Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post) vol. 2

Prvo i osnovno-NIKADA se ne raspituj u vezi bolesti na netu.Prepoznaćeš simptome svega mogućeg i prema njima odavno bi bio mrtav.
Drugo-imao sam i ja metkić za plastični pištolj krajem osnovne.Zaboravio sam šta je urolog rek'o ali ništa strašno u suštini,trajalo je možda par meseci...Međutim nije me bolelo i bilo je u najgorem slučaju crvenkasto.

EDIT:Ga šiljiš redovno?:lol:U medicinskim krugovima preporučuju 5/6 puta dnevno ali retko se sa tom informacijom izlazi u javnost jer je društveno neprihvatljiva.Ukratko-d**adžije ređe imaju problema dole.
 
Poslednja izmena:
Svakako, bolje da proverim nego da posle žalim xD
ali da, pretraživanje po netu je zlo u svakom smislu. Da ne govorim kakve sam strahote video tražeći odgovarajuću sliku na google images, leptejebo

Masturbacija ili seks, nešto od ta dva je skoro uvek na dnevnom nivou, tako da znam da to sebi ne uskraćujem :mrgreen:
bajdvej to za pet puta dnevno me podsetilo na ovu legendarnu scenu iz filma Wolf of wall street gde je Mekonahi u deset minuta izdominirao xD
 
E ovako odma da pocnem,jednoj devojci (oboje imamo 17) iz skole sam se svidjao mozda 2 meseca i to bas bas bas je bila zaljubljena u mene ali meni je to drugarica tek skoro rekla pre mozda 3 nedelje.Nijh dve se znaju i preko nje pokusavam da dodjem do nje.Uglavnom prve nedelje nisam nista radio (stidljiv sam).Druga nedelja vec sam poceo da joj prilazim,pricali smo,gledali kroz skolski hol i tako to.Dva puta mi je na kraju konverzacije namignula.Uglavnom bas mi se dopala i prije par dana sreda je bila,seo sam pored nje i njene drugarice.Ova nasa zajednicka drugarica ju je odvukla i mi smo ostali sami na klupici i ona se naslonila na mene i mi smo tu poceli neku pricu i posto je kraj tromesecja ona je pomenula kako jedva ceka da se ova nedelja zavrsi da konacno odmori od ucenja.Ja rekao kao jos 2 3 dana do vikenda i onda cemo ja i ti da izadjemo.Dogovoreno? Ona se nasmejala i rekla aham i tu sam je poljubio u obraz i tacno se videlo da je bila presrecna i posla je na cas (bilo je zvonilo 2 3 minuta pre).Uglavnom u petak sam je pitao kada cemo sjutra ona je rekla dogovoricemo se kasnije.To vece sam joj poslao poruku dok sam bio napolje i nije odgovarala.Kasnije sam je sreo i nista fino smo pricali i sve i rekla je sutra vece ima dogovoreno sa drugaricom pa ce mi javiti malo ranije da izadjemo.Sjutra sam joj poslao kada ti odgovara ona je rekla ispalo mi je nesto neplanirano izvini ne mogu.Tu sam pukao rekao sam nesto u fazonu vazii u redu.I isao sam napolje sa drustvom to vece i kako sam prolazio taxijem video sam je sa drugaricom... Tu sam vec izludio i pao u duboku depresiju.Zanima me kako se tako brzo odljubila ili sta je bilo vec i sta bih trebao da radim sledece nedelje jer joj se izgleda vise ne svidjam.Drugarica mi je rekla kao da je ignorisem ne totalno naravno nego kao da budem hladniji tipa da joj se ne javljam prvi,ne smijem kao kreten kada me zagrli i tako.I ako ona se bude nesto pravdala u ponedeljak ja budem u fazonu kao da se ne secam bas najbolje ono kao sta? aaa to nista lagano.Kaze kao kada momak odjednom ohladi da devojka se tek onda seti da joj se svidja
sta vi mislite svaki predlog je dobrodosao
 
E ovako odma da pocnem,jednoj devojci (oboje imamo 17) iz skole sam se svidjao mozda 2 meseca i to bas bas bas je bila zaljubljena u mene ali meni je to drugarica tek skoro rekla pre mozda 3 nedelje.Nijh dve se znaju i preko nje pokusavam da dodjem do nje.Uglavnom prve nedelje nisam nista radio (stidljiv sam).Druga nedelja vec sam poceo da joj prilazim,pricali smo,gledali kroz skolski hol i tako to.Dva puta mi je na kraju konverzacije namignula.Uglavnom bas mi se dopala i prije par dana sreda je bila,seo sam pored nje i njene drugarice.Ova nasa zajednicka drugarica ju je odvukla i mi smo ostali sami na klupici i ona se naslonila na mene i mi smo tu poceli neku pricu i posto je kraj tromesecja ona je pomenula kako jedva ceka da se ova nedelja zavrsi da konacno odmori od ucenja.Ja rekao kao jos 2 3 dana do vikenda i onda cemo ja i ti da izadjemo.Dogovoreno? Ona se nasmejala i rekla aham i tu sam je poljubio u obraz i tacno se videlo da je bila presrecna i posla je na cas (bilo je zvonilo 2 3 minuta pre).Uglavnom u petak sam je pitao kada cemo sjutra ona je rekla dogovoricemo se kasnije.To vece sam joj poslao poruku dok sam bio napolje i nije odgovarala.Kasnije sam je sreo i nista fino smo pricali i sve i rekla je sutra vece ima dogovoreno sa drugaricom pa ce mi javiti malo ranije da izadjemo.Sjutra sam joj poslao kada ti odgovara ona je rekla ispalo mi je nesto neplanirano izvini ne mogu.Tu sam pukao rekao sam nesto u fazonu vazii u redu.I isao sam napolje sa drustvom to vece i kako sam prolazio taxijem video sam je sa drugaricom... Tu sam vec izludio i pao u duboku depresiju.Zanima me kako se tako brzo odljubila ili sta je bilo vec i sta bih trebao da radim sledece nedelje jer joj se izgleda vise ne svidjam.Drugarica mi je rekla kao da je ignorisem ne totalno naravno nego kao da budem hladniji tipa da joj se ne javljam prvi,ne smijem kao kreten kada me zagrli i tako.I ako ona se bude nesto pravdala u ponedeljak ja budem u fazonu kao da se ne secam bas najbolje ono kao sta? aaa to nista lagano.Kaze kao kada momak odjednom ohladi da devojka se tek onda seti da joj se svidja
sta vi mislite svaki predlog je dobrodosao
eto progledo si sinak,samo nemoj kad je iskuliras da te opet navuce i postanes fin i mekan,nego drzi do sebe,koj ce ti k takva gde moras da glumis i serviras ladnocu,smej se i nek te vidi s drugom ribom
 
Gde letiš čoveče. šta si se popalio, cura rekla hop ti skočio. Kakva duboka depresijaaa omggg :zcepanje: Ali da je mene neko 5 puta pitao ej ajde napolje, a jel možeš sad, a jel možeš sad ko dete od 5 godina, ja mu ne bih ni odgovorila. Nije se ona "ohladila" toliko koliko si je smorio navaljivanjem. Pitaš jednom, ona odgovori kada može, raspust je, ako danas ne može, nije stigla ovo ono pitaš je ponovo kroz nedelju ili dok ste napolju se dogovorite kada je sretneš u gradu, "Ej ćao, šta ima, jel važi ono piće/šetnja o kojoj smo pričali, javim ti se da potvrdimo", uzmeš broj možda pa nazoveš ko čovek. Ili bioskop pa kao imam karte ili tada se daje, pa onda znaš da je tim danima taj film pa će možda pristati. Ne treba da "glumiš i serviraš hladnoću", samo si je uplašio hahah xD
Ti brate oformi čet sa drugaricom, pa kad ova šta pošalje, ti drugarici skrinšot uz obaveznu pratnju "OMG vidi šta mi je napisala, a šta sad da joj kažeem", to pomaže :lol:
 
friend-before-date-act-like-you-dont-care-me-ok-15690532.png


ova spika i nikako drugacije :lol:
 
Jbt nevezano za temu ali baš sad razmišljam koliko su ljubavna iskustva bogataške dece koju znam generalno drugačija od nas koji nismo te sreće. Kad imaš pare samo menjaš partnere kao čarape, svi hoće da se druže i budu sa tobom zbog para i mesta na koja izlaziš, možeš da budeš najveća budala i da se opet sve vrti oko tebe, žene pa i muškarci su generalno mnogo prijemčiviji za tvoje gluposti i nedostatke koji automatski postaju stvar simpatije i vrline. Kada pak nemaš pare ili si neka srednja klasa onda ti sledi ono večito mrcvarenje, premišljanje, filozofiranje, premeravanje, procenjivanje, dokazivanje baš u ovom stilu kao što je opisano u uvodnom postu. Tačno počinjem da verujem da je ljubav izgovor i hrana za sirotinju. Ko ima pare taj ima samo seks na pameti, ništa muvanje i zavodjenje, igranje igara i proseravanje, ako neće jedna/jedan ima na desetine njih, često boljih, koji žele i koji su voljni.
 
Obavezno da se izbacuju na drustvenim mrezama slike sa devojkama koje dobro izgledaju. Devojke prate to, i cim vide slike sa drugim devojkama odmah reaguju.

Ovo je još jedna velika istina, ako nisi na fejsbuku popularan kao da si mrtav. Bolje da te nema na fejsbuku nego da te ima, ali u nekom slabašnom izdanju, sa par slika i sa nekih porodičnih dogadjaja.
 
Mislim da previše generalizujete, ima i kod sirotinje požude koliko i kod bogatih, pa i sprovođenja iste u praksi, ljubav je opštiji pojam i sadrži u sebi mnogo kontradiktornosti, kao pojava jeste kompleksna i nesvodiva na reči, pogotovo kad uzmemo u obzir da ljudi u međuodnosima kreiraju ono što rečima nazivaju "ljubav" da bi istim rečima potom nju demistifikovali i sveli je na puko sećanje, koje opet biva modifikovano sadašnjim trenutkom.
 
Vidi, ja sam generalno gledano skolski primer dinaroidnog coveka. Znaci nisam nesto simpatican. Kad god sam imao devojku, uvek sam imao jos petnaest njih po inboksima koje su se same pozvale tu. Samo sto sam ja dobar decko pa ne odgovaram na to. :andjeo:

Uglavnom bude sledeca varijanta:

Pogledajte prilog 436968

Hahah isto, prisla je sama sta sam mogao ja? :mrgreen:
 

Back
Top