Srbija na istorijskom politickom raskršću : uci u EU ili se ujediniti sa Rusijom ?

Koju od ovih ponudzenih opcija podrzavate


  • Ukupno glasova
    533
Као што сви знате - СВЕ ВЛАДЕ ОД 2000.год. ДО ДАНАС НЕПРЕКИДНО ПРИЧАЈУ И ХРЛЕ У ЕУ.
Нешто ту ипак није јасно, јер ми се не одричемо Косова и Метохије А ТАКАВ ЈЕ И УСТАВ СРБИЈЕ - а са друге стране није ми јасно КАКО ЋЕ ОНДА СРБИЈА ДА УниЂЕ У ТУ ЕУ???
У којим границама Србија важи за ЕУ? Да ли треба да у ЕУ уђе само ужа Србија и ДА ЛИ БИ ТИМЕ КОСОВе АУТОМАТСКИ ПОСТАЛО НЕЗАВИСНА ДРЖАВА - ИЛИ ЋЕ СРБИЈА ДА УниЂЕ У ЕУ ЗАЈЕДНО СА КОСОВОМ И МЕТОХИЈОМ ???
Какво је ваше мишљење???
mito nije nama cilj da uđemo u EU , nego da se prilagodimo i da sustignemo EU pa onda ako žele da uđemo ili ne to će uglavnom narod na referendumu odlučiti , nama nema druge nego da idemo u tome smeru
 
Мхоје мишхљење јех дах сех мхного прависх невесхт ...:lol::lol::lol:

Не не правим се невешт - једино не могу да схватим зашто АВ нон-стоп балави о уласку ЕУ, балави да Србија НИКАДА неће признати КосовЕ - и ондаК ми није јасно ДА ЛИ ОН ГУРА КРЊУ СРБИЈУ У ЕУ ИЛИ ГУРА СРБИЈУ СА АП КиМ И АП ВОЈВОДИНА У ЕУ ???
Та његова свињарска лажовска игра ми није јасна као што ми НИЈЕ ЈАСНО ЗАШТО ГА НИКО НА ЈАВНОЈ СЦЕНИ А НАРОЧИТО ИЗ ОПОЗИЦИЈЕ НЕ ПРОЗИВА У ВЕЗИ ОВОГА.

Србија БЕЗ КОСМЕТА уопште не може да размишља о ЕУ према Уставу Србије - а СА КОСМЕТОМ ИЗГЛЕДА ДА НИЈЕ МОГУЋЕ ДА СРБИЈА УЂЕ У ЕУ.....
 
О томе се одлучивало на изборима 2008. Најдаље од тада је јасно да се морамо одлучити између евробољшевичких и европских вредности. Србија не може у ЕУССР као међународно призната држава.

Ipak, ako je izbor izmedju Ruskih i evropskih integracija, onda je pitanje u kojoj od tih unija se nalazi balzamovan Lenjin.
 
Српски посланик: Не бојимо се санкција, част нам је да будемо на Криму
20. март 2017. Руска реч
Говор посланика Народне скупштине Републике Србије Милована Бојића, који борави у тродневној посети Криму у оквиру велике међународне делегације, наишао на велико одобравање кримских власти и њихових гостију, пише РИА Новости.

Европске политичаре који су стигли на кримско полуострво у оквиру велике делегације не плаше санкције које је против њих Украјина најавила. Ово је на састанку са представницима кримских власти у Државном савету Републике Крим изјавио посланик Народне скупштине Србије Милован Бојић, пише РИА Новости.

О могућем увођењу санкција и покретању кривичних поступака против европских и других политичара који су стигли на Крим раније је говорио секретар Савета за националну безбедност и одбрану Украјине Александар Турчинов. Како је Бојић нагласио европски политичари који бораве у посети Криму мисле да никакве реалне претње људима на полуострву не постоје.

Украјина увела санкције српским посланицима који су посетили Крим

Нико није толико слеп као неко ко по наређењу затвара очи. Свима нама који смо се овде окупили јасно је да никаква опасност не постоји, и да једину претњу заправо представља снажна и моћна Русија која западним политичарима не одговара. Могло би се рећи да Западу одговара пожар у свету, који би он потом гасио дизел горивом. Желео бих да нагласим да је за нас као српске посланике велика част да данас будемо са вама, и да истакнем да се ми не бојимо никаквих санкција којима нам Украјина прети, рекао је Бојић.

Говор српског политичара чланови међународне делегације и кримска власт дочекали су бурним аплаузима.

Срђа Трифковић посаветовао кримске власти како да промене мишљење Запада

У тродневну посету Криму у недељу је стигла делегација у којој се налазе посланици Европског парламента, као и политичари европских земаља, ЗНД и Латинске Америке. Кримско полуострво су већ више пута посећивале парламентарне делегације из Европе. Тако су француски посланици и сенатори на челу са послаником Националне скупштине Француске Тјеријем Маријанијем два пута посећивали Русију, укључјући Крим и Севастопољ.
 
Ipak, ako je izbor izmedju Ruskih i evropskih integracija, onda je pitanje u kojoj od tih unija se nalazi balzamovan Lenjin.

Lenjin je u Rusiji turisticka atrakcija. Istorijski spomenik nekog davno proslog vremena. Da vide Evropljani kad dodju svog idola i potrose pare.

U evropi Lenjinizam je surova realnost i sadasnjost.
 
Као што сви знате - СВЕ ВЛАДЕ ОД 2000.год. ДО ДАНАС НЕПРЕКИДНО ПРИЧАЈУ И ХРЛЕ У ЕУ.
Нешто ту ипак није јасно, јер ми се не одричемо Косова и Метохије А ТАКАВ ЈЕ И УСТАВ СРБИЈЕ - а са друге стране није ми јасно КАКО ЋЕ ОНДА СРБИЈА ДА УниЂЕ У ТУ ЕУ???
У којим границама Србија важи за ЕУ? Да ли треба да у ЕУ уђе само ужа Србија и ДА ЛИ БИ ТИМЕ КОСОВе АУТОМАТСКИ ПОСТАЛО НЕЗАВИСНА ДРЖАВА - ИЛИ ЋЕ СРБИЈА ДА УниЂЕ У ЕУ ЗАЈЕДНО СА КОСОВОМ И МЕТОХИЈОМ ???
Какво је ваше мишљење???

@ модератори

Не разумем ЗАШТО сте ову моју тему припојили овде - када она овде не припада ??? :roll::roll::roll:
 
1804. se Srbija opredelila "Mala Azija" ili ne ...!

Nekad se u Srbiji sanjao san o "Srbiji medju sljivama" , a od kada su nam "DOS - ovci spevali novu pesmicu" o tom "njihovom putu bez alternative" , Srbija je okruzena :


https://pp.userapi.com/c7008/v7008276/64f5f/GOklFClKIso.jpg

GOklFClKIso.jpg
 
Не не правим се невешт -

1. једино не могу да схватим зашто АВ нон-стоп балави о уласку ЕУ, балави да Србија НИКАДА неће признати КосовЕ - и ондаК ми није јасно ДА ЛИ ОН ГУРА КРЊУ СРБИЈУ У ЕУ ИЛИ ГУРА СРБИЈУ СА АП КиМ И АП ВОЈВОДИНА У ЕУ ???

2.Та његова свињарска лажовска игра ми није јасна као што ми НИЈЕ ЈАСНО ЗАШТО ГА НИКО НА ЈАВНОЈ СЦЕНИ А НАРОЧИТО ИЗ ОПОЗИЦИЈЕ НЕ ПРОЗИВА У ВЕЗИ ОВОГА.
Србија БЕЗ КОСМЕТА уопште не може да размишља о ЕУ према Уставу Србије - а СА КОСМЕТОМ ИЗГЛЕДА ДА НИЈЕ МОГУЋЕ ДА СРБИЈА УЂЕ У ЕУ.....

1. АВерел - :balavi: оно што му кажу газде, а и не сме да мења плочу...јер у супротном био би замењен - ПОСЛУШНИЈИМ СЛУГАМА...:think: :aha2:

Ови избори за председника " Окупиране Србије " већ показују колика је... ПОНУДА НОВИХ СЛУГУ...:per:

2. Одговорићу ти питањем: Кога најчешће .. тј. ..СТАЛНО.. виђаш у свим електронским и писаним медијима Србије?

И подпитање: Ко се од бивших и будућих квислинга, а посебно - АВерел ...Позивају на Устав Србије?
 
Срби оборили „невидљивог“ совјетским чудом

23.03.2017.

При обележавању Дана сећања на страдале током агресије НАТО-а, код Војног музеја на Калемегдану је постављен ракетни систем С-125 „Нева“.

Тим системом је пре 18 година оборен амерички бомбардер „стелт технологије“ Ф-117.

Присуствујући постављању лансирне рампе 5П73 и ракета 5В27Д/У, државни секретар Министарства одбране Србије Ненад Нерић казао је да тај музејски експонат треба да симболизује живот „свих оних који више нису с нама“.

„Није лако сећати се тешких тренутака и отварати старе ране, јер постоје оне које никада не зарасту, као и моменти који никако не могу бити заборављени. Почаст коју одајемо страдалим војницима, полицајцима и цивилима нека буде неми сведок трагичних догађаја“, рекао је Нерић, пренело је Министарство одбране.

Он је навео да се постављањем ракетног система „богати наша баштина још једним будућим културним добром које ће моћи да види како наша тако и страна јавност“.

Поред представника Министарства одбране и Војске Србије, постављању експоната присуствовали су и чланови борбене послуге 3. ракетног дивизиона 250. ракетне бригаде противваздухопловне одбране Војске Југославије који су оборили Ф-117 27. марта 1999. године.
 
DA, DA..... preporucuje se prakticna nastava a ne blejanje u kompjuter. U javne kuce moze da se ide.

Православни примитивци који не знају колико је добро и здраво бацити га у несвест на тај начин. Да ми то забране ја би постао клаун убица.
 
ФЕСТИВАЛ РУСКЕ И СРПСКЕ КУЛТУРЕ «УСКРШЊА ИЗЛОЖБА»

image0324.jpg


Удружење народне уметности и занатства Санкт-Петербурга и Лењинградске области уз подршку Амбасаде Русије у Републици Србији и у сарадњи са старим уметничким занатима Србије организују ФЕСТИВАЛ РУСKE И СРПСКЕ КУЛТУРЕ «УСКРШЊА ИЗЛОЖБА»

Одржавање Фестивала у Србији је постала традиција, а његови посетиоци имају прилику да се ближе упознају са богатством руских и српских уметничких вештина и старих заната.

- - - - - - - - - -

Православни примитивци ...

Молим модераторе да реагују на ову глупост којом ово анонимно створење вређа све православце.
 
Православни примитивци који не знају колико је добро и здраво бацити га у несвест на тај начин. Да ми то забране ја би постао клаун убица.

Ти си онаниста и остаћеш то по свему судећи. Нађи девојку, мани се порнића..
 

Back
Top