Pomoc

konacno nova tema :D

i ja sam imao slican problem do skora a onda
sam se zaljubio preko neta i otisao kod nje i bilo nam divno :P

ostani na forumu, zaljubices se u neki nick pa posle mozete i da se upoznate :wink:
 
Niko ti ne prilazi? Zavisi od toga sta ljudi vide u tebi. Pardon, muskarci... A takodje je vazno i kako se ti ponasas prema njima. Mozda im ne dajes dovoljno povoda da ti pridju. Napr: stidljiva si ili sl.
 
POkusao sam nesto da smislim i napisem,ali nisam uspeo.Ne znam da objasnim ovakvu situaciju,osim da mozda nisi bas takva kako si se opisala.
Mada ja znam neke devojke koje su sasvim ok u svakom pogledu,ali opet ili nemaju momke ili ako ih imaju nezadovoljne su sa njima.
Mozda si hladna,odbojna,arogantna,nekomunikativna,nezanimljiva,nemastovita...nesto ima,neka "sitnica". Nisam siguran da ces ovde da nadjes odgovor ili pomoc.
 
VIRTUAL:
lika585:
:!: Nemam decka vec 4 godine! Zgodna, lepa, atraktivna, smart, ali mi niko ne prilazi! Zna li neko resenje problema? :?
da li uopste takve postoje
Kako ne postoje!
E ljudi da vam kazem nesto strasno!
Danas ja polagao prijamni ispit, ustvari juce, kad tamo vidim savrsenu devojku, ali bas bas u svakom pogledu, ja se prvo izgubio, kazem prvo drugu pogledaj onu, kad ono mu to drugarica, i pocne tu da je hvali na sve strane i ona kao da dodje tu da se pozdravi sanjim i da malo poprica a mi svi ostali oko njih izgubili se! Znaci ono u svakom pogledu savrseno, nema mane! Najgori deo je sto ja mislim da takvu devojku ne mogu da volim, ali ovo stvarno kazem i to sam se slozio posle sa jos nekoliko drugova!
Tako da je moj zakljucak da savrsenu devojku nikako ne mozes da volis! Kakav apsurd!
 
Pazi, ni ja nikad nisam bio sa nekom jako, jako, jako lepom devojkom za kojom svi okrecu glave. Ali, mislim... Tj. vec neko vreme sebi pokusavam da dokazem da su takve predrasude glupost. I islo mi je ok, dok nisam seo da polazem ispite i bas proredio izlaske. :lol: Apsolvent pod pritiskom. :D Ono:

"Sine, kako ces ti ako ne polozis sve ispite. Onda ces morati posle vojske da polazes. A da znas, posle vojske vise neces ziveti u ovoj kuci. Ima da se zaposlis, pa ces da studiras i radis. I kako ti mislis tada da polazes ispite?"

hehe :lol: Da sam bar mator ('81vo)... :roll: Nego eto... Neko im je rekao da to tako treba. :D
 
FICA_TDI:
VIRTUAL:
lika585:
:!: Nemam decka vec 4 godine! Zgodna, lepa, atraktivna, smart, ali mi niko ne prilazi! Zna li neko resenje problema? :?
da li uopste takve postoje
Kako ne postoje!
E ljudi da vam kazem nesto strasno!
Danas ja polagao prijamni ispit, ustvari juce, kad tamo vidim savrsenu devojku, ali bas bas u svakom pogledu, ja se prvo izgubio, kazem prvo drugu pogledaj onu, kad ono mu to drugarica, i pocne tu da je hvali na sve strane i ona kao da dodje tu da se pozdravi sanjim i da malo poprica a mi svi ostali oko njih izgubili se! Znaci ono u svakom pogledu savrseno, nema mane! Najgori deo je sto ja mislim da takvu devojku ne mogu da volim, ali ovo stvarno kazem i to sam se slozio posle sa jos nekoliko drugova!
Tako da je moj zakljucak da savrsenu devojku nikako ne mozes da volis! Kakav apsurd!

Niko nije savrsen. Svako ima mana i to sto tebi ta devojka izgleda/zvuci savrseno, ne mora da znaci da i drugi isto misle. Ne mora obavezno da znaci da ako neko ostavlja dobar prvi utisak zaista i vredi puno(mada je obicno tako). :wink:
Ja sam nedavno srela kod drugarice decka koji mi se pre pet godina poprilicno svidjao. Tada mi je bio savrsen. Cinilo mi se da mi je nedostizan, jer je mnogo dobar frajer. Ali sada sam primetila i neke njegove manice. Sada mi je simpatican. Ali sam daleko od ushicenja koje sam imala tada.
Znaci i te savrsene devojke imaju mane zbog kojih bi ih neko mogao voleti. :wink:
Najbitnije je da ljudi imaju priblizno isto kvaliteta. Duhovnih i moralnih narocito. :wink:
 
Ponekad se desi da previse dobro upoznas nekoga. Meni se desavalo da mi se neke devojke prestanu svidjati onog momenta kada ih procitam i vidim sve njihove mane.

Stvarno je tanka linija izmedju ljubavi i cak gadjenja... Ne znam... Ono sto ti se moze zgaditi je nacin na koji se ponasa ili sl. Pa cak i izgleda. Jednostavno se otreznis i vidis da ta osoba nije ono za sta se predstavlja.

Ali istina da je tesko prici nekoj stvarno prekrasnoj devojci. Ali nije i nemoguce. ;) I ko bi bio svesniji da je to iluzija, nego Iluzionista. ;) Ali, ja sam uvek smatrao da su cak i prekrasne devojke u nekom trenutku obicne smrtnice. Mislim, kada rade neku obicnu stvar: idu u supermarket, bacaju djubre, kose travu, vracaju se sa faksa, idu na faks... Bas tada smatram da su dostupne. Tada sa njima mozes lepo porazgovarati... "Ćao komšinice, bla, bla, bla..."

U diskoteci ili nekom kaficu svi ce pogledi biti uprti u nju, sto ce ipak izazvati da njen nosic pomalo skoci u nebo. Tada joj je uopste tesko prici. Kad postoji velika konkurencija, ona stvarno moze da bira. E bas toga se plase muskarci: da ce biti odbijeni. I zato ne prilaze na takvim mestima (osim ako su pijani ko stuke ili urodjeni shmekeri)...
 
lika585:
:!: Nemam decka vec 4 godine! Zgodna, lepa, atraktivna, smart, ali mi niko ne prilazi! Zna li neko resenje problema? :?
Znam resenje!Pridji ti!
Mi smo, bez obzira na maco stavove, isto cesto nesigurni u sebe, stidljivi, sa ponekim kompleksom i sl.Kreni ti prva, i bice to ok.
 
iluzionista:
idu u supermarket, bacaju djubre, kose travu, vracaju se sa faksa, idu na faks... ...

kake :)
pa sta cini te ribe tako specijalnim...sto su vredne i organizovane je l
uf to je gadno kad te provale mene su provalili doduse polu preko neta i nisam se mozhda josh uvek opasuljila. a lepo je pochelo
 
FICA_TDI:
VIRTUAL:
lika585:
:!: Nemam decka vec 4 godine! Zgodna, lepa, atraktivna, smart, ali mi niko ne prilazi! Zna li neko resenje problema? :?
da li uopste takve postoje
Kako ne postoje!
E ljudi da vam kazem nesto strasno!
Danas ja polagao prijamni ispit, ustvari juce, kad tamo vidim savrsenu devojku, ali bas bas u svakom pogledu, ja se prvo izgubio, kazem prvo drugu pogledaj onu, kad ono mu to drugarica, i pocne tu da je hvali na sve strane i ona kao da dodje tu da se pozdravi sanjim i da malo poprica a mi svi ostali oko njih izgubili se! Znaci ono u svakom pogledu savrseno, nema mane! Najgori deo je sto ja mislim da takvu devojku ne mogu da volim, ali ovo stvarno kazem i to sam se slozio posle sa jos nekoliko drugova!
Tako da je moj zakljucak da savrsenu devojku nikako ne mozes da volis! Kakav apsurd







video si devojku i zakljucio da je savrsena-kad su uveli prijemni za 5ti razred?
 

Back
Top