Moguć veći projekat

juznivetar

Ističe se
Poruka
2.066
Evo počeo sam da radim na jednom sajtu sa većom dozom ozbiljnosti i sa svim iskustvom koje sam dosada stekao.
Prebacio sam dosadašnji rad na host, samo da bi vidjeli o čemu se radi, inače to je neka test stranica, tj sajt još nije završen, ali struktura jeste.
Ako neko želi razmjenu banera, ili želi da napiše tutoriale, recenzije itd. neka mi pošalje rad na mail (može ga pronaći na sajtu), sa svojim podatcima kako bi se mogao spomenuti na sajtu, a ako rad bude zadovoljavajući biće objavljen.
http://computer-knowledge.atspace.com/
 
Ijao, opet FrontPage... Pa kako ti mislish da napravish iole ozbiljan site kad radish u FP-u? Mislim, nije on losh za neke stvari, ali nije pogodan za neki sajt nalik na tvoj. Pa pogledaj samo kako ti je urnisao izgled pokusavajuci da napravi efektivan CSS dizajn... Ma katastrofa...
 
Asix:
Ijao, opet FrontPage... Pa kako ti mislish da napravish iole ozbiljan site kad radish u FP-u? Mislim, nije on losh za neke stvari, ali nije pogodan za neki sajt nalik na tvoj. Pa pogledaj samo kako ti je urnisao izgled pokusavajuci da napravi efektivan CSS dizajn... Ma katastrofa...

Neznam šta ti nije uredu, al kod mene je sve ok.
Koji browser koristiš?
 
Asix:
Ijao, opet FrontPage... Pa kako ti mislish da napravish iole ozbiljan site kad radish u FP-u? Mislim, nije on losh za neke stvari, ali nije pogodan za neki sajt nalik na tvoj. Pa pogledaj samo kako ti je urnisao izgled pokusavajuci da napravi efektivan CSS dizajn... Ma katastrofa...

vala bash.

a i zivo me zanima kako ces posle da ga odrzavas...
 
Koristim Operu 8.0. A i odrzavanje statickog sajta ce postati kad - tad veoma teshko, dakle, dokle god ne napravish neshto u ASP-u ili PHP-u, ili bar da zdrpish neku skriptu za dodavanje sadrzaja, od ozbiljnog sajta nema nishta... A kad na to dodamo (relativno) losh dizajn, pa mozete i sami da zamislite shta ce ispasti od svega toga...
 
Asix:
Koristim Operu 8.0. A i odrzavanje statickog sajta ce postati kad - tad veoma teshko, dakle, dokle god ne napravish neshto u ASP-u ili PHP-u, ili bar da zdrpish neku skriptu za dodavanje sadrzaja, od ozbiljnog sajta nema nishta... A kad na to dodamo (relativno) losh dizajn, pa mozete i sami da zamislite shta ce ispasti od svega toga...

De mi daj link nekog tvog sajta.
 
Pa, da budem iskren, tvoj dizajn i nije toliko losh kao kod mnogih site-ova koji su izbacheni za dva dana, mada ja kad radim neki site, ja ga radim i po mesec - dva, jer shta mislish koliko mi treba da organizujem bazu i ischukam PHP kod? Jeste da je u Dreamweaveru sve to olakshano i automatizovano, ali neke stvari jednostavno morash ruchno...
 
freez:
pitam zato sto sam ovo nasao u tekstu sajta:

Sve osobe koje misle da

mogu da daju svoj

doprinos ovom sajtu,

neka se jave na naš

kontakt mail sa svojim

idejama ili ponudama.

Pretpostavljam da pise u mnozini! Tako se to radi... Ja, barem, uvijek tako radim (posaljite nam mail, najbolji smo, mi ovo mi ono...), to ne znaci nista... a sad, ko ce ga znati!
 
Sucur:
A što se tiče tvojih primjedbi na dizajn, neznam šta mu hvali, de mi reci.

Recimo ova slicica:
expert_2.jpg


Salu na stranu: presitni fontovi kao prvo, kao drugo malo pre drecave boje.
 

Back
Top