Pomoc
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Pomoc

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc

Nemam decka vec 4 godine! Zgodna, lepa, atraktivna, smart, ali mi niko ne prilazi! Zna li neko resenje problema? :?

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

konacno nova tema

i ja sam imao slican problem do skora a onda
    sam se zaljubio preko neta i otisao kod nje i bilo nam divno

ostani na forumu, zaljubices se u neki nick pa posle mozete i da se upoznate :wink:

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Niko ti ne prilazi? Zavisi od toga sta ljudi vide u tebi. Pardon, muskarci... A takodje je vazno i kako se ti ponasas prema njima. Mozda im ne dajes dovoljno povoda da ti pridju. Napr: stidljiva si ili sl.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano :)

Pa ajde da resimo problem Ovo je dobar pocetak

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

POkusao sam nesto da smislim i napisem,ali nisam uspeo.Ne znam da objasnim ovakvu situaciju,osim da mozda nisi bas takva kako si se opisala.
    Mada ja znam neke devojke koje su sasvim ok u svakom pogledu,ali opet ili nemaju momke ili ako ih imaju nezadovoljne su sa njima.
    Mozda si hladna,odbojna,arogantna,nekomunikativna,nezanimlj iva,nemastovita...nesto ima,neka "sitnica". Nisam siguran da ces ovde da nadjes odgovor ili pomoc.

Početnik
    Učlanjen
    11.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomoc

Citat Original postavio lika585
    Nemam decka vec 4 godine! Zgodna, lepa, atraktivna, smart, ali mi niko ne prilazi! Zna li neko resenje problema? :?
    probaj me

Početnik
    Učlanjen
    11.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio VIRTUAL
    probaj me
    da li uopste takve postoje

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio loop
    i ja sam imao slican problem do skora a onda
    sam se zaljubio preko neta i otisao kod nje i bilo nam divno
    u koga u kogaaaaaa
    a sta ste radili ops:

e pa cico nemoj da si smart. moli se bogu

Aleksej_BASO
    Guest

eh sad.....

imas forum 'ona trazi njega' ...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ni ja nikad nisam imao devojku, pa ne kukam

Uzgred slazem se sa DANCEwithDAEMONS - bice da nisi bila iskrena u opisu

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2005.
    kad sam vas video odma sam se izgubio (negde u bg-u)
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano

konacno nova tema

i ja sam imao slican problem do skora
    Nisi imao decka!
    Pa onda se i ja javljam: Nisam imao decka ceo zivot, lep sam, pametan, imam nesto novaca, streit sam, oceli mi neko pomoci

Obećava
    Učlanjen
    21.05.2005.
    kad sam vas video odma sam se izgubio (negde u bg-u)
    Reputaciona moć
    46

Kako ne postoje!
    E ljudi da vam kazem nesto strasno!
    Danas ja polagao prijamni ispit, ustvari juce, kad tamo vidim savrsenu devojku, ali bas bas u svakom pogledu, ja se prvo izgubio, kazem prvo drugu pogledaj onu, kad ono mu to drugarica, i pocne tu da je hvali na sve strane i ona kao da dodje tu da se pozdravi sanjim i da malo poprica a mi svi ostali oko njih izgubili se! Znaci ono u svakom pogledu savrseno, nema mane! Najgori deo je sto ja mislim da takvu devojku ne mogu da volim, ali ovo stvarno kazem i to sam se slozio posle sa jos nekoliko drugova!
    Tako da je moj zakljucak da savrsenu devojku nikako ne mozes da volis! Kakav apsurd!

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Pazi, ni ja nikad nisam bio sa nekom jako, jako, jako lepom devojkom za kojom svi okrecu glave. Ali, mislim... Tj. vec neko vreme sebi pokusavam da dokazem da su takve predrasude glupost. I islo mi je ok, dok nisam seo da polazem ispite i bas proredio izlaske. Apsolvent pod pritiskom. Ono:

"Sine, kako ces ti ako ne polozis sve ispite. Onda ces morati posle vojske da polazes. A da znas, posle vojske vise neces ziveti u ovoj kuci. Ima da se zaposlis, pa ces da studiras i radis. I kako ti mislis tada da polazes ispite?"

hehe Da sam bar mator ('81vo)... Nego eto... Neko im je rekao da to tako treba.

iluzionista
    Guest

probaj me
    Forum On trazi nju (http://forum.krstarica.com/viewforum.php?f=173) sluzi bas za takve stvari, a ne "LJ&S".

Primećen član Charlotte (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio FICA_TDI
    Kako ne postoje!
    Danas ja polagao prijamni ispit, ustvari juce, kad tamo vidim savrsenu devojku, ali bas bas u svakom pogledu, ja se prvo izgubio, kazem prvo drugu pogledaj onu, kad ono mu to drugarica, i pocne tu da je hvali na sve strane i ona kao da dodje tu da se pozdravi sanjim i da malo poprica a mi svi ostali oko njih izgubili se! Znaci ono u svakom pogledu savrseno, nema mane! Najgori deo je sto ja mislim da takvu devojku ne mogu da volim, ali ovo stvarno kazem i to sam se slozio posle sa jos nekoliko drugova!
    Tako da je moj zakljucak da savrsenu devojku nikako ne mozes da volis! Kakav apsurd!
    Niko nije savrsen. Svako ima mana i to sto tebi ta devojka izgleda/zvuci savrseno, ne mora da znaci da i drugi isto misle. Ne mora obavezno da znaci da ako neko ostavlja dobar prvi utisak zaista i vredi puno(mada je obicno tako). :wink:
    Ja sam nedavno srela kod drugarice decka koji mi se pre pet godina poprilicno svidjao. Tada mi je bio savrsen. Cinilo mi se da mi je nedostizan, jer je mnogo dobar frajer. Ali sada sam primetila i neke njegove manice. Sada mi je simpatican. Ali sam daleko od ushicenja koje sam imala tada.
    Znaci i te savrsene devojke imaju mane zbog kojih bi ih neko mogao voleti. :wink:
    Najbitnije je da ljudi imaju priblizno isto kvaliteta. Duhovnih i moralnih narocito. :wink:

iluzionista
    Guest

Ponekad se desi da previse dobro upoznas nekoga. Meni se desavalo da mi se neke devojke prestanu svidjati onog momenta kada ih procitam i vidim sve njihove mane.

Stvarno je tanka linija izmedju ljubavi i cak gadjenja... Ne znam... Ono sto ti se moze zgaditi je nacin na koji se ponasa ili sl. Pa cak i izgleda. Jednostavno se otreznis i vidis da ta osoba nije ono za sta se predstavlja.

Ali istina da je tesko prici nekoj stvarno prekrasnoj devojci. Ali nije i nemoguce. I ko bi bio svesniji da je to iluzija, nego Iluzionista. Ali, ja sam uvek smatrao da su cak i prekrasne devojke u nekom trenutku obicne smrtnice. Mislim, kada rade neku obicnu stvar: idu u supermarket, bacaju djubre, kose travu, vracaju se sa faksa, idu na faks... Bas tada smatram da su dostupne. Tada sa njima mozes lepo porazgovarati... "Ćao komšinice, bla, bla, bla..."

U diskoteci ili nekom kaficu svi ce pogledi biti uprti u nju, sto ce ipak izazvati da njen nosic pomalo skoci u nebo. Tada joj je uopste tesko prici. Kad postoji velika konkurencija, ona stvarno moze da bira. E bas toga se plase muskarci: da ce biti odbijeni. I zato ne prilaze na takvim mestima (osim ako su pijani ko stuke ili urodjeni shmekeri)...

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Znam resenje!Pridji ti!
    Mi smo, bez obzira na maco stavove, isto cesto nesigurni u sebe, stidljivi, sa ponekim kompleksom i sl.Kreni ti prva, i bice to ok.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

glupa ili se samo pravi hmmmmmmm

Zainteresovan član gulum (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    glupa ili se samo pravi hmmmmmmm
    Ko je to nama ljubomoran :wink:

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ?
    u koga u kogaaaaaa
    a sta ste radili ops:
    zini da ti kazem

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio iluzionista
    idu u supermarket, bacaju djubre, kose travu, vracaju se sa faksa, idu na faks... ...
    kake
    pa sta cini te ribe tako specijalnim...sto su vredne i organizovane je l
    uf to je gadno kad te provale mene su provalili doduse polu preko neta i nisam se mozhda josh uvek opasuljila. a lepo je pochelo

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u koga u kogaaaaaa
    a sta ste radili ops:
    zini da ti kazem

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2005.
    Reputaciona moć
    48

[quote="FICA_TDI"]
    Kako ne postoje!
    Tako da je moj zakljucak da savrsenu devojku nikako ne mozes da volis! Kakav apsurd

video si devojku i zakljucio da je savrsena-kad su uveli prijemni za 5ti razred?

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u koga u kogaaaaaa
    a sta ste radili ops:
    zini da ti kazem
    uletela ti amfibija u usta

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I want an idea!

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku