali oni oće pa oće da pričaju šta i s kim rade u krevetu, kao da j evažno ako si OBRAZOVAN I STRUČNJAK tvoja seksualna orjentacija
nisu isti aršini
gnušam se toga
to je medijski rat


ahahaha....sad sam se setila najnovijeg pentagonovog bojnog otrova :mrgreen:
pošto je zabtranjeno da oštetiš armiju, samo smeš d azbuniš i tako to
izmislili su LJUBAVNE BOMBE


baciš na vojsku (po defaultu, mušku=
a oni počnu da se privaćavaju i faćkaju
i ode rat u anus
:lol:
ili anusoid, mutantski :lol:
 
anakin:
ajde ne lupetaj...prvi put cujem da traze veca prava nago heteroseksualci...
i sta te briga, uostalom?
da li te brinu heteroseksualne porodice koje maltretiraju dete?

ajde dosta! tebe niko ne stavlja pod lupu, pogotovo tvoju sposobnost da vaspitavas decu i to samo sto si hetero!

ajde ne vradjaj.ja ne lupetam.
I nisam rekla da traze veca prava vec da hoce ISTA prava tj.pravo na usvajanje napustene dece.jel ti mislis da je to ok?
A mene je briga za sve sto se desava oko mene- brinem se i za sume u Amazoniji i za plave kitove....
 
anakin:
a ti si jako pa prirodan....
ni trunke spontanosti, zivota, duhovitosti...i ti si nasao da pricas o prirodnosti i dosadi...

ne, nije IN...mozda sa 19 nisi zapazala te stvari...mozda ljudi sa 19 nisu spremni da se izjasne ako jesu homoseksualci...


Ne nego ću da budem ciničan , egocentričan, nametan i isključiv kao ti....
A pored svega demagog i površna....
Ja znam da bi ti i dalje letela ovim prostorima i .určila se , i naravno da te pozivam da letiš i iskazuješ svoje mišljenje , ali i da se ne ljutiš kad ono bude pod svetlom kritike ostalih....

Ovako ti bi da budeš mudrica , a ono sami mućci....

Hoćeš da budeš autoritet egocentričan , da te svi gledaju kao vrhunsku reč , a puna si isključivosti i što je nagore NE ČITAŠ TUDJE REČI POTPUNO , VEĆ SAMO ONO ŠTO TE BOCNE ILI ŠTO MOŽEŠ DA ZLOUPOTREBIŠ DA GA SPUSTIŠ....

Tvoji postovi polako počinju da budu kampanja , a to onda zaslužuje da ti se ovako i prezentuje.
 
Izvinjavam se svima koji su slučajno pročitali prethodni post....

Nije vredan čitanja , ali treba da postoji na forumu kao opomena šta treba da se kanališe na forumu , a šta ne . Inicijativa anakin da pretvara forum u chat , je lična stvar i nikako ne treba postati uzrok da se neuvažava nečije mišljenje samo na osnovu odbijanja njene inicijative....

Izvinjenje svima koji preko foruma love poznanstva i koriste formu foruma gde imaš vremena da formulišeš svoje misli duže nego kod chata ili običnog života.
 
More mi gusari to resavamo po kratkom postupku ... daska ..... kupanje ..... ajkula mezeti... :twisted: :D :twisted: :D
ko nije bio u situaciji da se nadje 5-6 hiljada kilometara od kuce sam bez ikog dobronamernog pored sebe a bude okruzen lezbejkama koje posto poto oce da ga nateraju da jb pedera taj nezna sa kim ima posla i bolje da manje S*R* o tome kako ta grupa NEnormalnih ljudi treba da ima ista prava ko i drugi ... molim boli me uvo dal je ko ***** ili lezbejka ako me ne ugrozava i pogotovu nefolira mi dete kako je to super paradira i mase svojim jadnim ugrozenim pravima .... iza tog pojma ljudske slobode se krije samo knuta pedersko-lezbejskog-sodomistickog pokretakoji bi da ucini sto vise ljudi ne normalnima...
Dakle jos jednom nemam nista protiv njih u njihovim sobama i kucama , al da zagadjuju mozgove dece e to imam i bice batina dok god mogu da lemam! :evil: :twisted: :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top