dal da ubijem njega ili sebe

  • Začetnik teme na ivici ocaja
  • Datum pokretanja
N

na ivici ocaja

Gost
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:
 
Chan Shaolin Si:
jesi luda, sto da se ubijes zbog decka na zezaj ili jos gore da ubijes njega tako bi ubila i sebe i njega ti bi trunula u zatvor on u grobu i sta si tim uradila???NISTA...

Potpuno tacno!
Zato, potrudi se da ponovo pronadjes sebe. Citaj, spremaj kucu, kao sto rece neko ranije.
Pronadji bar 5 stvari koje te vesele i jos 5 koje volis kod sebe i zapisi ih i okaci na zid. Tako ce te uvek podsecati koliko si ti zaita sjajna osoba (a verujem da jesi!)
Reci sebi da si sada jaca i da ti ne treba neko tamo musko da bi bila kompletna. I videces, zaoravices kretena i postaces samostalnija. A kad postanes samostalnija i vise svoja, mnogo je veca sansa da ti se desi nesto zaista lepo. Takav je slucaj bio sa mnom!
Puno pozdrava i od srca srecno!
 
I posle ovakvih stvari samo chekam sledeci topic sa temom "Shta se deshava sa mushkarcima"....
Kobilo jedna feministichka...Uh...bash sam se iznervirao.....Zatvarajte, ovo krece u tri lepe...

Dajesh sebi pravo da generalizujesh?
Pogledaj oko sebe malo...Shta vidish?Ucveljene zene koje nemaju ponosa ni trunke, moral im je okrenut naopachke, non-stop kukaju, ako ne, onda izigravaju prostake i mangupe....Bljak....Muka mi je od vas takvih....
 
rastamann:
I posle ovakvih stvari samo chekam sledeci topic sa temom "Shta se deshava sa mushkarcima"....
Kobilo jedna feministichka...Uh...bash sam se iznervirao.....Zatvarajte, ovo krece u tri lepe...

Dajesh sebi pravo da generalizujesh?
Pogledaj oko sebe malo...Shta vidish?Ucveljene zene koje nemaju ponosa ni trunke, moral im je okrenut naopachke, non-stop kukaju, ako ne, onda izigravaju prostake i mangupe....Bljak....Muka mi je od vas takvih....
==================================================

:lol: :lol: :lol:
 
na ivici ocaja:
Sta biste kad je ovakva situacija: 6 popodne, oblacno depresivno vreme...on ko zna gde je ne pada mu na pamet da se javi a vama ponos ne dozvoljava da to ucinite prvi...znate i ako ucinite nema nista od sastanka...on nece i to vas boli vise nego ostrica noza...a cini vam se da cete izludeti koliko vam treba...gde naci mir? :cry:
Ha ha ha
''da ubijes sebe il njega'' ?
Strasno :evil:
Ako zelis dati dusu djavolu,samo izvoli :twisted:
Da sam na tvom mestu,nebih ga pozvala,ko ga *ebe
kad glumi ''facu''!
Videces,docice posle sam,ne kaze se dzabe
''svaka maca-dodje na vratanca''
To znam iz licnog iskustva 8)
 
ne obracaj paznju na njega,nazovi drugaricu i idi negde u provod.a kada ti se javi,nemoj da ga pitas gdje je bio,pravi se luda ko neiteresuje te,i ako ti kaze nemozemo vise zajedno,samo mu kazi:dobro nema problema:i budi opustena,znam da to nije lako ako ga volis,kad odes dobro se isplaci i kreni dalje uzdignute glave......
 
rastamann:
A ti si ribetina sa filma, pa te jure po ulici...Ne lupetaj...

Ja jesam,i to mi se stalno desava, toliko da me cak i nerviraju, pa ih sada samo izmarsiram. Jurnjava po ulici ili na nekim drugim mestima nema nikakve veze sa ljubavlju. Smucili su mi se tipovi koji te startuju na svakom koraku.Zbog toga sam i prestala da izlazim kada sam izgubila njega, svojom krivicom, naravno. Ja sam trazila ljubav i, za neobavestene i one koji je nikada nisu doziveli, zato to boli kada je izgubis, i polomi cak i najjace i do tada najsrecnije osobe.
 
Ali ste u pravu, uvek treba ici dalje i ne osvrtati se za onim sto je proslo, i STO JE NAJVAZNIJE, TREBA SE TRUDITI DA DOK TRAJE TOJ OSOBI DO KOJE VAM JE ZAISTA STALO TO I POKAZETE BEZ STRAHA, ja to nisam uradila i on je pomislio da sam uobrazena mala koja je samo htela da se poigra sa njim. Zato se i kajem, jer je on bio prvi decko koga sam upoznala i koji me je POSTOVAO i gledao za ozbiljno, a ne da me samo iskoristi.
I eto, nadam se da cete i iz ove moje price nesto nauciti, a mislim da je ovo najvaznije u celoj stvari, i da cete uspeti da ostvarite ono sto zelite i budete srecniji sutra.

Jedini nacin da se ne pokajete i da nezalite nikada u svom zivotu jeste da uvek uradite ono sto zelite ISKRENO I BEZ STRAHA ne obaziruci se ni na koga i ni nasta. Jer tada, i ako izgubite, nece vam biti zao - PROBALI STE, a to je najvaznije!!!

Pozdrav svima!
 
KAD SE TO DESI TI LEPO UZMI PA RADI ISTO ONO STO ON RADI KAD SI TI KOD FRIZERA, KOZMETICARA, DRUGARICE, KUME, KAD POMAZES MAMI, SPREMAS ORMAN................................................................................................................................................................................................................
 

Back
Top