momci i devojke!

KakoDuvaVetar

Početnik
Poruka
36
zasto je vazno imati momka ili devojku ? zasto nije dovoljno imati super drustvo i zabavljati se do daske ? Sve mi se vise cini da su devojke sa momcima ili momci sa devojkama mnogo postovaniji od nas singel tinejdzera :oops:
the question is - zasto ?!
 
Svako ima svoje da li vise voli da ima dobro drustvo, ili da bude s nekim ili voli i jedno i drugo... tako da je to svacija licna stvar... a sto se tice postovanja verovatno je to jer se smatra da onaj ko ima devojku/decka je ozbiljniji, odgovorniji... od ovih koji nemaju. Ne kazem da su oni sad iznad svih i slazem se da ima onih single koji su milion puta ozbiljniji i odgovorniji od ovih double, ali cinjenica je da oni koji imaju nekog imaju stalnu "obavezu" da se vidjaju i cuju s njim i moraju da organizuju zivot ne samo prema sebi vec i prema ovom drugom.
Malo sam iskomplikovao ali nadam se da ces razumeti sta sam hteo da kazem.
 
jjojjjj pa ljudi nisam ja lezzzz.... i pravo da vam kazem moje interesovanje za momke je mozda i preveliko hahahha nego me nervira taj pritisak da moras recimo da se smuvas sa prvim koji te pita samo da bi imala decka :x ... mene TO NERVIRA! :evil:
 
tako je.
nemoj da budesh ko ja, i ja sam stalno sebi govorio "necju ja s bilo kojom, ja hocju samo sa posebnom da budem", rachunao sam na kao neki kvalitet, a ne kvantitet, a evo sad mogu da kazhem da sam mogao imati isti kvalitet za mnogo vecji kvantitet :p
kako je moja pokojna baka stalno pevala....
"uzmi sve shto ti zhivot pruuuuzhaaaa":lol:
 
Ajd' sad i ti Keeperu... :roll: Nije vazan kvantitet nego kvalitet... :P :P Ne, stvarno. Shta ce ti 100 devojaka koje ti nishta nece znachiti. Dobro je imati 2-3 devojke koje bi ti ispunile zivot... :wink:
 
Tinar:
Pa da. Primila sam se na onaj Moonicin text o poligamiji... :P

Keeper:
znachi ta mala je kriva za ovo?
auuuuuuuuuuu.
a tek ona shto ima instinkte.

:P

Tinar:
A ne ne, ona mi je samo otvorila ochi... Molim te Keeperu, nemoj da je krivish... :P :P

vi ste ludi skroz... :lol: :P hvala tinche sto me branis od poglavice...
poligamija je ok :mrgreen:

a ovo >>a tek ona shto ima instinkte.<< khm... :lol: sta to treba sad da znaci? :)
 
KakoDuvaVetar:
jjojjjj pa ljudi nisam ja lezzzz.... i pravo da vam kazem moje interesovanje za momke je mozda i preveliko hahahha nego me nervira taj pritisak da moras recimo da se smuvas sa prvim koji te pita samo da bi imala decka :x ... mene TO NERVIRA! :evil:

E, ja sam sa tvoje strane, iako nismo potpuno isti tip, imam svoje razloge. Dobro drushtvo gde se sve otvoreno prica je mnogo bolje od nekog zvalavljenja par dana. Neki moji ortaci/ortakinje promene i po 3-4 osobe mesecno. Vole da povlace recke. Ja se lozim na jednu vec duze vreme i cekam priliku... Ima vremena!
 
Ajte bre,donekle je u pravu...Svako ima potrebu da ima nekog posebnog uz sebe,ali to treba u pravoj meri...Imam neke drugarice koje su prosto "zeljne",smuvale bi se sa bilo kim samo da kazu da su imale dechka,a koji je taj,bole ih uvo.Preopterecene.
 
Mislim da se time UOPSTE ne treba opterecivati!!! Ako ti se neko svidja, muvas se snjim, budete zajedno (ako ti se posreci :lol: ) i to je to... Ako ti se niko ne svidja, kuliras u drustvu i opet ti je lepo... To treba spontano da dodje, i ti kad se zaljubis i kad budes nasla decka, imala ozb. vezu, videces da ces hteti sto vise vremena da budes s njim...Ali i to ima svojih mana, tako da UZIVAJ!!! :wink:
A sto se mene tice, izgleda da sam jedina nenormalna ovde... Svi oko mene me grde jer obozavam da zaje*avam momke... Necu da navodim broj, ali imala sam ih jako dosta i planiram da nastavim tako dok se ne zaljubim i dok stvarno ne budem imala zelju za ozbiljnom vezom... 8) :oops:
 

Back
Top